Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D.KELLY.K

    ČAU DASO!! JAK SE MAŠ ??? JA CELKEM DOBŘE !!! A CO L.LASKA POŘAD SE TI LIBI ??? KDY MUŽEŠ NA INTERNET ??? ČAU :))
  • iriz(rocky)

    cau iriz je mi smutno ted jsem si trosku nabarvyla vlasy ale nejde to moc videt tak cau pozdravuj
  • D.KELLY.K

    ČUS DAŠEN CO NOVÉHO A CO L.LÁSKA.V SOBOTU JSME BYLY V POLSKU ALE KLUCI NIC MOC.MAŽORETKY JSME ÚPLNĚ SPLETLY.JINAK TO TAM BYLO SUPER.NEVÍM CO MÁM PSÁT TAK TI POTOM NAPÍŠU
  • KATKU

    CAU KATKO jak se mas ja se mam dobre to je dobre ze se aspon yrochu bavis se michalou . dopis jsem denostala . jurka mi neposlala dopis. cau potom napis nevim jestli prijedu
  • PRO D.KELLY.K

    ČAU JA MOC NESMÍM NA INTERNET :( JE PRAVDA ŽE PŘIJEDEŠ O VELKYCH PRAZDNINACH ??? JA DOUFAM ŽE JO !!! PŘEDSTAV SI ŽE UŽ SE ZASE BAVÍM S MICHALOU ALE JENOM TROŠKU PROTOŽE SI MYSLÍM ŽE BYCHOM SE ZASE POHADALY !!! ALE STEJNĚ TO JE KRAVA !!! ONA JE TEĎ NEJ. KAM. SE SANDROU !!! A CO JURAKOVA , NAPSALA TI DOPIS ??? PŘEDSTAV SI ŽE TY FOTKY POŘÁD NEMÁM :( ALE FAKT NEVÍM PROČ TI TEN DOPIS NEPŘIŠEL . UŽ TI MĚL DAVNO PŘIJÍT !!! ČAU :))
  • iriz

    cau iriz jsem u pocitace
  • d.kelly.k

    ČUS JESTLI JSI JEŠTĚ U POČÍTAČE TAK NAPIŠ
  • katku

    cau katko jakto ze m,i vubec nepises? jeste jsem ted dopis nedostala poslala jsi tam fotky? pis kdyz muzes
  • iriz

    cau iriz tady 2 dny prselo ted je docela oekne uz jse4m si koupila pekne plavky tak uz chci jit na plavak ted si budu kupovat letni obleceni pozdravuj vsechny a sedove at mi taky pise . pamatuju si tu hruzu ten decky den
  • D.KELLY.K

    VE ŠKOLE NIC NOVÉHO.DNESKA JSME MĚLI AKORÁT DEN DĚTÍ,TAK JSME MUSELI SOUTĚŽIT,NO HRŮZA.DNESKA JE ÚPLNĚ FAJNĚ HORKO.JINAK NEVÍM CO MÁM PSÁT .KDYŽ TAK MI POZDRAV KARČU
  • pro iriz

    cau iriz a co ve skole ? u mne dobry ted mame jeste prazniny do pondelka a potom az za mesic. na l.lasku uz trosku seru vidim ho jen tak tak uz nevim co mam psat muzes mi potom napsat
  • D.KELLY.K

    DAŠEN NAPIŠMI POTOM NĚCO JÁ SI TO POTOM PŘEČTU V PÁTEK.JINAK NEVÍM CO MÁM NAPSAT.POTOM TI JEŠTĚ NAPÍŠU.
  • D KELLY.K

    BABIČKA SE MÁ DOBŘE ALE DIVÍ SE ŽE VŮBEC TETA DÁŠA NEVOLÁ.TED JSEM VE ŠKOLE A MOHLI JSME JÍT NA INTERNET,TAK JSEM SI ŘÍKALA,ŽE TI NAPÍŠU.ZE ŠKOLY JDU DO KNIHOVNY NA POČÍTAČ.TAK ŽE JESTLI MŮŽEŠ TAK BUD VE 2 HOD. NA POČÍTAČI.
  • usher

    tak to je ten šoumen je hezkej je k zbláznění jóó je fakt sexi chtěla bich s nim pokecat
  • pro iriz

    my uz nechodime nakupovat kazde pondely ale kazdou sobotu ale ja jsem byla u kamosky doma a stejne byl bank holiday tak jsou jen velke obchodi otevrene a co babicka jsou tam jeste ta ta mana a porad chodis dolu
  • D.KELLY.K

    Ahoj Dašen,kdybys viděla jaké tu je vedro normálně až 34 stupnů.Včera jsem byla u Pavli se koupat v bazéně ,tak jsem trochu opálená.V sobotu jedeme do Polska s tanečním.tak už se těším.Já jsem zapomněla že každé pondělí chodíte nakupovat,tak jestli můžeš,tak bud ve středu u počítače zase ve3:30.A abych nezapomněla tak mi pozdrav Karču a řekni ji že se ji omlouvám že jsem ji nenapsala.Tak čau.
  • pro iriz

    pokusim se byt na pocitaci zitra ale nejsem si moc jista protoze jdu ke kamosce zitra v 11 a asi potom nekde nakupovat ale stejne neco napis protoze jsi to portom muzu precist
  • pro katku

    cau katko chapu tvoji mamku ale nekny stejne prijedes a az budem velke tak budem cestovat spolu ale jeste jsem tvuj dopis nedostala.jak neco budes chtit napsat tak napis tady ja jsem tu kazdy den
  • D KELLY.K

    DAŠEN A JESTLI V PONDĚLÍ NEJDEŠ DO ŠKOLY TAK BUD O PŮL ČTVRTÉ PODLE NAŠICH HODIN U POČÍTAČE.
  • D.KELLY.K

    ČAU DAŠEN,VYSTOUPENÍ BYLO SUPER.TO JE BLBÉ ŽE JSI DOMA V 5 HODIN,PROTOŽE KNIHOVNA SE ZAVÍRÁ V 5HODIN.V PONDĚLÍ TI POTOM JEŠTĚ NĚCO NAPÍŠU,TED UŽ MUSÍM JÍT NEBO MI UJEDE AUTOBUS.TAK ČAU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit