Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau katko jak se mas ja dobre odepis
  • d.kelly.k

    čau dašo !!! ja vubec nevím co ti mam psat :) tak napiš něco ty :)))čau katka
  • iriz

    tak sorry ale ja ti rikala bid s nama . ja mam jeste 3 tydny skoly a potom hura prazniny potom napis
  • kelly

    Čau Dašen Katka Juráková ti vzkazuje že se s tebou baví ale s Katkou ne,protože se s ní bavila celou dobu dokud se ze všema neusmířila a ted si ji nevšíma a že ji čau říká vždycky jak ji potká ale už s ní prý nikdy nejde ven.Jo a Dašen víš čím jsmě nasrala ty poslední den před odjezdem že jsi byla s kámoškama venku a se mnou ne.
  • PRO DAŠENKU

    Tak víš co já ti koupím tu margotku a řetízek .řetízek totiž nedělá bordel.Jinak si to radši s tou Katkou vyřid sama,já se vám do toho nebudu vůbec plést.jimak škola dobré na vysvětčení budu mít asi 4 dvojky a jinak samé jedničky a co ty.Víš co mamka koupila Štefankovi na narozky,takové malé hrající housle a babička to chce koupit i Nicolaskovi.Jo a jsem taky ráda že vyhral Horvát.
  • katku

    cau katko az budes myt cas tak napis jo a zadny dopis jsem nedostala
  • iriz

    jo a jsem rada ze vyhral horvAT A NE TEN VUL
  • iren

    iren nekupuj nam nic protoze ja mam cely pokoj harapadi tak uz se sanzim nic nekupovat tak mi jen kup margotku to je vse to nedela pordel to snim hned jo a s katkou ju. se nebavim protoze vis 1 den pred odjezdem jak tam byla tak rekla ze mi donese plakat samer a nedonesla ale odesla s mackovou a nevim jestli ji tu zradu jen tak rychle prominu . mozna nekdy jo a ted kvuli tomi ze se nebavi s katkou s. tak ji rekni at se s ni bavi. a potom ji to mozna prominu . me se taky mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmoc styska . napis potom dopis jestli mi ti dojde protoze dopis co mi katka napsala neprisel
  • kelly

    Ahoj Dašen babička ti vzkazuje,že ti koupila bravo,křížovky a ty nějaké oplatky,tak se tě ptá jestli to je všechno a jinak se tě babička ptá jak se máte a co nového u vás.Jinak jsem žádný dopis nedostala.Řekni Karči,že ji Darina pozdravuje a mamka vás taky pozdravuje.Jo a abych nezapomněla tak Katka Juráková ti vzkazuje,že se s tebou baví a že se nebaví ted moc se Katkou a kvůli tomu že se ted nebaví s katkou se s ní nemusíš bavit.Dašen já ted nevím co to máte za neshody ale dám ti radu bav se s oběma Katkami.Jinak se vám do toho nebudu plést.jinak se mi moc a moc stýzká.Jo a ještě jsi mi nenapsala co ti mám koupit Karči se taky zeptej co ji mám koupit.
  • to je jedno a co neveho
  • DÁŠA

    ČAU DÁŠO !!!mam jeden zpusob jak si dopisovat aby si to nemohl přečíst někdo jiny ale je to trošku složitější tak mi napiš jestli chceš nebo ne . čau
  • katku

    cau katko az budesmyt cas tak se ozvi
  • iriz

    cau iriz no vydis co si ty uzivas moji kazety tak ja ji muzu hledat kazdy den jo karyna se te pta jestli si dostala jeji dopis ona ti ho totiz poslala uz hodne davno . ted je pekne . jo a co ve skole . pozdravuj pavlu
  • kelly

    Už zase jsem u počítače,hned ze školy jsem šla do knihovny jen abych ti mohla napsat.Dneska je úplně škaredě,pořád jenom prší a prší.Štefanek má v sobotu narozeniny,tak už se docela těším.V červenci si s tebou už nebudu dopisovat,protože jsou prázdniny a knihovna je zavřená,takže ti nemůžu jak psát.Když tak ti napíšu dopis.Pavla tu je se mnou tak tě pozdravuje.Jinak mi napiš co nového a pozdrav mi Karču a řekni ji až mi napíše dopis.Pavla říkala že ti něco napíše na počítači.Za chvíli ti zas něco napíšu,protože se jinak nudím víš co dělám doma když se nudím,poslouchám písničky.Přijdu domu a hned si pustím písničky,já bez písniček bych nevydržela,však to znáš.Ty jsi asi dole zapomněla kazetu s písničkami,tak tu kazetu pořád poslouchám ta kazeta je úplně dobrá.Babička vám bude něco posílat tak ti tam napíšu i dopis řekni Karči že ji taky napíšu.jinak se mi moooooooc mooooooc stýzká tak mi napiš kdy asi přijedete doufám že brzo.Až přijedeš tak se spolu podíváme na tu videokazetu.V pondělí máme nějakou přednášku o drogách,to zas bude.Už budu končit,protože tě ten dopis určitě přestává bavit.POTOM TI ZAS NAPÍŠU ALE AŽ ZÍTRA.Jo a víš jak je ted to nové superstar tak už zůstal jenom Horvát a Bende tak jsem zvědavá kdo vyhraje ale mohl by vyhrát Horvát.TAK TED UZ FAKT KONČÍM.
  • KELLY

    V PÁTEK JEDEME NA VÝLET TAK TI TAM NĚCO KOUPÍM ALE NEVÍM CO ,TAK MI NAPIŠ CO TI MÁM KOUPIT.TY JSIS NABARVILA VLASY TAK TO MÁŠ DOBRÉ,PROTOŽE JÁ SI VLASY NABARVIT NESMÍM VŠAK TO ZNÁŠ.DOUFÁM ŽE O VELKÝCH PRÁZDNINÁCH PŘIJEDEŠ
  • ale za to jake jsou na tebe budu ja na ne ti ses moje nej kamoska pamatujsi to a me jen tak nekdo muze rict nejake drby
  • katku

    katko i kdyny my nejakej dopis poslala tak ja tokova vubec nejsem ze se s tebou nebudu bavit . a za druhe me jurka zklamala dost krat nezvidim ti zubar.
  • D.KELLY.K

    TAKY SE MI STYSKA :)) ČAU :)))))
  • D.KELLY.K

    ČAU DAŠO ! TAK SI PŘEDSTAV ŽE SE SEMNOU JURKA S MACKOVOU NEBAVI NEVÍM PROČ !!! A BARČA S KRISTOU VIDĚLY JAK JURKA PÍŠE DOPIS (PRO TEBE) A POMLOUVÁ MĚ (V TOM DOPISE) NO JA NEVIM CO TAM VŠECHNO NAPSALA ALE NĚVĚŘ VŠEMU !!! (TŘEBA TI TEN DOPIS ANI NEPOŠLE) NO, MICHALA NIC NOVEHO !!!ZÍTRA DEME K ZUBAŘI TAK ČAU !!!!!!!!!!!!!:))
  • ja porad nemaqm co delat no l.laska je to hruza skoro nikdy ho nevidim a na internetu jsem od asi tak 5.10 na vas cas ja chodim domu v 5 na vas cas a co michala . dopis jsem nedostala az ho dostanu tak napisu tak prozatim. jestli tam jest si tak napis stiska se mi hrozne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit