Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano pan václav havel udělal pro čechy hodně takže nevim proc mu tady nadáváte vy BLBCI. *16*
  • Jak tak koukám, tak bohničtí pacienti mají vycházky a jeden z nich sedí u PC že, soudruhu multipřezdívko?
  • XXXXXXXX podívejte se od zrcadla. Nevidíte krávu?
    • Sociál zůstane sociálem navždy, viďte Yendo? No jo, ne každý má úroveň a nadhled. Do Havla se trefujte klidně dál, zdá se, že vás to naplňuje a uspokojuje. Každý si libuje v něčem jiném...ale přesto Vám do života přeju trochu víc optimismu, nadhledu a pokory, s Vaší povahou to jistě potřebujete. Bye bye.
    • Vážený pane, jestli já jsem kráva, tak Vy musíte být korunovaný v ů l. Jak je vidět, nic jste nepochopil. Nezoufejte, na světě je hodně lidí, co mají IQ tykve. Akorát dokazujete,že patříte mezi ty chudáčky, co si nedokážou připustit, že mají začít sami od sebe a pak někoho kritizovat. Lidi, co všechno primitivně házejí na Havla, jsou toho živým důkazem. Spodina společnosti. I když i ta spodina je docela důležitá, normální člověk si pak uvědomí, kam může člověka dohnat nenávist a vlastní pýcha. Asi do těch míst, kde se teď nacházíte Vy.
      PS: Tato spodina se vyznačuje i používáním hanlivých slov, jak jsem se v této diskuzi již několikrát přesvědčila. Ani se nedivím, že je náš stát na takové úrovni, na jaké je nyní, dokud tu budou lidi jako Vy, tak nemáme šanci na lepší společnost.
      • Nečekal jsem od dámy nic jiného, než že jsem vůll. Těžko dokazovat, zda posouzení a pochopení V.Havla je úzce spjato s IQ. Co na tom, jetli má někdo 115 nebo 125. Na to, aby člověk pochopil, že Havel morálně a ekonomicky zdevastoval naši zemi stačí IQ tykve. A když nechápete, tak budete mít IQ šumící trávy. Ale nevím, proč tady mluvíte o mně, tady je to o Havlovi ne? A pokud si chcete jen tak pokecat, tak vemte Káju za ručičku, běžte na procházku, dnes je překrásně a tam si můžete pokecat kdo je více a méně inteligentní a vzdělaný a tady tu diskuzi přenechte těm, co rozumí společenským vědám. Sbohem křavule.
        • Co čekat od primitivního a podprůměrného chlapa, než že mi bude nadávat, že jsem k r á v a a křavule. Typické chování společenské spodiny. Pá pá křováku.
          • Tak z xxxxxxxx je najedenou Clariska. Dole jsem se dočetl, že máte 28 roků. Tedy jak sama tvrdíte. Moje děcka jsou o víc jak 10 let starší jak vy. A kdyby měly tak blbé názory, tak by mně nesměly přes práh. Většina lidí, kteří si vydělávají poctivě na živobytí nemají důvod chválit Havla a spol. Štěstí, že takto vylágrovaných mozků je v naší zemi tak MAX 5%. A jenom totální zadubenci stále neprohlédli. Váš problém slečno Claris. Ale mně Vás líto není. Každému, co mu patří.
            • Mě Vás taky není líto taťko. Je mi spíš líto vašich dětí, že mají tátu, který zastává předpotopní názory. A myslela jsem si, že starší chlapi se k dámě chovají slušně, i když je naštve. To jsem se ale dost spletla. No jo, to je ta komunistická výchova. To se nezapře. Spousta mladých mužů v mém věku se chová daleko slušněji. Taky nevyrostli v zabedněném, předpotopním komunistickém Česku jako vy a spousta jiných zde diskutujících. Vy zabržděnou komunistickou výchovu nezapřete taťko.
  • myslim že pro nás udělal pěkný h---- de
    dek posranej eště že chcíp.
    *15*
  • *12*
  • http://tomasgroh.blog.idnes.cz/c/423068/Kdo-ze-nam-to-lhal-Havel-nebo-Dolejsi.html
  • ne omlouvam se
    *8* to psala segra
  • Vlado, vůbec té osobě neodpovídej. Napiš si vlastní názor a kašli na ni. Ona ta osoba píše pod různými nicky a protože si nedokáže nic vymyslet, tak používá písmena z klávesnice. To je zde jediný pisatel, patřící mezi obdivovatele veškrny. Stačí se podívat na hodnocení příspěvků. Všude kde píše ona, tak je "líbí se". Jeden hlas. Více si dát nemůže. A když někdo napíše příspěvek neopěvující veškrnu, tak dá hlas "nelíbí se". Opět jediný. Stačí se podívat dozadu, většina lidí zde něco napíše a potom odejde diskutovat jinam mezi normální lidi, kterým jde o názor a ne o dohadování se o kravinách. Tak zadr Vlado.
  • Pápá *13*
  • Být levicový nebo pravicový , je jeden ze způsobů , jež si člověk může vybrat , chcel i se stát imbecilem , !!!-oba způsoby jsou ve skutečnosti formaami mravního mochrnutí !

    José Ortega y Gaset

    Na jakoukoliv situacoi v životě můžemew pohlížet z více úhlů , např.když si položíte na stůl kompas, a kolem stolu si stoupne dokola deset lidí každžý vidí kompas , ale jen ze svého úhlu pozorování :!!!!

    Teprve až když budete schopni se na kompas podívat se shora , to jest tak , že vidíte všechny jeho úhly najednou , tak teprve pak můžete říci, že máte nadhled na věcí ...do té doby každý z vás vidí jen část , své , pravdy , a pro to nemůžete mít ikdy pravdu ... *7*
    • To je teda pitomina. Nedívej se na svět jako pravičák či levičák, ale jako člověk, bez kompasu, přimo a nebudeš muset tady vypisovat blbiny.
      • Tohle není žádná pitomina, ale holá pravda. Je to jen přirovnání, jestli to dokážeš pochopit. Asi nedokážeš.
        • Dívej se na kompas udkud chceš, ale nikde nevidím zmínku o Havlovi. To asi píšeš z Bohnic ne? Tam ještě nedošlo o tom, že Havel je významná osobnost a že je potřeba o ní hovořit? A nebo o Havlovi, což je nejpravděpodobnější nic nevíš. Jedovatá babizno bohnická. Místo lásky k Havlovi tady pliješ jed po ostatních. Kdyby si ty tvoje příspěvky Venóšek přečetl, tak by se z takových lidí poblil.
          • Hele ty duševní mrzáku, tohle je diskuze o Havlovi, to máš recht, bohužel je s ním spjato mnoho témat. Ta dáma to s tím kompasem napsala v obraze a jestli ty seš tak blbej a vypatlanej, že tak jednoduchou věc nechápeš, tak odsud konečně táhni, ty zmrde. Takovým nechápavým demagogům a d*bilům by měli mít zákaz sem psát.
            • Milá dámo, zmrde se neříká!!! To používají jenom lidé nejhrubšího zrna. Ale souhlasím dámo. S Havlem je spojeno mnoho témat, většinou negativních. Místo nich mluvíte o kompasu. Až se vrátíte k tématu V.Havel (alkoholik, zrádce idejí, zrádce svých nejbližších, dramatik, vlezdopr..lka státníků atd. atd) tak si rád vaše příspěvky přečtu. Pozdravujte v Bohnicích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit