Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??????????????????????????????? *12*
  • Já ho měla ráda.
    *2* *2* *2* *2* *2* *2* *5* *5* *4* *4* *4* *7* *7* *13* *13*
    Jako člověka. *1* *1* *1* *2* *15* *15* *3* *3* *4* *5* *5* *6* *7* *7*
    • Já ne,tolik násilí a vražd,zlodějů a podvodníků nebylo nikdy,dnes vás zabijí pro dvacet korun,pan Havel k tomu přispěl
    • SABČO????????????????????? *8* *8* *8* *8* *8*
  • Havel je jedna velká nula. Kdyby ho Západ nepotřeboval, tak jsme o něm nikdy neslyšeli.
  • Nikdy jsem komunistka nebyla,ale takový bordel jako je dnes nebyl nikdy,každý si dělá co chce,pan Havel k tomu přispěl,hlavně že mu vrátili všechny majetky v Praze. Pražáci ho zbožňují,museli po něm pojmenovat aspoň letiště,vždycky to byla Ruzyně.
  • Havel se nehodil vůbec na nic,ten nevěděl, ani jak práce vypadá
  • Havel nadělal z vězení sanatoria. Vrazi a zločinci se dnes mají líp než slušní lidé!
    • A kde jste na tuhle myšlenku přišel?
      • Nejspíš se dívá na život okolo sebe.
  • Jaký je to právní stát,když lidé nemohou sehnat práci,s takovou demokracií ať jde Havel do prdele,jedni si nakradli miliardy,a druzí nemají nic.Herci a zpěváci pořád vykládají,jak se měli špatně za komunismu,že je už huba nebolí,ti se měli dobře za každého režimu!
    • Nebojte se, na všechny jednou dojde. Zloději budou po zásluze potrestáni, jak kdo zaseje, tak taky sklidí. Spravedlnost si došlápne i na multimilionáře. Peníze ještě nikoho nespasily. A obviňovat z morálních poklesků celého národa pana Havla je čiré šílenství. Ten nemůže za to, že někdo krade. Každý zodpovídá za svoje skutky. Jak se říká, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.....a v dnešní době tohle tvrzení funguje daleko víc, než kdykoliv předtím. Aspoň já to pozoruju okolo sebe - lidi, co se povyšovali nad ostatní, pomlouvali je a okrádali, se mají velice špatně. Prostě se jim to všechno vrací. A český národ teprve ocení, co pro nás V. Havel udělal. Ta doba je ale teprve před námi.
      • To jsou mi kecy. Havel za nic nemůže? Určitě nemůže za to, že mně soused ukradl lopatu. Ale Havel tady zavedl SYSTÉM, který umožňuje okrádání člověka člověkem. Systém, kde jsou bezdomovci a miliardáři, systém, který je ve své podstatě tak zkorumpovaný, že náprava není možná. Jenom slepec to nevidí.
  • Ta listina práv a svobod je pěkný svinstvo.
  • Kdyby Vencu Chrchlu nepoatřebovali k uskutečnění převratu, tak by byl v zapomění jako totálně neschopný a zdemoralizovaný člověk. *16*
    • Mitterand byl za Chrchlou v crimu a tam domlouvali sameťák. Bez podpory západu by žádný dramatik Havel nebyl.
  • Když láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí proč je tolik bezdomovců,všechny bych je nastěhoval k Dáši

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit