Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sabčo, co děláš když máme čas na Inf???????????????????????????????? *8*
  • Kdyby něco,tak Václav Havel,nebyl žádnej spratek!!!
    Nebejt jeho,ještě bysme žili v komunizmu,s těma podělanejma spratkama,který si pořád mysleli,že sou nejlepší a byli sme tu jako ve velkym vězení,to byste chtěli!?Trochu se nad tím zamyslete jak byl statečnej!Mohli mu něco udělat!Ryskoval pro ostatní lidi v Evropě život!Tak těch hloupejch keců nechte,měli by sme ho brát jako osvoboditele,a ne za nakyho grazla nebo jeste něco horšího! *16*
    Chovate se jako ty největší *12* !!!!
    • konečně rozumný názor, bez něj bysme byli zabředlý v těžkým totalismu,jenže ti blbci si to pořád nějak nedokážou uvědomit. Pro mě je Havel hrdina a vy si na něj házejte špínu dál. Jestli je vám líto,že tady nevládnou komunisti,tak laskavě táhněte do nějaký komunistický země a tam se svobodně projevujte. Až se dostanete do lochu a jestli to přežijete, tak jsem hroooozně zvědavá na vaše dojmy. Jste blbci!!
  • je to '' Bilív! '' *8* *8* *8*
  • V Litoměřicích by měli v tom parku,kde odhalili dnes(?) bustu VH vybudovat z peněz od pana Vondry,které získal se svými společníky takové menší divadlo a kino,tak pro 2-3000 diváků a tam hrát denně jeho dramata adenně promítat jím režírovaný film ODCHÁZENÍ,aby se ty miliony vrátily a mohly se dát třeba na léčení malých dětí.
  • CO NÁM DAL
    Lež a nenávist,svobodu kapitálu a lidem co ho mají,bezdomovce ,propuštěné vrahy amnestií,děti co vraždí rodiče,a sebevrahy z nouze jeho vize svobody,hlavně zákon vlků,POKUD MNĚ NESŽEREŠ SEŽERU JÁ TEBE,POD ROUŠKOU IMUNITY CELÝ DISENT VRACÍ NÁKLADY NA ROZVRÁCENÍ STÁTU ROZKRÁDÁNÍM SPOLEČNÉHO MAJETKU STÁTU SVÝM MODRÝM ZAOCEÁNSKÝM DÁRCŮM.
    CO NÁM VZAL.Důstojnost občana a ČLOVĚKA.A možnost říci JÁ blbec zahodim klíče a dám lopatu na práci do rukou jestřábům jako oni Šloufovi.

    dobrá hra bisko
    • Kolikrát sem tenhle slint ještě budeš kopírovat????!!!!
  • Děkujeme, gogo tanečníku a dr.stanzi, už jste tu dostatečně ukázali, že tomuto tématu vůbec nerozumíte, kopírujete kdejaký lživý cinty z webu a myslíte si,že máte pravdu v malíčku.:-) Jste vedle jak ta jedle.
    Gogo tanečníku, vy si radši natáhněte tanga a běžte tancovat k tyči, ať jste aspoň nějak užitečný a dr.stanzi, pokud pracujete jako psychiatr,tak poproste některého svého kolegu, aby vás důkladně vyšetřil. Potřebujete to jako sůl.:-)
    • Pro lidi, kteří mají z celého internetu nalezené zaručeně pravdivé informace o Havlovi, ale nejsou schopni do GOOGLU vyťukat Dr. Ray Stantz:

      http://en.wikipedia.org/wiki/Ray_Stantz
      • Jak mám jako vědět, kdo to je nějakej přiteplenej Dr. Ray Stantz? Seš chytrej jak rádio, psychouši.
      • RS ..velký demagog alhář !! *4*
  • ? *1* *1* *6* *6*
  • čau alíkuu <333 v:DDDDDD
    • no čau
  • Havel., Klas Jaroslav, 24.10.2012 11:04:34, Parlamentní listy

    Havel byl prolhaný opilec a ne nějaká morální autorita. Ten blb co z něho dělá morální autoritu by potřeboval roztrhbnout svojí prolhanou hubu,od ucha k uchu.
    • Jednou přijde doba, kdy si všichni uvědomíte pravý význam pana Havla pro náš stát. Teď je ještě doba temna a zatemnělé mozky ho shazují, aniž by pořádně tušily, co vůbec dělají....
  • JÁ JDU NA IANA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • *10* *16* *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit