Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Havel pořád Čechům vtloukal do hlavy, že té západní etice se musíme teprve naučit. A jaký je výsledek jeho působení na občany? Občanka xxxxxxxx ( v několika nicích ) používá ta nejhrubší slova, která najdete jen mezi lidskou spodinou. A to jenom proto, že jiný pisatel má jiný názor. To je ta Havlova demokracie. Kdo má jiný názor, tak je komunista, nevzdělaný, neinteligentní - no špatný člověk. Není se čemu divit. Za 20 let Havlovy pravdy a lásky je dnes naše země na pokraji bankrotu. Ale morálně jsme na sámém dně již delší dobu. Stačí si přečíst příspěvky od občanky xxxxxxxx, též tz, as, sd, w... Václave, Václave, mnohým lidem jsi sprznil morálku.
  • Villibaude, dívá se na vás. http://uloz.to/xbEJAtw/nejlepsi-clovek-jpg
    • vážně vtipný, příště si vymysli svoji přezdívku
  • Pravda, o které se nemluví, r.1989 (zdroj www)

    Překladatelka: ....... večer jsem marně čekala na podrobnou zprávu, protože mi nešlo do hlavy, proč by prezident cizího státu jednal ve vězení s nějakým Václavem Havlem. Mluvili o plánu „sametové revoluce“. Václav Havel prý dostal instrukce jak má napsat scénář k provedení převratu a pokud se vše dobře provede, bude prezidentem. Měl napsat scénář „Sametové revoluce. Stále jsem nechtěla věřit vlastním uším.
    Ale že jsme tu revoluci hezky zvládli že? V Jugoslávii vraždil soused souseda a u nás to proběhlo bez zbytečného zabíjení. Na to mi odpověděl, že se musí smát, když slyší jak jsme to hezky nazvali "Sametovou revolucí". Že to byla dohoda Gorbačeva se západem. Řekl mi: dnes si paní myslíte, že ta revoluce proběhla dobře, ale brzy přijdete na to, že vlastně tento stát dopadne z celé Evropy nejhůř.

    Ano, v tomto VH nelhal, měl pravdu.
  • dobrz den slyšela jsem o vaší kanceláři jsem rada,že vám není lhostejné co se kolem Vás děje je možné Vás požádat o radu v pro me důležité okolnosti děkuji m.j.
  • Havlovi nacisti vezni okupuji/rozkradli,,,,

    Aco Vladimir Hucin,,,,,--- A co říkáte 10 mld korun z kapes poplatníků za Vladimíra Železného a jeho TV Nova ?? "Prase, svine" nejsou vulgarni vyrazy, nybrz spisovna slova, pri jejichz vysloveni se mi alespon sbihaji sliny na jazyku. Pri slove "komunista" mi vsak naskakuji zimomriavky, jak rikaji slovaci a je mi na zvraceni. Vzdy si vzpomenu na desitky milionu nevinne zavrazdenych. Myslim si, ze v roce 1989 meli komuniste viset. Opravdu si to myslim. Pri predem domluvenem predani moci Vaclavem Havlem jsme to ovsem totalne prosvihli. Bohuzel Ivo Rohan -----stydim se za narod hlupaku ktery se necha krmit zvratky a vykaly Vaclava Havla kteri si nechaji bestrestne rozkradat nejen rodnou vlast nechaji si rozkradat a okupovat privatni majetky atd atd atd do zbrane zlikvidujem havluv nacizmus,havlovi nacisti okupuji /rozkradli 60000 ceskym obcanum privatni majetky .Bez vykradení, vytunelování nebo jinak zašantročení státního, tedy našeho majetku by se naše země vůbec nemusela potýkat s takovými problémy jaké dnes máme. -bylo ukradeno, vytunelováno, zpronevěřeno a zašantročeno naše jmění v hodnotě dnes přesahující 3 BILIONY Kč. Započítáme-li státní dluhopisy tak je to cca 4-5 Bilionů korun .To znamená, že každý občan byl okraden,vytunelován a zadlužen částkou do 500 000 Kč.!!!!! -byli vykradeny, vytunelovány banky, kampeličky, fondy lidmi úzce spojenými s ODS,ODA,DEU,KDU a US. Viz senátoři-bývalí bankéři za ODS z vykradených bank. Nikdo není zavřený, nikomu není zabaven majetek, nikdo o ničem neví, ale peníze jsou fuč. To je co? -pozemkové fondy jak ukazuje tisk mají máslo na hlavě, když nejsou peníze vykrádány z bank tak se pokračuje přes pozemky -o daňových podvodech, korupci úředníků, krácení daní a jinak obcházení daňových zákonů ani nemluvě -vytopené metro bratru za 10 miliard-nikdo za nic není odpovědný, nikdo o ničem neví a aby se neřeklo tak bývalý primátor získá teplé koryto v Bruselu. Kdo zaplatil těch 10 miliard? Celý národ ! Proč, na co a z jakého důvodu? Když si metro nechali Pražané vytopit svojí blbostí, neodpovědností, lhostejností a samolibostí nechť si to zaplatí ze své kapsy. Ty peníze by se velice hodili VŠ, zdravotnictví a učitelům nebo také jako začátek důchodové reformy !!! Proč Pražané volí taková neodpovědná hovada , že by jim to bylo jedno? Oni to blbci z celé republiky zaplatí? Myslím si, že je na čase říct dost.Co si Pražané zničí
  • Pro ty, co si furt stěžujou na Havla a na tu údajnou bídu: Jeďte se podívat třeba do Afriky a zjistíte, co je to pravá bída!!! My tu máme všechno a stejně si toho nikdo neváží. Co by za to Afričani dali, kdyby mohli mít aspoň půlku obsahu vaší ledničky. Je mi z vás blbě.
    • Zas ta ubohost nadavat na komunisty!A vite co?Me za komunistu nic neschazelo.Zeme nebyla zadluzena,kazdy mel praci,zdravotnictvi bylo zadarmo.A co jsme ziskali tou Havlovo demokracii?Nezamestnanost,miliardove dluhy,chudobu,fetaky,prostituci.Jsme zeme nestastnych lidi,vetsna zije na pokraji bidy.Vite v Africe se meli vzdycky zle ale my zazili lepsi casy.Komunismus byl proti tomu dnesnimu bordelu brnkacka!A reci o tom jak mame vsechno, bezte vykladat matce samozivitelce,ktera nema dat detem co jist,nebo cloveku nemocnemu rakovinou,ktery nevi jak zaplati lecbu a duchodce ,ktery nevi z ceho zaplatit najem,vase reci jiste take oceni.A Havel?At ho certi v pekle bodaj vidlema!!!!!
    • Opravdu ubohý pohled. Běžte se cate Mydláři podívat do Skandinávie. To se máme po 23 letech budování Havlova kapitalismu srovnávat s Afrikou? Havel nám sliboval že nezaměstnanost nebude. Klaus sliboval, že do 20 let dosáhneme úrovně západu. A vy teď milý cate navrhujete srovnání s Afrikou? Až sem to dopracovali havlovi pravdoláskaři. Zničili naši zemi a ještě k tomui mají hloupé řeči o svobodě a demolracii.
      • Nechápu,co je na tom ubohého. Vy jako realista byste měl realitu vnímat. Je jasné, že jsou země vyspělejší než jsme my,ale pokud se jako národ vzepřeme, uděláme konečně pořádnou revoluci místo těch neškodných nadávek od gauče směrem k televizi a vyházíme všechny ty zloděje z vlády,kde se i po 23 letech beztrestně promenádují komunisti a podobnej humus, pak se tu můžeme mít o 100% lépe.
        • Naprostý souhlas. Tak o čem se vlastně dohadujeme? Snad jenom o tom, kdo je zodpovědný za úpadek naší země. Zcela jistě všechno začal Havel. Krmil nás nesmysly a lží. A zaštiťoval to pravdou a láskou. Prodal nás západu. Do mocenské struktury zařadil své kamarádíčky, kteří byli stejně neschopní jako on. Ale naprosto odlišný názor mám na větu, po 23 letech tu naprosto beztrestně běhají komunisti. To je asi na další diskuzi. Já bych spíš řekl, že po 23 letech svobody a demokracie tu naprosto volně a svobodně běhají kontraverzní podnikatelé, vexláci, mafiání všeho druhu, gaunerští politici pedofilní kněží.... TO JE PROBLÉM. Ne těch pár komunistů, co na nic nemají vliv.
          • Já si myslím, že kontroverzní podnikatel je daleko menší zlo než ta hnusná sebranka bolševická, která zbrzdila vývoj naší země o 50 let.
            • No kdo má v hlavě na.ráno nebo je sám kapitalista, tak si to může myslet.
  • Pane Villibaude, ještě na slovíčko. Stěžujete si na Havla. Budiž, máte na to nárok, jsme ve svobodné zemi. Jen mi jaksi pořád uniká ten význam těch vašich příspěvků. Můžete mi, prosím vás, slušnou formou sdělit, co tím změníte? Když lidi začnou Havla nenávidět, tak se něco zlepší? To budeme jako mávnutím kouzelného proutku nejbohatší země na světě, lidi si okamžitě přijdou vyzvednout své děti, které odložili do dětských domovů, zvýší se důchody, ustane násilí nebo co jako přesně prosím vás?
  • divadlo

    Vážený pane Havel,moc Vás zdravím.Jsem vedoucí městského divadelního souboru Dětská scéna.Zrovna přemýšlím nad scénářem na další sezónu.Ráda bych se Vás zeptala,protože prý také píšete pohádky,neměl byste pro mě nějaký typ,nebo nemáte v záloze něco,co bychom mohli s dětmi realizovat? Byla bych moc rada,kdyby jste poradil a nebo kdyby jste se mi ozval.Můžu Vám napsat podrobnosti o našemu souboru,pokud máte zájem,nebo adresu na naše web.stránky.Předem děkuji za Vaši odpoveď.
  • ..."Pokud jde o přístup Václava Havla k parlamentní demokracii, k dodržování základních lidských práv českých občanů a k dodržování mezinárodních úmluv o lidských právech, zaznamenal jsem z jeho strany velmi podivné přístupy, které byly mnohdy v hrubém rozporu s dobrými mravy, ale i s Ústavou České republiky a platnými zákony a mezinárodními úmluvami o lidských právech, kterými je republika vázána. V domácí politice se pro Havlovo obcházení ústavy a pro jeho diskriminační přístupy k občanům podle sociálního zařazení nebo podle přesvědčení a názoru prosadilo označení ´politický rasisimus´,“ uvedl poslanec pro ParlamentníListy.cz.
  • Havel nikdy nelhal a vše splnil. Jeho projev z listopadu 89 obsahoval:

    ... Žádně gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři šíří, nic takového nepřipravujeme. Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury. Reformy plánujeme tak, aby nedošlo k velkým otřesům, velké inflaci nebo dokonce ke ztrátě sociálních jistot....

    A pravdu řekl pan exprezident. Všichni se máme dobře. Patříme mezi nejtlustší národy v Evropě. Měly by se zdražit potraviny abychom netloustli a žili zdravěji.
    • Antihavlovci jsou tak ubozí, že už kradou i nicky. Tohle se mi tady stalo už potřetí. To dosvědčuje, jak milujete lži a podvody...ubožáci. Mysleli jste si, jak mě dostanete.:-)))) OMYL....dostali jste sami sebe (možná tak na šibenici). Nechť vám je samo nebe milostivo.
      • Nazdar čičo! V Bohnicích jsou dnes vycházky? Jednou píšeš jako ženská, jednou jako mužskej, jednou jako xxxxxxxx, potom tz, sd, w, asd... A kdybys čičo, měla alespoň špetku inteligence, tak bys věděla, že ti nick nikdo nekrade. Ani tě nidko nechce dostat. Odbarvená blondýna či blondýn něco mezi padesátkou a smrtí, no to by bylo terno. Tak honem, šups zpátky, vycházky za chvíli končí.
        • Čau kocourku, po tobě se mi stýskalo...vážně.:-))) Bohužel tvé věštecké schopnosti jsou prachmizerné, nebojme si to popravdě přiznat, píšu sem vždycky pod tímto nickem a jen v ženském rodě. Takže smůla. Netrefil ses ani do barvy mých vlasů, natož do mého věku.
          PS: jak víš, že vycházky za chvíli končí? Že bys měl s Bohnicemi své vlastní zkušenosti?:-))
          • Že by ti bylo víc jak šedesát? Čičo, ty mě děsíš. S takovou krávou bych nešel okolo Bohnic ani kdyby ti bylo dvacet.
            • Antihavlovci jsou sprostí. Nám nadávají za to, že my řeknem nějakou nadávku a kocourek Kája o mě řekne, že jsem kr.va. To snad není sprostá nadávka? Kocourek určitě řekne, že není. Kocourku, ty máš v hlavě dobře vylágrováno. Už tě nemiluju.:-))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit