Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele Venco nechtěj mně dát ani reflexní vestu na Moravě Javorník a u Babiše Cm Combik fekal préj jsou fasovány na jména hadr z číny za hrst rýže to jsou natom bídně v Bánskéj štjavnici i ve štítnej nemaj místo ani vopírat se volopatu,pro lidi který vyškolilo USa a maj názor vp Vo demokravciji že Sametovou dělali jen kvůli nákupům v Pařížská ulice neb do Kartner ve Vídni jste to měli daleko vy Pražáci.
    Není místo ani v místmním pivovaru Hrádek neb uzmuli budovu lidem co jim komunisti zabrali pole na JZD druhá křivda po Sametu vo který nemluvějkmotřiODS.
    Humanita se nevoplécí nakole nakole bez sponzorů o vodě a koncentračním menu od dobrodinců nedaleko Italskýho kláštera Slvajky Sylvajky bral by jsem i trabanta do kopce pře tisícovku a ani nevochutnal mlíko vod krav Babišovi investice.
    Naco vyrábět dusík za tři miliardy Agrefortu když fekalijí je více než dost které na vobčany kálí politici nevyškolení i vyškolení si zvýšili platy.
    Venco jako disident jsi dostával many many ze Západu a bavil se jen jsi se neměl mýchat do politiky to tě ničii fízlové děs a hrůza co jsi musel prožívat zničilo ti zdraví i Olině Slovence překrásné té vopomenuli odhalit sochi ta tě držela nad vodou odhodlaně a vobětavě jedině Slovenky to by žádná češka nedělala za komunismu vždyt co bylo spiloty RAF ty vopouštěly manželky v padesártých létech když jim dávali páni JUDR doživotí nebo provaz.
    Venco myslím na Tebe když jezdím potmě přes kopce Bílích Karpat Lowely Lady a Vysoká škola Ferdinand Důbravy místo kde Budha dává sil ale i jeptišky Italky z klášter v nížině řeky Váhu jsou přínosem pro lidi díky Tvé cestě kterou jsi vedl.

    Antonín Brachtl
    • To je humální jak si naši poslanci stále zvedají platy. Pan Havel toto vše kdysi umožnil
  • Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí!!!!! *2*
    • Ale lhát a krást se v Česku pořád lumpům vyplácí.
    • Toho už se nedožijeme!!!!!!!!!!!!
      • Je mi 20 a taky to tak vidím.
  • Havel jen žvanil nesmysly
    • Ideály za které jsme manifestovali před 25lety byly úplně jiné. Poctivé lidi jako byl pan Dubček,Komárek,KTEŘÍ BY JIM VIDĚLI POD PRSTY odstranili,chamtivci se dostali k moci!
  • Situace nazrává tomu,abychom si my budoucí zasloužilí revolucionáři už dávali revoluční vercajk do pucu a kvalitní bejkovec do revoluční pohotovosti.S uvedným doma denně cvičit.Aby až nás národ zavolá do ulic už jsme měli v ruku ten správný revoluční švuňk.
  • Klause nemusím, ale to že Havel bylo rozmazlené princátko co jezdilo za komoušů mercedesem a hulilo malborka na samotce plus žral a chlastal co hrdlo ráčilo. Protekční vězeň No.1. Tohle nebyl žádný disident. Pouhá loutka a nastrčená figurka. Režim se už dávno hroutil a ČSFR byla jedna z posledních zemí co byla (tzv.)osvobozena. Naštěstí teď už je jen pouhá politická a exprezidentská zombie, kterou jednou za rok opráší z rakve, aby opět udělali kult osobnosti jako za Hitlera, nebo Stalina. A letiště je pro ma pořád Ruzyně. Ani těch 100 000 podpisů nebyli schopni nashromáždit. Pokud vím, tak jich bylo něco lehce přes 80 000 (a to ještě horko těžko). Lidi vzpamatujte se a volte osobnosti a ne magory typu Schwarzenberg. Čus *1* *7* *14* *12* *16* *16* *16*
  • Cvičený lachtan, pohádkář, kolaborant, kulisák, rektální alpinista, kecal o všem a zároveň o ničem. Náš milovaný Vašík, havlité vlezte mi na sedinku. Muck Muck Oh Yeah!!!! *13* *12* *1* *1* *16*
  • na jedno pracovní místo je deset uchazečů.to pan Havel sliboval blahobyt
  • Stydím se za příspěvky zde uvedené.Pisatelé nesahají panu Havlovi ani na paty.Já sám jsem leccos vyčítal, nejvíce jeho nejsme jako oni.S komunisty se mělo zamést hned po revoluci.Ale kdy vidím dnešní politickou situaci a hlavně estébáky prošpikované ANO, je mně z toho špatně a říká pana Havle vraťte se.
    • Jediný dodnes nepromlčený zločin komunistů je ten,že když Havel,Klaus a jim podobní darebáci vlezli na tribuny oblbovat národ budoucím kapitalistickým rájem,je komunisté,hned na té tribuně nepostříleli.Kdyby to tehdy udělali,tak dnes nemuselo být Česko na pokraji státního bankrotu.
    • Já bych byl také rád,kdyby se Havel vrátil a byl živý.Pak by jej bylo možno,za oblbování národa Čechů, narazit na kůl,po předcházejícím řádném stažení z kůže.Bohužel už se nevrátí.Tak holt budeme na kůly narážet jiné lumpy.
    • Veškrna se nemůže vrátit,smaží se v pekle,vrátit by se měl jan žižka a vykopat tu bandu pravdoláskařů
      • Je pravda,že pan Havel je vše ničil
    • No fajn a co mi řeknete na to že HAVEL byl v 60tých letech členem KSČ???
    • Pane Karle vy jste naivní. Co rozkradené a vytunelované podniky po té slavné sametové revoluci. Stydím se,že jsem tenkrát chodil na náměstí! Rozkradené Poldi Kladno,vytunelované Oděvní závody Prostějov,deset tisíc lidí bez práce a mnoho dalších podniků ani nepočítám,kriminalita,to vás vůbec nezajímá? Hlavně že je Havlovo letiště.
  • Kéž mu země není lehká. Vší svou vírou si přeji, aby jednou vyšlo najevo, že tuto ryšavou bestii, vraha národa, pohřbili jeho nohsledi zaživa.
    • Ten tvůj příspěvek je na trestní oznámení, ty komunistický dobytku
      • To co nazýváš komunistickým dobytkem,to ti na nějaká trestní oznámení kašle.Protože tací lidé už se smířili,s tím,ze se budou muset účastnit kruté revoluce a všechen lidský dobytek,který se na zbídačení Česka podílel,odporážet na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Zde nainstalovaný kapitalistický svinčík už bude v Česku brzo končit
  • VACLAV HAVEL AIRPORT PRAGUE,jen by mne zajímalo,kdo to všechno zaplatil!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší