Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z dopisu Ctirada Mašína Václavu Havlovi:

    Václave Havle, jako dávný spolužák vyzývám Vás jménem všech čestných lidí naší vlasti, pro kterou tolik lidí položilo životy: VZDEJTE SE ÚŘADU! Vyčerpal jste dávno veškerý morální kapitál, který jste zdánlivě měl. Jste zdrojem desinformací, demagogie a morálního zmatku pro národ v kri­tické době......
  • Kde seš čičo? Došel ti dech co?
    *1*
  • Jaké svědomí a morálku má Václav Havel?

    Bývalý prezident Václav Havel je dodnes prezentován za super morálního nadobčana tohoto světa - nejmorálnější - či hanba naše???... Tož rekapitulace jeho skutků je navýsost potřebná.
    Dvě podmínky V. Havla pro prezidentskou kandidaturu:
    1. jen do voleb 2. po boku Alexandra Dubčeka
    "Já za sebe vám přísahám, že odstoupím v okamžiku, kdy mi bude naznačeno, že na svou práci nestačím, anebo když si to uvědomím sám."
    Po 17. listopadu - prohlásil:
    „Chceme-li být demokratickým státem, n e m ů ž e m e KSČ zakázat! KSČ nemůžeme postavit mimo zákon. “ (to se bolševici nasmáli, až se za břicha popadali …)
  • Ta paní xxxxxxxx mě nazvala pasákem, dalšího pisatele zmrdemm. Venóšku, vidíš své obdivovatele? To je tvoje práce. S takovou Venóšku ta pravda a láska nezvítězí. Zasel jsi mezi lidi blbou náladu, nenávist, osočování, hrubost ve společenském styku, lež, modlu k hmotným statkům a další a další negativa. Tvoji učedníci svého mistra nezapřou. Jdou statečně v jeho šlépějích. Jsou tak nenávistiví, že se nestydí používat ty nejhrubší výrazy. Čest tvoji památce.
    • soudruhu , jedinej kdo tu seje zlo si ty..protože pomlouváš někoho aniž by si ho osobně znal , šíříš lži a tadt atd ,
      • Ale číčo, to bys musela říci konkrétně jaká pomluva a o jaké lži se jedná. Ani to neumíš sepsat, ba ani nevíš co je to pomluva. A tak jen plácáš a plácáš. Si prostě úžasná, já tě nejspíš miluju....jak zpívá Kalousek.
        • Máš smůlu já sem na ženský., a pokud pomlouváš konkrétně Havla a jiné , jen na zákldě toho co se zde píše, tak si lhář ...., a mezi tebou a těmi co kradou ve vládě , není rozdíl .
          • A pořád dokola, pořád jenom obecné pindy o ničem. Kde je nějaká pomluva? Tak se přece vyjádři dušinko. V čem lžu? Vždyť to vysyp. A nemluví se zde o pisatelích, ale o VH ne? Místo konkrétních faktů jenom napadání jiných lidí. To nevyřeší fakt, že za ten bordel co tu je spoluzodpovídá nejmorálnější Čech Václav Havel. Tak čau číčo.
            • ty zůstaneš troubou na pořád , jaký máš fakta ty ? znal si ho odobně ?? neznal..a pindáš
  • Havel pořád Čechům vtloukal do hlavy, že té západní etice se musíme teprve naučit. A jaký je výsledek jeho působení na občany? Občanka xxxxxxxx ( v několika nicích ) používá ta nejhrubší slova, která najdete jen mezi lidskou spodinou. A to jenom proto, že jiný pisatel má jiný názor. To je ta Havlova demokracie. Kdo má jiný názor, tak je komunista, nevzdělaný, neinteligentní - no špatný člověk. Není se čemu divit. Za 20 let Havlovy pravdy a lásky je dnes naše země na pokraji bankrotu. Ale morálně jsme na sámém dně již delší dobu. Stačí si přečíst příspěvky od občanky xxxxxxxx, též tz, as, sd, w... Václave, Václave, mnohým lidem jsi sprznil morálku.
  • vždyť to říkám pořád, Havlovi odpůrci neumějí psát slušně a musí pořád každého napadat a vnucovat všem tu svoji překroucenou pravdu....pohádkáři.
    • Osobo, můžete mně prosím říci, co je v mém příspěvku neslušného? Abych se dozvěděl, co intelektuálové vyškolení Havlem považují za slušné a co už ne.
  • Koukám, že patolízalové a demagogové se zase probrali. Elita národa.:-) Ještě že se pomalu blíží zima, ulehněte s medvědama. Vy jste pro český národ jen přítěž. Podělaný komunisti......fujtajksl. Měli byste mít svoji vlastní rezervaci, nejlépe na severním pólu a pořádně zabezpečenou proti případnému útěku.
    • A to říkáš komu? Tady z té diskuze nelze rozpoznat kdo je patolízal. Nebo to si jen tak mluvíš se sebou?
      • tady se kradou nicky pořád, naštěstí je vždy poznat , že slušní lidé nekradou...
        • Ano slušní lidé nekradou. Jenom kontraverzní podnikatelé, vexláci, mafiáni a gaunerští politici. To je Havlova výchova.
  • Ještě detail - vrazi, zloději, prostitutky, feťáci, podvodníci byli, co je svět světem. Tohle Havel nezaložil. Navíc začínám mít pocit, že pan Eda je pan Villibaud v převleku.:-)
    • Opravdu inteligentní omluva pro jmenované. Vrazi, zloději, prostitutky, vexláci, narkomani, kontraverzní podnikatelé, mafiáni, gaunerští politici, ti tady byli vždy a proto je to omlouvá. Ale blbců přibývá exponenciálně
      • neříkám že je to omlouvá. Zase všechno překrucuješ, jako správný soudruh komunista. A navíc nic nechápeš. Mozek máš trvale v režimu "off".
    • Prošel jsem si trochu tu diskuzi dole a zjistil jsem že jste žena. Navíc žena, která používá velmi nevhodné slovní výrazy jako zmrdd a podobně. Havlova škola. A tak se zachovám jak ten pisatel dole - nebudu na vaše pitominy reagovat. Jaký byl Havel, takoví jsou jeho obdivovatelé. Hrubost, urážky a žádné argumenty. Nikde dole jsem neviděl, že byste paní X vyvrátila nějaké tvrzrní oponentů, vždy pouze napadáte diskutující samotné, ale nic na podporu svého názoru jste neřekla. Proč? Protože Havel nic dobrého pro tento národ neudělal a proto také nemáte co říci.
      • Tohle není pravda, kdybyste četl pořádně, tak svůj názor na Havla jsem sem napsala - za prvé. Za druhé - používat drsnější slova není Havlova škola, sprostě mluví i ti, co Havla nenávidí. Za třetí - pokud umíte dobře číst, za tuto nadávku jsem se omluvila, kdežto mě se nikdo za nic neomluvil, i když mě zde jeden "slušný" pán nejmíň 5x poslal do řiti, žádnou omluvu jsem nezaznamenala (tohle je zase komunistická škola- nikdy nepřiznat svou chybu a nikdy se neomlouvat). Takže vám to nevyšlo, milej kájo. PS: Havel pro naši zem udělal mnoho, bohužel, když uvedu nějaký příklad, Havlovi odpůrci se na mě sesypou jak protivný, otravný sršně a začnou plácat ironické nesmysly. Proč se s takovými paky vlastně bavit?
        • Ano Čičo, máš pravdu. Havlovi a bláznům se nesmí odporovat. A jestli tě někdo poslal do řiti, tak udělal jenom dobře. A poslat někoho do řiti není nadávka, ale říci někomu zmrdee, tak to je hrubá nadávka. Ale to beru jako součást kulturního dědictví Havla, které se na lidech podepsalo. Ba dokonce se toto dědictví používá běžně ve sněmovně. Do mikrofonů, nahlas, před TV kamerami používají politici ta nejhrubší slova. A když takto mluví nejvýše postavení politici, tak co potom mohu chtít po takové čiči, jako jseš ty.
          • to víš že jo, ty pasáku. Řiť a zm.d jsou stejně sprostá slova, ale jen vypatlanej patolízal to překroutí a bude říkat, že ne. Ty budeš rovněž komunista jak vyšitej co???? Tvým krédem je lež a překrucování..chudáčku. Ještě že vymíráte.
          • kájo ty budeš hlo.upej i po smrti...škoda
            • Popsat realitu není hloupost. Hloupý je ten, kdo říká o jiných, že jsou hloupí.
      • a co si udělal pro národ ty ? zm...dééééé *7*
        • Zhola nic,to bude zas další týpek, který se ze všech neúspěchů a proher snaží obviňovat druhé lidi. Prostě typický Havlův odpůrce,všichni jsou stejní. Nic nového pod sluncem, takových tu bylo desítky. Demagogů.
          • A už je tu další intelektuál a odborník na vše s nickem tz. To koukáš čičo co?
            • pasáku drž hubu, ničemu nerozumíš.
          • Já si myslím, že příznivců Hakla Vejkla je dnes už tak málo, že se p. X vydáváte za několik různých osob. Jak jinak si vysvětlit, že se zde používají nicky xxxxxxxx, ad, w a další písmena, která jsou na klávesnici vlevo poblíž sebe. Vy máte paní tak chudého ducha, že si neumíte vymyslet ani nějakou přezdívku. A kdo ví, zda jste vůbec žena. Vypadá to, že jste nějaký tranďák. Tak já vám vymyslím přezdívku. Čiča. *6*
            • Ale to ty říkáš pořád o ostatních že jsou hloupí...a zatím nic nechápeš ty !! *7*
            • klidně si mysli, že mám víc nicků, já používám jen ten jeden. Ty jsi jednoznačně demagog, zpitomělý všema bludama, co řeknou ostatní. A že vás je na tomto webu požehnaně!
  • Pane Eduarde, jděte se bodnout i s vašimi názory. Jste k smíchu....myslíte si,že když mládež fetuje, tak za to může Havel? Vážený pane, pokud vám to aspoň trochu pálí, tak každý člověk rozhoduje sám za sebe bez ohledu na vládu, když budu chtít brát drogy, tak začnu, když je odmítnu, tak je prostě odmítnu a je jedno, jestli vládne Havel nebo Masaryk. Můžete mi prosím vás ještě říct, co všechno Havel ještě zavinil? Určitě zavinil ničivé zemětřesení v Japonsku, hladomor v Africe, války, vraždy po celém světě, že ano? Prostě sveďme všechnu naši morální bídu na Havla, ať máme klid. Tomu se říká tzv. jednoduché čecháčství....
  • Richard Král: Václav Havel je dokonalý symbol falešné a pokřivené morálky naší společnosti. Na úpadku morálky a národního cítění se Václav Havel podepsal ještě více, než celý komunistický režim. Ten, kdo jej uznává a uctívá jako „morální symbol", tímto zároveň přijímá tuto pokřivenou a neupřímnou morálku za svou.
    Čtěte více na: http://dolezite.sk/Vaclav_Havel_z_jine_strany_mince__166.html#ixzz25IQClifG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit