Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debyl napsal sem to s y protže je zakázané slovo tak jako bi tam bilo měké i
  • vy hnusný mrtvolky kéž bych vás viděl umírat v křečích pan havel po roce 89 nenechal popravit ani jednoho komonistickýho póvla protože se choval jako člověk on nechtěl ubližovat on chtěl pomáhat a to že se nezrušila komunistická strana... on asi nikdy nedoufal v to že by po roce 89 nějaký čech šel volit dobrovolně komouše za to co tady v tom státě máme si můžeme sami on udělal co mohl a bylo toho hodně vy šunti mor na vás co tady píšete ty hnusný lži
    • ICE má pravdu, Havel určitě nemůže za to, že se tady vraždí, krade, podvádí atd. On nás vysvobodil, udělal, co bylo v jeho silách, dal nám novou šanci a dobrý start a jestli je v našem státě něco špatně, tak si to lidi způsobili sami svým chováním, tak to přestaňte házet na Havla, akorát závidíte, že on byl odvážný a hodně toho dokázal. Kdybyste byli u moci vy, tak to u nás vypadá jako v Korei. Ano, je pravda, že se Havel po roce 89 mohl komoušům mstít a neudělal to, protože to byl slušný člověk a ne zvíře jako jiní v tomhle státě. Takže Havla nechte na pokoji, nechci ani domyslet, jak by to tady vypadalo, kdyby komouše neporazil, chlastali byste vodu z kaluže a žrali potkany.
    • Hnusné lži? Zajímalo by mě, jestli jsi měl po 89 otevřené oči. Propuštění všech vězňů - tím pádem vzrostla kriminalita příšerným způsobem a víc jak polovinu opět zavřeli, nebo třeba udílení amnestií, které měli k omilostrdnění hodně daleko....atd. Kvůli komu nás Amerika válcuje ohledně zbraní? Občas by to chtělo na pana Havla pohlížet i z druhé strany a nebrat ho jako "zachránce".
      • Hmm, no jasně, Havel určitě může za to, že stoupla kriminalita. Větší hovadinu jsem snad neslyšela. Kriminalita stoupla kvůli tomu, že lidi se chovají jak prasata a za to Havel určitě nemůže. On tenhle stát vysvobodil z tyranie vrahů a jeho slova byla vždycky plná míru a porozumění. On lidi určitě nenabádal k tomu, aby šli někoho zabít. Přesně tak, když se ti to nelíbilo, měla ses taky angažovat..
      • Bych tě chtěla vidět ty frajerko co by jsi dělala ty..když jseš tak strašně chytrá, tak proč jses neangažovala..sedět na prdeli a kritizovat umí každej debil..on se zapsal do povědomí všech tím co jako jediný pro tenhle stát udělal, kolik lidí si vzpomene na tebe?!..ježiš že takovým lidem jako jsi ty dovolej něco takového zveřejňovat..
      • Ano máš pravdu ale ted už tady není ..
  • V rozhlase a v TV pořád vykládají jaký byl Havel myslitel a jak se bez něho nemůžeme obejít, nevím teda co vymyslel, ale moc toho nebylo,co vymyslel za mnoho nestálo, lidi kteří nemohou sehnat práci se bez něho určitě obejdou!
    • Havel vždycky vykládal že se stavily králíkárny pro lidi,ale každý si tu králíkárnu mohl dovolit. Taky řekl že nic vrátit nechce,za chvíli mu patřila půlka Prahy
  • To, že embryo není schopné samostatně žít ještě neznamená, že nic necítí. Nevím, jestli jsi vážně tak blbej nebo jestli to na mě jen hraješ.
  • neříkám že neudělal i pár dobrých věcí ale myslel hlavně na sebe *9*
  • Dole v příspěvcích, dne 28.12 píše pisatelka XXXXXXXX: .....lžete vy a brzy přijde doba, která na pravdu ukáže. Jenže osobo, my už na tu Havlovu pravdu a lásku čekáme 23 let. A pořád nikde. Naopak, je to v naší společnosti stále horší a horší. Jak dlouho máme ještě čekat? A na co vlastně?
  • je mi to líto
  • Máte pravdu, pane Villibaude, "zmrde" se neříká. Za to se vám z celého svého srdce omlouvám.
    • Vaši omluvu madame přijímám. I když.... Pan Havel se na nás dívá z království nebeského a říká si: "Tak toto je výsledek mé práce. Chtěl jsem pro lidi pravdu a lásku. A po dvaceti letech svobody a demokracie vidím, že jeden občan řekne druhému zmrde a to jenom kvůli tomu, že má jiný názor. A já jsem vždycky snil o tom, že lidé mají právo říci svůj názor. Nechť je třeba jiný. A místo diskuze k tématu si lidé nadávají. Proč. Takto jsem je vychoval"? Ano Václave, takto jsi lidi vychoval, jaký jsi ty, takoví jsou tvoji příznivci. Cizímu, neznámému člověku řeknou zmrde jenom proto, že o tobě řekl pravu. Vítězí lež a nenávist. Václave, to je tovje práce.
      • Vychovali tě tví rodiče , tedy alepspoň se o to marně pokoušeli , Havel tu byl jako náš vůdce , vedl nás už jako Karel IV , to že si se nepoučil je tvůj problém , nikdo nemůže udělat nic za tebe , ani Havel !!!Spi dál nýmande *3*
      • Vy jste mě taky poslal do řiti kvůli tomu, že mám jiný názor. Jen kvůli tomu, že jsem řekla pravdu.
      • Vážený pane, dovolte, abych vám připomněla,že vy jste mě zas několikrát poslal do řiti, což také není zrovna nejslušnější. Jenže já na rozdíl od vás se dokážu omluvit. Vy jste se neomluvil za nic, tudíž neomalenost a nevychovanost je na vaší straně, ne na mé. Vy jste zas vychovaný po vzoru komunistickém, kde kde nenávist, lež a podvody měly hlavní slovo. Nikdy jsem neslyšela žádného komunistu se za něco omluvit a vy jdete v jejich šlépějích. Pak se nedivím, že je v naší zemi takový bordel, jaký tu je.
  • Pane Kájo, za ten úryvek Vám dávám "líbí se mi", fakt dobrý. *4* Klidně pište dál........
    • Pokud Vás to aspoň trochu potěšilo, tak přidám první sloku z Kiplinga: Můžeš-li
      Můžeš-li vidět zničeno svého života dílo
      a aniž řeks jediného slova, pustiti se znovu do jeho budování
      nebo prohráti naráz výhru sta partií bez vzrušujících gest a bez povzdechu, můžeš-li býti milencem, aniž bys láskou zešílel,
      můžeš-li býti silen a nepřestat při tom být něžným
      a cítě žes nenáviděn, sám neoddávati se zášti
      a přece zápasit a brániti se.
      • No vidíte, je to určitě lepší, než se pořád dohadovat o Havlovi.....
  • Chtěla bych jen připomenout, že nikdo z nás není bez hříchu a viny, ani pan Havel,ale on za svůj život vykonal pro náš stát hodně dobrého a přijde mi dost ubohý, když se ho někdo snaží za každou cenu pošpinit a furt připomíná, že pil a kouřil. No a co? Byla to jeho věc a vy, kdo ho furt pomlouváte, se podívejte sami na sebe a zameťte si svůj vlastní dvoreček, než se do někoho navezete. Co jste udělali vy pro náš stát, umíte akorát nadávat, ale nadáváte na hodně špatnou adresu. Vám by se taky nelíbilo, kdyby lidi koukali na vaše zlozvyky a nevšímali si toho dobrého, co jste udělali. Takže klídek jo? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit