Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Havel zhumanizoval vězeňství. Pak nevím,koho tedy náš stát ochraňuje,jestli zločince,nebo slušné lidi.V kriminálu mají zločinci lepší vybavení,než lidi v obýváku. Věznice jsou velkovýkrmny pro zločince. Dozorci se jich nesmí ani chytit.
  • Téměř všechny časopisy a noviny jsou plné herců a zpěváků tzv. celebrit. Pan Havel je všechny povýšil. Nikdy se neměli tak dobře jako dnes a hlavně neměli tolik peněz. Samý skandály a hnusné a protivné tahanice. Málokterý z nich žije aspoň trošku slušně.
  • Ahoj ali to sem ja emma
    *11*
    • Nikdy jsem komunisty rád neměl,ale měli by se na chvíli vrátit a sebrat ty nakradené miliardy všem těm, kteří k nim přišli nekalým způsobem,zlodějům a podvodníkům,ktrých je dnes víc než je zdrávo!
      • Soudruhu Antoníne, to jako Ritig, Janoušek, Janeček, Pitr a další a další miliardáři jsou komunisti? To jsi Toníku jaksi přehlédl, že komunisti už 25 let nejsou u moci.
  • ahoj jak je
    • ok
  • jsi tady ???
    *15*
    • jdem jinam??
    • joo
  • V rozhlase a v TV pořád vykládají jaký byl Havel myslitel a jak se bez něho nemůžeme obejít, nevím teda co vymyslel, ale moc toho nebylo,co vymyslel za mnoho nestálo, lidi kteří nemohou sehnat práci se bez něho určitě obejdou!
    • Havel vždycky vykládal že se stavily králíkárny pro lidi,ale každý si tu králíkárnu mohl dovolit. Taky řekl že nic vrátit nechce,za chvíli mu patřila půlka Prahy
  • Havel sbíral po světě vyznamenání za to že zaprodal republiku. Ekonomice nerozuměl vůbec,prodal nás Americe a Němcům,když zkrachoval u nás nějaký velký podnik a tisíc lidí zůstalo bez práce,to ho vůbec nezajímalo!
  • Díval jsem se kolik lidí je dlouhodobě nezaměstnaných,jak je to stresující,lidé nad 50 let těžko shání práci,to nikoho nezajímá, ani pana Havla to nezajímalo! Ty jeho bludy o morálce a demokracii byly o ničem!
  • taky du na Iana Somerhaldera :D pa Alčoo nebo pojd taky
    • tak jo ale ja ho nemusim
  • JÁ JDU NA IANA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • *10* *16* *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší