Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro d.kelly.k

    kdybys tu byla tak bycom mohly být nej kam ale ty tu nejsi (škoda) :(( mamka mi nechce dovolit abych za tebou přijela (asi se o mě bojí ) ale třeba ji někdy překecám !!!!!!!! dneska byla školní akademie (vystoupení) kromě pár vystoupení celkem nuda!!!!!!!!!!!! PS: michala je krava !!!!!! čau!!!§
  • pro iriz

    no iriz jakr bylo vystoupeni? ja na vase hodiny chodim domu v 5 hodin. ted jsem prisla ze skoly a ted budem mit zase tyden prazniny.
  • D.KELLY.K

    DAŠEN V PONDĚLÍ BUDU V KNIHOVNĚ OD 4 DO 5 HODIN PODLE NAŠICH HODIN NEVÍM ¨ KOLIK BUDE U VÁS,TAK JAK PŘÍJDEŠ ZE ŠKOLY TAK BĚŽ K POČÍTAČI.TENTO PÁTEK DO KNIHOVNY NEJDU,PROTOŽE VYSTUPUJEM V KULTURAKU TAK ČAU!!!!!!
  • pro kelly

    ahoj Dašen,je to fakt super,že si můžem dopisovat nic lepšího jsem neviděla.Ty budeš asi ještě ve škole to máš blbé.Až budeš doma tak mi potom něco napiš,já si to potom přečtu v pátek nebo v pondělí podle toho jak to budu stihat.
  • pro katku

    kdybych tam ja byla tak bi jsme se bavili jenom mi 2 . no je mi to lito tak co prijedes nekdy protoze ja se tady fakt ndim nemam s kym chodit ven a ani nemuzu chodit ven tak se pekne nudim vis o tom ze bys tu mohla prijet taky sama kdys tvoje mamka nemuze . ale nebudu radsi nic planovat protoze vzicky jak neco planuju tak to nevide to same s l.laskou radsi nadsi na neho fakt nemyslim.
  • pro iriz

    iren uz jsem prisla ze skoly tak muzem psat.
  • pro d.kellyk

    dašo , ja mužu na internet jenom v neděli v 7 hodin čau
  • pro d.kelly.k

    cau dašo ! jak se maš ? promiň ale ja nemužu být tak často na internetu takže ti nemužu moc psat ale vždycky se nějaká chvilka najde !!!!! dneska jsem ti poslala dopis tak ti dojde asi tak za 3 tydny . s míšou už se bavím !!! ale nejlepší kamošky nejsme !!!!!! už budu končit tak ahoj !!
  • pro iriz

    cau iriz to jsem nasla teda dobrou stranku ze jo ja na nase hodiny jsem doma ve 4.10hodin jak se mas ja dobre ted sem zrovna prisla dneske jsme si nemuseli brat uniformu cekam na tvuj dopis cau
  • USHER

    USHER JE BOREC!!!!!!
  • DOPIS PRO KELLY

    AHOJ DÁŠO,JAK SE MÁŠ .JÁ SE MÁM DOBŘE. VÍŠ NA CO JSEM SE VČERA DÍVALA ?NA KAZETU KDE JE DĚDA.TY TAM VYPADÁŠ ÚPLNĚ DRSNĚ TO JSI MĚLA VIDĚT JAKS TAM TANCOVALA.PAVLA TĚ POZDRAVUJE .NAPIŠ MI V KOLIK JSI DOMA ZE ŠKOLY.JESTLI TAK BUD V PONDĚLÍ VE 4 HODINY U POČÍTAČE TAK ČUS A VŠECHNY POZDRAV
  • D.KELLY.K

    DÁŠO JESTLI JSI U POČÍTAČE TAK NAPIŠ
  • pozdrav z česka

    dašo víš co dneska jak příjdeš ze školy tak ve 4hodin buť u počítače
  • pozdrav z česka

    ahoj dášo ty jsi asi ještě ve škole tak jestli mi chceš něco napsat tak v pondělí ve 4hodiny bud u počítače
  • pozdrav z česka

    ahoj dášo jsem v knihovně tak mi něco napiš
  • pro katku

    cau kqatko jsem uplne stastna ze si muzem dopisovat ted jsem prisla zrovna ze skoly
  • d.kelly.k

    čau dašo tobě se vážně líbí usher ????? mě moc ne. a na samera kašleš ????? mimochodem dík za dopis !!!!!!!!!!!!!! a o tvoje L.LASKA ?????ČAU
  • lubos
  • V klidku týpek
  • Má dobrý písničky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit