Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dopis

    Dobrý den pane Havel, mám na Vás dotaz,který neumím a nejde napsat.Moc rád, bych si o mém problému promluvil s Vámi (jste člověk,který na obrazovce, na mě udělal ten nejlepší dojem a s důvěrou se k Vám obracím o radu odborníka).Chápu vaše vytížení,ale jedno setkání s člověkem ,který by potřeboval od Vás radu ,jak daní problém vyřešit.Pokud ,jako hodně populární člověk ,jste ochoten mě kontaktovat moc a moc děkuji a vážím si toho. Moc děkuji Standa Křížek ,mobil-737558996,e-meil LRU.predmerice@seznam.cz
  • Pane Havle, zničil jste tuto zemi.
    • Svatá pravda ufone :-)
    • Svatá právda :-)
    • Re:

      ses magor ufone
  • Havel Masarykovi nesahal ani k podpatkům bot (Parlamentní listy 12.12.12)

    „Kritiku V.Havla nejen sdílím. Oceňuji, že se pan Hájek k ní odhodlal. Nejsem sám, kdo Havla za tak výborného člověka nemá. Podívejte se na desítky vyjádření lidí, kteří s ním byli v disentu, zveřejněných na internetu. Nejsou to žádná anonymní vyjádření. A nejen ta. Zač se omlouval Sudeťákům? Za vraždění Čechů? Byl to on, pro koho bombardování Jugoslávie bylo "humanitární". Tak bych mohl pokračovat. Shrnu li to, pak jeho glorifikace vyjádřená nejen přejmenováním Ruzyňského letiště, ke kterému nedošlo ani po úmrtí prezidenta Masaryka. Všichni víme, že tomuto našemu prvnímu prezidentu Havel nesahal ani k podpatkům bot, vydávání knih, které ani v antikvariátech nechtějí, musí slušného člověka urážet.
  • Pan Havel byl nadčasový,inteligentní skvělý člověk se srdcem na dlani.
    • Havel nás zaprodal západu!
    • Asi jste na špatné stránce, tady jde o jiného Havla .....
    • Kolik lidí dnes žije na hranici chudoby!
    • Hanko jenom nepřehánějte,tolik vražd , násilí,podvodů a nejistoty v zaměstnání nebylo nikdy!
  • spoluucast

    V roce 2000 se díky plošné amnestii udělené tehdejším prezidentem Havlem dostal na svobodu jistý Zdeněk Housar. Již od 80. let se vědělo, že se jedná o kreaturu, která se pokusila znásilnit/zabít několik žen. Následně byla trestána za dvojnásobný pokus o vraždu a trojnásobný pokus o znásilnění. Nyní byla tato zrůda odsouzena na 14 let za znáslinění devatenáctileté poštovní doručovatelky. Kolika trestných činů se mohl dopustit dále, a které nebyly ohlášeny se nedozvíme. Nicméně..můj dotaz zněl: "jak může takováhle kreatůra s takovou minulostí a rejstříkem volně chodit po ulici?" Jistý díl viny na tragédii této dívky dávám Václavu Havlovi a jeho pseudohumanistickým úkonům.
  • Ad LN 7.11.2005 : Faktor Havel

    Vzpomínám na vysílání Hlasu Ameriky v 80. letech, kdy jsem tak často slýchala jméno Václava Havla. Vzpomínám na listopad '89, kdy jsem, tisíc kilometrů od Prahy, poslouchala napjatě každý večer útržky Českého rozhlasu. Vzpomínám na ten prosincový den, kdy jsem stála na Václavském náměstí a z reproduktorů jsem slyšela oznámení o tom, že máme nového pana prezidenta. Vzpomínám si, jak jsem po návratu do Československa učila svého malého syna, že je možné být hrdým Čechem, pokud máme prezidenta, jako je Václav Havel. Vzpomínám na to, jak jsem v roli tlumočníka jednoho novináře pronásledovala Václava Havla při jeho procházce hradními zahradami a jak jsem byla pyšná, že mám jeho podpis se známým srdíčkem. Vzpomínám na to, jak jsem s ním později v duchu někdy nesouhlasila, ale stále jsem ho považovala za jednoho z nejmravnějších lidí a nejčestnějších politiků. Dnes jsem už jenom smutná. Svými výroky o panu Paroubkovi Václav Havel popřel vše, co velkou částí svého života ztělesňoval - boj proti nomenklaturním kádrům, kritiku malého českého bafuňářství a touhy po moci, nesouhlas s politikou spolupráce s komunisty. Dneškem pro mne přestal být Václav Havel symbolem mravní autority a čestnosti.
    • No ale bachaři Kájo, takhle zneužívat můj nick, to je važně trapný a průhledný. Ty tady vystupuješ pod více nicky a myslíš, že to nikdo nepozná? Ale no tak......:-)
  • A navíc - soudruhu villibaude alias gogo tanečníku atd atd....na ty tvoje prolhaný, neuvěřitelně pokroucený slinty a cinty se nedá nereagovat. Nestačím se divit, čemu všemu tvoje nenávistí a zlobou zfanatizovaná mysl dokáže věřit. Ale to je tvoje věc. Jak už tady napsal Fds - ty umřeš oklamán a podveden. Velice refné.
  • Mladý demokrat nepozná život pokud ho vliv kapitálu /monetární teror/nesrazí na kolena a na držku pokud chce žít podle solidárních pravidel bible.
    Kapitál /banky/ řídí chod světa,i válka je kšeft,
    Bankovní správa bere miliony i ve strátě,pokud banka skrachuje zachráníš ji ty demokrate daněma ale oni nemusí vracet nic za to že jejich příjem neodpovídal zisku.
    Každý jde po krku toho druhého aby o svůj nepřišel a to nám dala vize kterou odzvonili blbci klíči.
    • Máš vtipný názory. Myslíš si, že každej večer doma bulím do polštáře kvůli tomu, že jsem nepoznala komunismus? *15* Nevím, kolik ti je roků, soudím, že ti míň jak 40 není,ale názory máš, jako kdyby komunisti byli bozi milující svůj národ. Já neříkám, že náš stát je v pořádku, je tady hodně špíny,ale dnešní vláda na rozdíl od komunistů nepopravuje lidi za to, že řeknou svůj názor, za tohle se v dobách totality platilo majetkem a životem. Vraždí tě někdo z vlády, když vyslovíš svůj názor? Bere ti někdo za to tvoje věci? Nebere a nikdo tě nezabíjí. A kdo ví, jak by to tady vypadalo, kdyby byli pořád u moci, nad tím nikdo nepřemýšlí že?
  • vaclav havel

    Vazeny pane Havle,
    dnes je to poprve kdy Vam muzu prostrednictvim netu napsat mouvizi muj stav.
    Nechci brat slova papiru,kdyz muzu jit k veci.
    mnoho let Vas obhajiju ,ale nemuzu oponovat nekomu,kdo maargument a to jenom 1.amnestie.
    Sam jako klasikej kriminalnik/hospodskej rvac/jsem stravil v base 16.roku.
    Ano se fickym fondem jsem to mel lehci nez vy intelektualove aleten trest ztraty svobody je vzdy stejny pokud clovek ji strati jenom pak si vazi!
    Tak jsme u dnesni spolecnosti ONA nevi co svoboda cloveka protoze to neni konzumni zalezitost a pak nejde zmerit.
    Prominte,ze jsem Vam vzal cas ale mam Vas Rad!
  • Já si myslím, že je zbytečné tady citovat díla pana Havla. Lidi, kteří ho chtějí špinit, ho budou špinit, i kdybyste tady vypsali všechna jeho díla. Pak kdo je neinteligentní a na nulové životní úrovni, že pane Villibaude? Špinit dokáže každej blb. Je vidět, že dramatickému umění nerozumíte ani za mák.
    • Není to zbytečné. Jde právě o to, otevčít oči těm zabedněncům typu Villibaud. Aby ti lidé dokázali rozlišit mezi špínou a úrovní. Nic, co se udělá ve prospěch dobrého jména pana Havla není zbytečné.
      • zvol si jiný nick, aby se to nepletlo *4* otevřít oči máš hlavně ty ..co dělají jiní , nech na nich

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit