Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katku

    jakto ze mi vubec nepises
  • katka

    potom mi neco napis a dopis mi neprisel
  • tak azmi napises tak ti nemam odepisovat ze tak ja ti dam moje coslo 0044 07849497618 pozdravuj mi vsechny a napis ja ti odepisu test z matiky mi dopadl spatne a dneska asi budu vjedet z francoustiny a co ty mas uz nejakeho kluka ja uz tochu seru na l.lasku je tady nejaky jiny nevim jak se jmenuje ale je pekn a hodny a stydlivi jednou mi rekl cau kdyz jsem zrovn spechala a jinak s na me porad dival . tak potom ti napisu tak cau
  • iren

    cau iriz ale nekdy mi trba napis od pavli ne nekoho jinyho jak se mas ja dobre test z matiky mi dopadl spatne jinak dobry potom ti napisu dopis a poslu k babicce . pred 2 dny jsem byla u more bylo to super ja byla jedina co si vzala plavky tak jsem si to uzila tak pozdravuj vsechny cekej na dopis a napi taky tak cau
  • DÁŠA

    Tak co jinak nového u nás nic.Dašen napiš mi něco dlouhého,protože příští týden už je knihovna zavřena,tak ti psát nemůžu.V pátek budu asi naposledy u počítače,tak mi pozdrav Karču a všechny.
  • katko mohla si pockat 7 min ne mohli by jsme si dopisovat
  • katka

    a ty si tam jeste
  • dobre vcera jsem byla u more bylo to super
  • katka/iriz

    napiste mi nekdo nudim se
  • daša

    čau dašo dam ti takovou typickou otazku JAK SE MAŠ ? :)))
  • iriz

    cau iriz dneska jsem delala test z matiky a skoro nic jsem nevedela byla to hruza . jo a l.laska chodi z jednou kundou . chcese mi fakt s toho brecet. potom napis
  • PRO DÁŠU

    V PÁTEK JSEM BYLA NA TOM VÝLETĚ ALE NIC JSEM TAM NEKOUPILA MĚLI TAM TOTIŽ VŠECHNO DRAHÉ.V NEDĚLI JSME VYSTUPOVALI A 3 HOLKY NEPŘIŠLI BYLO 5 MINUT DO VYSTOUPENÍ A MY JSME MUSELI MĚNIT TVARY TAK JSME TEN TANEC CELÝ POPLETLI TO BYL TRAPAS.JO A DAŠEN TA OMLUVA SE PŘIJÍMÁ ALE DAŠEN JÁ JSEM CHTĚLA BÝT VENKU ALE MĚ TO S TVÝMI KÁMOŠKAMI NEBAVILO TO JSEM RADČI BYLA S KARČOU.NAPIŠ MI POTOM
  • iriz/katka

    ozvete se
  • katka

    cau katko jak se mas ja dobre dneska je tu parak .
  • kelly

    čau dášo !!! ja tu chodím tak ruzně :)) a co jinak ? jak se máš ?ja celkem fajn :) ja nevim co mam psat tak něco vymysli :) no,už vážně nevím co napsat !!! tak čau :))
  • katku

    cau katko kdy tady si napis potom neco
  • iriz

    potom neco napis
  • to mi je lito a rekni ji ze ji skazuju ze chci aby jste se bavily. tak potom nekdy napis
  • pro dašu

    ja se mam dobře až na tu jurákovou ta mi uplně kazí náladu :(
  • d.kelly.k

    tak si představ,že mě juráková pořád pomlouvá !!! ona říká,že sem se s ní přestala bavit ale když třeba za ní jdu tak jde někam jinam !! ona prostě neví co chce !!! jestli ti ještě nepřišel ten dopis tak se asi zblazdním no, ja ti zítra pošlu jiny :)) doufam že ti dojde tak čau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit