Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parlamentní listy, 25.12.2012:

    ......"Nesouhlasíme s přejmenováváním a pojmenováváním ulic, nábřeží, náměstí, mostů a čehokoli dalšího v Praze a České republice po Václavu Havlovi. Nesouhlasíme s tím, že jsou Václavu Havlovi dávány zásluhy za něco, zač se přímo nezasloužil. Podle našeho názoru jde o umělé vytváření kultu osobnosti, které by se snad ani samotnému Václavu Havlovi zřejmě nelíbilo," zní text petice".......
  • Parlamentní listy, 6.10.2012

    REPORTÁŽ „Vítejte na letišti Václava Havla,“ ozývá se nyní v autobusech mířících k terminálům pražského letiště. Ceremoniál k této události byl ale elitistickou akcí, za níž by se vůbec nemuseli stydět papalášové bývalého režimu. Obyčejní lidé na to koukali zpoza plenty.

    Zlín přejmenovali na Gottwaldov a potom přišli na to, že je to špatné a zase ho přejmenovali na Zlín. Až uzraje doba, tak se Havlovo letiště zase přejmenuje, a po panu exprezidentovi nezůstane nic. Vůbec nic. Jenom hořkost národa nad svobodou a demokracií, co tu Havel zavedl.
    • Gottwald si jako prezident, který nechal zlikvidovat stovky nevinných lidí, rozhodně nezaslouží, aby se po něm pojmenovalo nějaké město. Je to stejné, jako kdyby se město jmenovalo Hitlerov. Ty už sem radši nic nepiš, nic nechápeš.
  • Kapitalismus dosáhl svého vrcholu zhruba v 50tých letech minulého století. To byl kulminační bod od kterého to jde s kapitalismem k ledu. V 80tých letech se to vědělo již zcela jistě. A Venca Chrchla nám zde tento kapitalismus zavedl. A tak se potápíme i s ním. Zatímco Čína, jihovýchodní Asie, Singapur, Japonsko .... a další jsou v ekonomickém, Evropa a USA jdou do krachu. USA je nejvíce zadluženou zemí světa. Jak je to s Evropou, tak to vidíme denně. Papaláší tancují na palubě Titaniku, zatímco dole v podpalubí, v Řecku, Španělsku, Itálii, Portugalsku... je již vody po krk. Světový kapitalismus je před krachem. Děkujeme ti Chrchlo, že jsi nám a našim dětem zajistil tak skvělou budoucnost.
    • To co se děje v Evropě a u nás, nesváděj prosím tě na Havla. Ten tu nezavedl nic takového, co popisuješ. Říkám to tady asi už potisící,ale některým jedincům činí veliké potíže to pochopit. Za ten bordel zde je zodpovědná celá společnost. Ono to je jedno, i kdybych to tady napsala třeba bilionkrát, tak se najde další pohádkář, který to převrátí naruby.....
      • Napiš to třeba trilionkrát a nebude to pravda.
        • aspoň je vidět, jak moc jste zabednění.
    • ty si taky chchla , revoluce byla protože komunisti to neuměli, lidé chtěli změnu, chtěli to co je na západě , většina chtěla kapitalismus, takže to nesváděj na Havla , jen hlupáci můžou házet vinu na jiné, to byla vaše zodpovědnost,,ty si volil takové politiky , ty si je nekontroloval , ty jsi zodpovědný , ty jsi na vině !!!zodpovědnost si přesunul na politiky a ti dělali jen to co jim bylo vámi dovoleno !!!
      Havel jako prezident měl omezené pravomoci, takže to co tu píšeš je nesmysl!! soudruhu ..mimo jiné kapitalismus končí až nyní , komunismus skončil už dávno ...
  • Nikdy jsem komunistka nebyla,ale takový bordel jako je dnes nebyl nikdy,každý si dělá co chce,pan Havel k tomu přispěl,hlavně že mu vrátili všechny majetky v Praze. Pražáci ho zbožňují,museli po něm pojmenovat aspoň letiště,vždycky to byla Ruzyně.
  • Kdyby pravda a aska zvitězila tak tady neni tolik nenavistných a urazlivých komentu
    • Kdyby Češi potřebovali aby v Česku láska zvítězila,tak musí napřed zprovoznit dostatek katovských mučíren a na těch co nejkrutěji odporážet všechny lumpy co se po komunistech prolhali k moci a znárodnit veškeré majetky těchto rodů.Po co nejkrutějším odporažení posledního vlastizrádného lumpa by se dalo konečně říci,že láska a pravda v Česku začíná vítězit.Než to bude tak to se chudáci kati v Česku pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.
    • Nevím,proč by se po Havlovi měli přejmenovávat ulice a náměstí,stejně zbytečné bylo přejmenování letiště
  • Vole, asi přesně nevím, kolik mu bylo. No a Havel určitě mohl za to, že jeho rodina byla taková a maková...
  • Hele mě jsou vaše názory ukradený. Já vám váš názor neberu, tak mi neberte ten můj. Je pravda,že komunisti už tu čtvrt století nevládnou, následky jejich destruktivní vlády jsou bohužel znatelné dodnes. To oni zbrzdili českou ekonomiku a vývoj. Sám Havel taky asi netušil,jak se bude situace vyvíjet po revoluci,nenechal jedinýho kom. krypla pověsit,krev netekla. Jestli fandíte totalismu,tak je mi vás upřímně líto. Já komunisty nesnáším a nikdy mě nikdo nedonutí,abych je šla volit. Ještě že odtáhli do věčných lovišť. Je to sebranka vrahů,lhářů a podvodníků.
  • Nenávidím lidi, kteří plivou po nejsvětějším člověku, který se zasloužil o svobodu a demokracii v naší zemi. Nenávidím lidi kteří o něm lžou, vymýšlí si že byl alkoholik, vymýšlí si že zradil svoje ideály, že zradil lidi kteří mu věřili, že zradil i své nejbližší, svou manželku Olgu, svou druhou manželku Dagmar. Ještě štěstí, že jsou i rozumní lidé, kteří velikost pana Havla uznávají, kteří si ho váží, kteří jsou vzdělaní a inteligentní, kteří umí ocenit jeho dramatickou a spisovatelskou tvorbu. Vážím si pisatelů w, sd, fds, uh. To jsou lidé s velkým L. Hledám člověka s lucernou v ruce, pravil Diogenes. Vstaň Diogene, nemusíš hledat, MY jsme zde !!!!!
  • Havel se nehodil vůbec na nic,ten nevěděl, ani jak práce vypadá
  • Ta paní xxxxxxxx mě nazvala pasákem, dalšího pisatele zmrdemm. Venóšku, vidíš své obdivovatele? To je tvoje práce. S takovou Venóšku ta pravda a láska nezvítězí. Zasel jsi mezi lidi blbou náladu, nenávist, osočování, hrubost ve společenském styku, lež, modlu k hmotným statkům a další a další negativa. Tvoji učedníci svého mistra nezapřou. Jdou statečně v jeho šlépějích. Jsou tak nenávistiví, že se nestydí používat ty nejhrubší výrazy. Čest tvoji památce.
    • soudruhu , jedinej kdo tu seje zlo si ty..protože pomlouváš někoho aniž by si ho osobně znal , šíříš lži a tadt atd ,
      • Ale číčo, to bys musela říci konkrétně jaká pomluva a o jaké lži se jedná. Ani to neumíš sepsat, ba ani nevíš co je to pomluva. A tak jen plácáš a plácáš. Si prostě úžasná, já tě nejspíš miluju....jak zpívá Kalousek.
        • Máš smůlu já sem na ženský., a pokud pomlouváš konkrétně Havla a jiné , jen na zákldě toho co se zde píše, tak si lhář ...., a mezi tebou a těmi co kradou ve vládě , není rozdíl .
          • A pořád dokola, pořád jenom obecné pindy o ničem. Kde je nějaká pomluva? Tak se přece vyjádři dušinko. V čem lžu? Vždyť to vysyp. A nemluví se zde o pisatelích, ale o VH ne? Místo konkrétních faktů jenom napadání jiných lidí. To nevyřeší fakt, že za ten bordel co tu je spoluzodpovídá nejmorálnější Čech Václav Havel. Tak čau číčo.
            • ty zůstaneš troubou na pořád , jaký máš fakta ty ? znal si ho odobně ?? neznal..a pindáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit