Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Btw, kocourku Kájo, když už se tak zoufale snažíš trefovat do mého věku, tak ti prozradím, že jsem nedosáhla ani poloviny z těch 60, co mi tady pořád předhazuješ a mám černý vlasy. Takže jsem nejspíš pravý opak toho tvého ideálu krásy, jak ho tady pořád popisuješ.:-)))
    • Tak mladá a už tak hendikepovaná? Inu posledních 20 let se na tobě silně podepsalo. V 89 ti tedy bylo asi 6 let. Tak to tomu rozumíš. A teď ti řeknu něco opravdu upřimně. Člověk se učí dobrou radou a nebo smutnou zkušeností. Ale když říkáš černé vlasy... A pleť snědou nemáš? Ale stejně mně to vrtá hlavou. Taková mladá, že by si mně fakt vzala?
      • Jo a černý přírodní vlasy nemám, jen si je barvím na černo, konkrétně odstín modročerná, jestli tě to zajímá, pardon, jestli Vás to zajímá. Starším se sluší vykat.
      • Kocourku, přesně jsem tušila, že budeš mít kecy, že jsem cikánka. Nejsem cikánka. V roce 1989 mi bylo 5 let, takže si z revoluce bohužel nic nepamatuju. Kdybych věděla, o co jde, tak bych slavila. Takže to oslavuju až teď. Hendikepovaná nejsem, ten kdo prožije celý život v demokracii, nemá náladu se vracet do nějakýho podělanýho totalismu...proč taky? Tyhle časy si naštěstí nepamatuju. A upřímně, tebe bych si nejspíš nevzala, po tvém boku bych vážně brzo putovala do těch zmíněných Bohnic. A navíc, podle toho, co píšeš, ti je tak okolo 40ti, možná i přes.
  • Kde seš čičo? Nejsou vycházky? Včera odpoledne jsmem jel přes Ústavní ulici. A za plotem žebrala taková rozkysnutá a rozcuchaná blondýna. Tak 60. Nebylas to ty čičo? Také byste si ten kdysi šedý, dnes rezavý plot mohli natřít. A ta osoba žebrala na kytici pro Havla. Já myslím že na chlast. Jó, to jsou konce. Samej schizofrenik, alkoholik, sexuální deviant s paranoik. No, aspoň je kde bydlet a jídlo až pod nos. To je život. Nic nedělat a žrát zadarmo.
    • Že je to samej schizofrnik, alkoholik, sexuální deviant a paranoik? To je pravda, s jedním takovým si píšu. S ubožáčkem ubohým, osudem zkroušeným......
      PS: Když jezdíš Ústavní ulicí, tak se zkus nekoukat do zrcátka a budeš ušetřen takových zjevů, jaký tady popisuješ....
  • pro ty matěje


    já už začal před 20 lety, teď je řada na tobě a na ostatních!
    • Pro tebe už je pozdě i kdyby si začl před 30ti lety.
      • Pane Jane Bláho, vy jste opravdu bláhový. *1* *1* *1*
      • JEN MALÍ A UBOZÍ POUKAZUJÍ NA CHYBY JINÝCH A KŘIČÍ, SAMI MAJÍ MÁSLO NA HLAVĚ, A MOŽNÁ JEŠTĚ NĚCO SMRADLAVĚJŠÍHO..., každý ať sám zaprcuje na svém chrakteru ...
        • Myslíš oloumoucké tvarůžky? Za to ty máš na hlavě sra.ky. *14* Běž na sobě pracovat. Běž. Ale nejdřív si umyj tu smradlavou hlavu. Ale ono to nepomůže, už je to i uvnitř co?
  • Názor pisatele z parlamentních listů:

    Chátristi nám zkuuurvili republiku v čele s ožralou Vaškem Chrchlou a stále se za to oslavují., Anonym, 8.9.2012 12:08:21
  • Pane prezidente, děkujeme Vám za všechno. Za Váš úřad a za svobodu slova, která tu před rokem 89 neexistovala. Čest Vaší památce, odpočívejte v pokoji.
    • Ano, děkuji pane Havle za to, že vexláci svobodně okrádají lidi a politici si demokraticky rozhodují, kdy a kde budou krást. Pane Havle, doufám že vám nevadí, když vás podporují tupí lidé čtvrté cenové skupiny.
      *1*
      • Za to co se tu děje nemůže Havel ale Ty ,proto že si jim to dovolil, svěřil si moc do rukou někoho koho neznáš , nekontroluješ je , a pak nadáváš na vlastní neschopnost !!Typuju tě tak na pátou cenovou...nejmíň
        • Stejný jazyk, slovosled, myšlenky, koncepce. To vypadá, že tady jeden pisatel píše pořád to stejné pod jiným nickem. Podle několika posledních stran diskuze soudím, že to je pisatel xxxxxxxx. Ubožáčku co je ti, že musíš tak pindati?
          • Pindáš pořád, a je vidět že slovosledu moc nerozumíš *7*

            Kdyby jst se raději místo kritiky cizích lidí , zaměřili hlavně na svoje nedostatky , a pak ty nedostatky odstranili , to by bylo rázem v naší zemičce po problémech !!Jen malí a ubozí poukazují na cizí nedostatky a charakterové vady, zakrývají tím že sami nejsou dokonalí , nebo ještě horší !!!
            • To by se ta náprava musela začít od tebe.
  • Kocourku Kájo, ty budeš asi transvestita, že tady píšeš v mužském i ženském rodě? No těpic, taková chátra...
    • Čičo, víš co je to tranďák?
      • Ano, jsi to ty. *15*
        • Trapné a hloupé. Ale co také může člověk očekávat od osoby, vycepované haklovu lží a nenávistí?
  • A bacha, kocourek se rozčílil, umí vytasit i drápky a poškrábat...... *6* *6*
    • *6* *6* Teda alespoň já bych mu zmalovala tu jeho dršku.
  • Kocourku Kájo, kdepak jsi? Já tě asi miluju, já si tě asi vezmu. *14* *14*
    • Ty zloději nicků, kdyby byl naživu pan Havel, tak bych mu poslala stížnost, že musím žít v tomto koko...tánu. Jediný Havel byl v této zemi slušný člověk. Nikdy nelhal a nikdy nebyl nevěrný. Že si užíval s Dášenkou, když byla paní Olga nemocná není pravda. A nechlastal, jak se snaží někteří nevědomí tvrdit. Copak s ním chlastali? Eto něpravda. Jesli vy slyšali što gaspadin Chafel plóchij čelavěk, éto něprávda. S Chavlom na věčnye časýýýý!!! Uráááá!
      • Baby, zde jsme v Čechách a ne u našich bratří. A zvol si jiný nick, zkus zapnout svůj mozeček z režimku "off" do režimku "on". Jestli teda víš, jak na to.:-)))))
        • Z diskuze je vidět, že jiným radíš co mají dělat a sama jsi trvale v režomu off. Vzdělání základka a inteligence šumící trávy.
  • Ad LN 7.11.2005 : Faktor Havel

    Vzpomínám na vysílání Hlasu Ameriky v 80. letech, kdy jsem tak často slýchala jméno Václava Havla. Vzpomínám na listopad '89, kdy jsem, tisíc kilometrů od Prahy, poslouchala napjatě každý večer útržky Českého rozhlasu. Vzpomínám na ten prosincový den, kdy jsem stála na Václavském náměstí a z reproduktorů jsem slyšela oznámení o tom, že máme nového pana prezidenta. Vzpomínám si, jak jsem po návratu do Československa učila svého malého syna, že je možné být hrdým Čechem, pokud máme prezidenta, jako je Václav Havel. Vzpomínám na to, jak jsem v roli tlumočníka jednoho novináře pronásledovala Václava Havla při jeho procházce hradními zahradami a jak jsem byla pyšná, že mám jeho podpis se známým srdíčkem. Vzpomínám na to, jak jsem s ním později v duchu někdy nesouhlasila, ale stále jsem ho považovala za jednoho z nejmravnějších lidí a nejčestnějších politiků. Dnes jsem už jenom smutná. Svými výroky o panu Paroubkovi Václav Havel popřel vše, co velkou částí svého života ztělesňoval - boj proti nomenklaturním kádrům, kritiku malého českého bafuňářství a touhy po moci, nesouhlas s politikou spolupráce s komunisty. Dneškem pro mne přestal být Václav Havel symbolem mravní autority a čestnosti.
    • No ale bachaři Kájo, takhle zneužívat můj nick, to je važně trapný a průhledný. Ty tady vystupuješ pod více nicky a myslíš, že to nikdo nepozná? Ale no tak......:-)
  • Havel nikdy nelhal a vše splnil. Jeho projev z listopadu 89 obsahoval:

    ... Žádně gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři šíří, nic takového nepřipravujeme. Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury. Reformy plánujeme tak, aby nedošlo k velkým otřesům, velké inflaci nebo dokonce ke ztrátě sociálních jistot....

    A pravdu řekl pan exprezident. Všichni se máme dobře. Patříme mezi nejtlustší národy v Evropě. Měly by se zdražit potraviny abychom netloustli a žili zdravěji.
    • Antihavlovci jsou tak ubozí, že už kradou i nicky. Tohle se mi tady stalo už potřetí. To dosvědčuje, jak milujete lži a podvody...ubožáci. Mysleli jste si, jak mě dostanete.:-)))) OMYL....dostali jste sami sebe (možná tak na šibenici). Nechť vám je samo nebe milostivo.
      • Nazdar čičo! V Bohnicích jsou dnes vycházky? Jednou píšeš jako ženská, jednou jako mužskej, jednou jako xxxxxxxx, potom tz, sd, w, asd... A kdybys čičo, měla alespoň špetku inteligence, tak bys věděla, že ti nick nikdo nekrade. Ani tě nidko nechce dostat. Odbarvená blondýna či blondýn něco mezi padesátkou a smrtí, no to by bylo terno. Tak honem, šups zpátky, vycházky za chvíli končí.
        • Čau kocourku, po tobě se mi stýskalo...vážně.:-))) Bohužel tvé věštecké schopnosti jsou prachmizerné, nebojme si to popravdě přiznat, píšu sem vždycky pod tímto nickem a jen v ženském rodě. Takže smůla. Netrefil ses ani do barvy mých vlasů, natož do mého věku.
          PS: jak víš, že vycházky za chvíli končí? Že bys měl s Bohnicemi své vlastní zkušenosti?:-))
          • Že by ti bylo víc jak šedesát? Čičo, ty mě děsíš. S takovou krávou bych nešel okolo Bohnic ani kdyby ti bylo dvacet.
            • Antihavlovci jsou sprostí. Nám nadávají za to, že my řeknem nějakou nadávku a kocourek Kája o mě řekne, že jsem kr.va. To snad není sprostá nadávka? Kocourek určitě řekne, že není. Kocourku, ty máš v hlavě dobře vylágrováno. Už tě nemiluju.:-))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit