Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší blbec republiky

    Takovej blb se stal prezidentem jen omylem,taky to tady rozprodal,zisky šli jemu do kapsy a lidi jsou slepí.
  • Gratulace

    Gratuluji venco, že v akci Největší čech jsi byl zvolen před Učitelem národů Amosem, kterej ti kouká do prd...le. V Neratovicích ještě žijí tvoji spolužáci, kde jsi byl superarbitrován z učiliště pro mimořádné nadání chytrost!!!!!!!Hezky zní jevištní technik stejně jako podlahová kosmetička. To povolání v pivovaru je vystihující. To jsme se měli.Zadarmo se nachlastat!!!
  • Zde bych si dovolila ještě poslat něco všem na uklidnění v době vánoční. Pěkný poslech.

    http://www.youtube.com/watch?v=cb86fVwf3aw
    • Moc pěkné. Asi proto, že při hře myslí na Václava Havla. Milá mládež. Pravdu o Havlovi zjistí, až budou na úřadu práce.
      • Tahle mládež na úřadu práce asi nebude, protože to jsou schopní a šikovní lidi.
        • Dneska už si i ten méně inteligentní jedinec může najít na internetu, že v ČR je 500tis nezaměstnaných (a dalších 500tis neevidovaných na ÚP)a z toho 19% mladých do 25 let. Jó, já jsem zapoměl, ono se má na mysli ty děti co hrají na ty housle. No jó, ono se již dopředu ví, že zrovna tyto děti budou mít práci. A co těch ostatní 100tisíc nezaměstnaných do 25 let, tak to je jejich problém že slečno X. Ti společnost nezajímají. Jak potom mají zakládat rodiny a mít děti, když nemají práci. Havel národu slíbil, že nezaměstnanost nebude. Lhal Havel národu?
  • Humanitární bombardování

    Vážený pane exprezidente. Chtěl jsem Vás požádat o vysvětlení termínu humanitární bombardování, který jsem slyšel z Vašich úst. Nyní proběhlo bombardování v iráku, při kterém zahynulo několik set civilistů a bombardování bylo označeno jako humanitární. Prosím vysvětlete mi to.
  • Parlamentní listy 7.10.2012: O vynucené úctě (zkrácená citace)

    Respekt nelze v žádném případě zaměňovat za úctu. A úctu společnosti nikdo nezíská automaticky přijetím politické funkce. Jedno praktické poučení z dnešního ceremoniálu na pražském letišti si přece jenom odnáším. Většina dnešních tzv. politických elit tento akt ignorovala. A to nejenom osobní nepřítomností na letišti, ale především mlčením k rozporuplným názorům veřejnosti na nové pojmenování letiště (Vladimír Mana). Podle Petra Kračmara se jedná o zásadní krok k vytvoření kultu osobnosti. Havla považuje za největšího lháře a zločince v českých dějinách.
    • zato ty mluvíš vždycky pravdu viď? *12*
  • bez názvu

    Mám dojem,že o Vaše moudra tady nikdo nestojí. Věnujte se raději svým jakoby hrám.Myslím,že do jejich prostředí zcela zapadáte.
  • Cim byl znam?---Koralka,suknickar,tunelar,znicil si zdravi chlastem a kourenim.Pravda-dobry v divadle,ale jeho posledni hra se mu nepovedla--Sametova revoluce. *13*
    • a co se povedlo tobě ?? nic !! jen nadáváš a nadáváš..na vlastní neschopnost
  • Dnes je slavný den! Pro všechny příznivce pana exprezidenta vylašuji KNNK, tj. Kdo nechlastá není kamarád !!! Náš exprezident, náš vzor !!!
    • Opilec Vlado Murár, typický drotár
    • Blbost kvete a ty si obsypán květy ...
  • A ty se neopakuješ, pane Yohimbine? Nebo jdi s děckama na diskotéku, ať se vyřádíš. Docela to potřebuješ. Maucta.
    • Já se vyřádit nepotřebuji. Ty nemáš chlapa slečno Clarisko. Tak si kup robertka a neopruzuj. Tady si lidé chtěji podiskutovat o Havlovi, jaký to byl ušlechtilý člověk, co udělal pro stát jenom to nejlepší. Jestli chceš dišputovat na téma Havel, tak prosím. Jinak běž - však víš kam. Do práce. Tvá úcta.
      • Koukám,že ta diskuze už nabírá jiný směr, robertek atd. To sis asi spletl stránky kamaráde. Sorry, nic z toho není můj styl. Ty asi používáš nafukovací andulu viď, že jsi nakousl tohle téma... A ty tvoje děti, nespletl sis je náhodou s nafukovacím balonkem? No nic,nemíním tu ztrácet čas dopisováním s nadrženým blbečkem. Děkuji yohimbine, ukázal jsi se zde v plné kráse. A nezapomeň si koupit toho robertka.... *3*
        • Já zde píšu, že bych si rád pohovořil o Havlovi. Nic, odezva jenom na robertka. To je úroveň. Úplná chátra doktorko.
          • Ty sis s tím začal, tak nelži. A je mi jasný, proč sis s tím začal. Mě by to nikdy nenapadlo tahat sem pomůcky, bez kterých ty asi nemůžeš být. Sbohem blázne.
            • Já si chci povykládat o Havlově pravdě a lásce. A když o žádné nevíš, tak sem nepiš a běž hákovat.
  • Havel

    Havel je z rodiny kolaborantů a je ostudou čechů že takový živel mohl se stát prezidentem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit