Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Havle, Vaše "pravda a láska" nevítězí. Lid dal ve volbách jasně najevo, že nechce kapitalismus, ale takové politické uspořádání, kde nebude možné, aby byli miliardáři a bezdomovci, aby léčení bylo jenom pro bohaté a aby ti co chtějí a umí pracovat se nemohli uživit. Dějiny Vás pane Havle vyhodnotí jako to nejhorší, co mohlo český národ potkat. "Kdož sú boží bojovníci a zákona jeho....", ať zní chorál vlastenectví a boje proti utiskovatelům !!!
  • Prosinec 1989: Za svůj úkol považuj i podporu toho, co vede k lepšímu postavení detí, starých lidí, žen, téžce pracujících, příslušníkú národních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoli dúvodú húfe než ostatní. Žádné potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale nabízeny tém, kteří je nejvíc potřebují.
    • Ano, to dnes vidíme na každém kroku. Havel podvedl všechny a ve všem. Všechno co hlásal se nakonec ukázalo jako lež. Vůbec mu nezáleželo na běžném občanovi. Z Havla je člověku na blití.
  • A k tomu mě strašně rozčiluje, jak se zas chtěj všichni učit rusky a rusáky obdivujou. Po prázdninách budu chodit do tercie gymnázia (vlastně 8. třída) a vybírali jsme si jazyky. Víc jak půlka si vybrala ruštinu. Přijde jim to jako úžasnej jazyk a rusko jako bezvadnej stát. A když se jich zeptám, proč se učej jazykem lidí, který se za války chovali jako největší sv*ně a který nás dvacet let okupovali, je jim to naprosto jedno.
    • Za války se chovali jako největší svıně Němci a němčina kupodivu nikomu nevadí a média (vlastněná Němci) se nám ještě snaží nakecat, že Němci byly veskutečnosti odjakživa naší největší kamarádi. Co na tom že nás němci okupovali 7 let a chtěli nás jen vyvraždit, případně poslat za Ural na Sibiř.

      Je vidět že polovině tvých spolužáků to správně myslí.
      Rusko je velká země s obrovským trhem, kde ČR může získat obrovský odbyt, proto je ruština správná volba.
      Angličtina ti bude hodně platná. Náš průmysl (i průmysl jiných evropských zemí - viz. SAAB), je pro USA konkurence a proto se takový průmysl snaží ovládnout nebo zlikvidovat, viz. TATRA Kopřivnice.
      • Pane Stanzi, angličtina je na rozdíl od ruštiny světový jazyk, takže bude zapotřebí se angličtinu učit v každé době. Bez ní budete nahranej. S tím prostě nic neuděláte. *3*
        • A ruština světový jazyk není?
          Rozdíl je v tom že Rusové s námi chtějí obchodovat a na tamní trhy můžeme vyvážet.
          USA a západu jde o to aby jsme byli zaostalá země, kde pro ně budeme otrocky pracovat a výrobky dovážet.
          Proč si myslíš že těch 40 let ze SSSR byl požadavek "Vyrábějte víc a rychleji", zatímco dnes je z EU požadavek "Tohle a tohle nesmíte vyrábět a tohoto vyrábějte míň" a náš průmysl v privatizaci skoupený zahraničním kapitálem je cíleně likvidován.

          A teď otázka - je pro nás lepší ruština, která nám pomůže při obchodování, nebo angličtina která nám krom cestování (na které stejně nebudeme mít) bude na prd protože západu o žádný obchod s námi nejde *3*
          • Angličtina je zapotřebí, když neumíš anglicky, můžeš si nechat zdát o nějaké dobré práci. Kam to dotáhneš s ruštinou? Mimochodem, jestli se chceš učit rusky, tak se uč, když si myslíš, že ti to pomůže. Já proti ruštině a Rusku nic nemám. Mám státnici z angličtiny a dodnes jsem ráda, že jsem ji udělala, protože mě to dost pomohlo při pracovních pohovorech. S ruštinou bych to nikam nedotáhla.
  • ty dvojitý ibla bla bla měl bys zavřít hubu je to velký magor já sem starší než ty mám už 18 let tak zavři klapačku
  • Daniel Strož, Havel se dopouštěl zločinů, 27.3.2012 0:49:59

    Václav Havel nebyl čestným člověkem! O jeho lžích a také i zločinech jsem napsal desítky novinových článků. A skončilo to tak, že jsem v některých tiskovinách nesměl publikovat ani v době, kdy jsem byl poslancem Evropského parlamentu, což je neslýchané v prostředí EU. Tak funguje zdejší "demokracie". Kryl tomu říkával demokratůra, já zase Absurdistán. Těší mě, že občané začali chápat, do čeho byli vtaženi. Neměli by se za to jenom stydět, ale také proti tomu něco dělat!
    • Je možné, že někdo řekne nějakou hloupost, ale zase jenom hlupák všemu věří. *3*
  • MartinDyntar

    Byl to také pacifista a byl to dobrý člověk s dobrým srdcem na správném místě!! Byl to náš nejlepší český prezident!! Nesmí se zapomínat na jeho život a na jeho odkaz!! Doba je dnes bohužel jiná, všichni se chtějí jen dobře bavit, a kdo nekrade a patologicky druhým lidem už sám nelže není čech v této zaprodané a v rozkradené naší zemi, prý ještě udajně Republice. A skutečně nebo v přeneseném slova smyslu?!! Zajímalo by mě kdo z nás to zodpoví, já to raději doufám nebudu! Chce se mě plakat z toho jak se češi k sobě bezohledně a nenávistně chovají, každý sám pro sebe a každý sám za sebe je mottem každého nového dne našich američanu.

  • A bacha, kocourek se rozčílil, umí vytasit i drápky a poškrábat...... *6* *6*
    • *6* *6* Teda alespoň já bych mu zmalovala tu jeho dršku.
  • http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11188-disident-vypravi-o-tom-jak-se-vaclav-havel-valel-opily-ve-zvratkach-a-pusinkoval-se-s-timto-vyznamnym-politikem.aspx
  • http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8696-alkoholik-vaclav-havel-byl-na-chlapecky-disident-vzpomina.aspx
  • Kocourku Kájo, ty budeš asi transvestita, že tady píšeš v mužském i ženském rodě? No těpic, taková chátra...
    • Čičo, víš co je to tranďák?
      • Ano, jsi to ty. *15*
        • Trapné a hloupé. Ale co také může člověk očekávat od osoby, vycepované haklovu lží a nenávistí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit