Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro mya:

    jéžiš..dostaneš mobil to se z toho má každej p/o/s/r/a/t nebo co?? já dostanu domácí kino a nedělám z toho takovou vědu.. Tebe hádám tak na 10..možná 11 let-takový IQ nemá snad nikdo!!!!!! Bože, jsi t/r/a/p/n/á/
  • iren

    cus iris jak se mas ja nic moc ale docela se tesim na vanoce protoze mi mamka koupi uplne hezky mobil vlastne se nemam tesit jo a koupi mi takovy hezky mobil ruzovy a dasena zarli protoze ona takovy mobil chtela a uplne mi zarli jak dostanu ten mobil tak ti hned dam moje cislo a kdy vlastne je konac prazdnin cetla si to jak mi ta zuzka napsala pry ze tady nemame psat ze mame psat jak je skvely usher a ja jsem ji vynadala a nevis co pry ze neumim psat to je co p..a , a nerikej mi karina a rikej mi mya tak mi vsude rikaji a me se to libi tak mi pis cus cus
  • Dáša a Karina

    Ahoj Dášo řekni Karině at mi napíše . Na to kde mi psala pořád že jsem ji už napsala.Ahoj a měj se
  • mya

    Nauč se česky ty pindo,musela jsem si to asi hodinu číst,než jsem to rozluštila!!!A je snad moje věc,jestli si to budu číst nebo ne,ale stačilo mi přečíst asi šest zpráv a radši jsem šla jinam,protože jsou to samý blbý kecy!!!! Zatim ahoj:-)
  • k

    JAK TO ,ŽE ZAPOMÍNÁŠ ČESKY?!!!!!!!!!!!! TO NEŘÍKEJ ANI ZE SRANDY .PRÝ ŽE MÁ PŘIJÍT ZÍTRA VLASTNĚ DNESKA TETA MÁŇA JINAK NIC NOVÉHO
  • k

    MARKÉTA JDE DO ŠKOLY AŽ V PONDĚLÍ ,TAK TI POTOM NAPÍŠI.JINAK NIC NOVÉHO A CO TY A KLUCI U MĚ NIC NOVÉHO A CO ŠKOLA ? NAPIŠ POTOM UŽ MUSÍM KONČIT TAK AHOJ
  • spis blby protoze oni delaJOI problemi . vis o tom ze uz pomaly zaponim mluvir cesky
  • iren

    kdy uz mi bude psat markiza odepis mi jo ty si ta na koho se da spolehnout cus a vyrit ji ze jsem ji napsala asi sedumkrat tak at si to prekce jo a rekni jak se ma babicka a jak se tam mate
  • k

    Tak to máš asi blbé ,když tam na tu tvoji škoju chodí Ladík a nebo dobré?
  • co se do toho staras

    neurazuj tady nikoho co se do toho staras to neni vubec tvoje vec tak se do toho laskavne nestarej ty si ficak zuzko a kdo ti rikal aby si to mela precist

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit