Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doktore Ray Stanzi, opravdu jste přišel o půl dne vysvětlováním jasných věci dementůmm a nevzdělancům. Oni nepochopí. Pochopí jedině tehdy, až naše země bude totálně vydrancovaná a Phoebe a Michal nebudou mít co žrát. Jediné, co tak můžete očekávat, že za blížící se morální a ekonomický krach naší země budou vinit KSČM. Zmínění mentálně hendikepovaní nemají páru o tom, co se vlastně děje a kdo to Havel byl. Stačí si vzít jeho veledílo Antikódy. To je počteníčko pro havlovce. Třeba na str. 17 je báseň o ptákovi. Není tam nic jiného než 42x napsáno slovo pták. Ale nějaké argumenty pro lidi kteří je nechtějí vědět, to je ztráta času. Já pisatele Phoebe a Michala polituju, popřeju jim aby chcípli hladem a život jde dál.
    • no jestli se k moci dostanou zas komouši, tak hladem možná chcípneš i ty, neboj se.
    • Koukám, že zde máme dalšího velice "rozumného a inteligentního jedince". Nebo to je Dr. Stantz pod jiným nickem. *1* *1*
  • Zkrátka doktor si myslí, že jsme všichni blbci, co mu na ty jeho pohádky naletěj. Doktore, trotly si dělejte z někoho jiného. Mimochodem, ty byses mohl velice dobře uživit jako sci-fi autor.
  • A pak mě pobavila jeho krásná pohádka o tom, že Irák byl do roku 2002 úžasná moderní země, kde ženy mohly naprosto svobodně chodit po ulici bez roušek a búrek. Víte o tom, že příkaz, aby se celé zahalily, jim dali Američani? Islám přece nic takového nikomu nepřikazuje. No nevím doktore, ale blbce dělejte z někoho jiného, protože islám ženám v drtivé většině PŘIKAZUJE, aby se zahalovaly, zakazuje jim volební právo atd. Takže ti to doktore zase nevyšlo.
  • A nejvíc mě pobavil doktorům slint o USA, které, vážení a milí přátelé, pokud jste to ještě nevěděli, si svoje WTC odpálilo samo, aby na světě nebyla taková nuda a něco se dělo. Z Al-kaidy doktor udělal ty nejnevinnější lidi, kteří za nic nemohou a představte si,že Usáma bin Ládin, nejhledanější terorista světa, který mimochodem neprávem přišel o život, je jen malý chudáček, který se na seznamu Al-kaidy ocitl neprávem, tudíž si ho zlí Američani vybrali jako svůj terč. *1* *1* *1* No nevím, ale i největšímu trotlovi se vybaví Ládinovy videa, která natáčel a kde vyhrožoval, že útoky budou pokračovat. No i když doktor si zas vymyslí nádhernou pohádku, že ta videa nebyla pravá, takže se nakonec dozvíme, že na tom videu je nakonec převlečený Bush, který vyhrožuje svému vlastnímu národu a že Al-kaida v podstatě vůbec za nic nemůže.

    Takže vážení přátelé,já se domnívám, že takoví lidi jako doktor, by měli snad být zbaveni svéprávnosti, protože škodí, jak mohou.
    • Ty jseš tak tupá až to je k pláči. Nechápu ty ◊ blbá, proč mě pořád podstrkuješ něco, co jsem nikdy nenapsal ani neřekl.

      Na, počti si:
      http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/binladen_cia.html
      • Na nějaký tvoje odkazy ti s... ty kryple komoušskej. Běž si honit péro k plakátu KSČ a nech slušný lidi na pokoji.
        • Slušnejm lidem jsem nikdy nic neudělal. Ale vadí mě idioti, kteří mají v hlavě vybrakováno a přitom si myslí jakou nemají ve všem pravdu.

          Bacha ať nedostaneš BSE...
          • No samozřejmě, nadávat lidem, házet jim klacky pod nohy, když řeknou něco jiného, než co si myslíš. Přesně jako komunisti. Od počátku konverzace neděláš nic jiného, než že je obhajuješ a pak řekneš, že nejsi komunista. Hele říkám to asi potřetí, debila a magora ze mě nedělej, protože tady jsi vážně na špatný adrese. Já taky můžu říct, že jsi vypatlanej magor, co má v hlavě naprosto nasr.....a který věří všem cintům, které si přečte. Tááák doktore, a teď se do mě zase pusť, jak je vidět, tak tě to asi velice vzrušuje. Od té pece jsi vážně přehřátý. *3*
            • O jaké peci to pořád žvatláš krávo?
  • Takže si to shrneme, podle doktůrka Stantze (mimochodem, krásné německé jméno), zaručeně nejchytřejšího a nejinformovanějšího je situace následující: Američani jsou největší kryplové na světě, protože si sami odpálili WTC. Navíc ke všemu cvičí teroristy, aby mohli šikanovat svůj vlastní lid. V Americe je zkrátka strašně špatně a velice špatně se máme i my a Západní Evropa, kde lidi umírají pod tíhou vlády hlady, nemohou poslouchat zahraniční hudbu a číst knížky zahr. autorů. Naproti tomu veleúžasná Čína s Vietnamem, které mají tu nejúžasnější ekonomiku na světě (i když tam jsou popírány základní hodnoty jako úcta k lidskému životu-ale to přece vůbec nevadí), jsou tak úžasní a dokonalí, že na prvním místě je pro ně blaho jejich lidu, o který vzorně pečují. Ostatní státy by si podle doktora měli z těchto totalitních států, které zotročují malé děti i velmi staré lidi, brát veliký příklad. Čína je navíc o krok napřed, protože nechala vyvraždit půlku svého národa, aby zabránila populačnímu růstu. Jak chvályhodné a inteligentní.

    Takže pokud se chcete mít jako v ráji, tak volte velice chytrého a informovaného doktora Stantze, který vám svoji politikou a svými názory vykouzlí ráj na zemi. Mimochodem doktůrku, už bys měl začít, čeká tě totiž moře práce. A nezapomeň si zaplatit intenzivní kurz ruštiny, abys mohl odejít od pece někam výš, protože angličtina totiž nemá žádnou budoucnost, stoprocentně ji nahradí velice potřebná ruština. *1*
    • Tak tomu se říká ztráta orientace ve světě. USA jsou nejvíce zadluženou zemí světa a největším věřitelem USA je kdo? Je Čína. A když někdo nevidí, že kapitalismus ve světě kolabuje, tak to je jeho hloupost. A také jenom hlupák si může plést regulaci populačního růstu s genocidou národa. Napsat, že Čína vyraždila půlku svého národa může jenom jenom magor.
    • Nenapsal bych to líp.
  • A doktůrku, ikdyž jsi mi na můj komentář o WTC odpověděl neuvěřitelně dlouhým komentářem, pořád jsem se nedozvěděl, jak Americe prospěje, když si odpálí Světové obchodní centrum?!
    • Klídek Michale, on se doktůrek podívá do svých chytrých, zaručeně pravdomluvných knížek a pak nám to natře, že budeme koukat. *1* *1* *1* Už se těším, jakej blábol zas vyoslí. *15* *15* *15* *15*
      • *1* *1* *1*
  • Já bych tu diskuzi uzavřel, stejně je bezpředmětná... *6*
    • Asi by nás přátelsky chytl okolo ramen a řekl, ať to tady s těma oponentama neřešíme.
      • Je já jsem chtěl přidat ještě jeden (ten současnej) a místo toho se smazal ten druhej, na kterej jsi asi reagovala *4*
        • jo jo,já vím. To nic. *5*
  • Takže doktůrku,já na tebe zvysoka kašlu. Ano docela se divím tomu, že Češi komunisty přežili, to je fakt. Tak neuvěřitelně blbý magoři, jako jsi ty, pořád dokazují, že náš národ má stále nízkou úroveň. Tyhle svoje zfanatizovaný, neuvěřitelně dementní ideologie vyprávěj doma svojí rodině.

    PS: Jestli máš svoje vlastní děti, tak je velice, ale převelice lituji, protože takovýho fotra by si nezasloužil ani ten nejhorší estébák. Takže zdravstvuj malčik. *1* *1* *1* *1*
  • A představ si, dr., že dneska v hospodě řekneš vtip o Kalouskovi nebo o Nečasovi, že si přečteš něco třebas od Kundery, že si pustíš Rolling Stones nebo Fleet Wood Mac, že pudeš na koncert undergroundový kapely. Určitě tě dneska poženou k výslechu, eventuelně tě zavřou, viď? To se máme ale hrozně, že můžeme říkat, psát, číst, myslit si, poslouchat co chceme.
    • Hele, já jsem poznala, že ten jeho neuvěřitelně zfanatizovaný mozek a prohnilý charakter tohle stejně nikdy nepochopí. Tady je každá snaha marná.
      • A já vidím že vy dva jste natolik tupí, že nikdy nepochopíte co jsem chtěl říct. Evidentně vám pochopení psaného textu dělá vážné problémy.
        Takže ještě jednou jak tahle nesmyslná debata začala:
        Vy jste tady začali argumentovat komunistickejma zeměma a tím jak jsme se měli špatně 40 let, tím jak u nás byli lidi věznění za jinej názor, za svou víru (že totéž dělala vámi oblíbená církev 800 let je vám evidentně fuk), že u nás byli lidi zavření za jiný politický přesvědčení (což jsem nikdy nepopíral) a jako vzor jak by to mělo být dáváte západní země (kde se v dobách studené válka dělo totéž, ale pravda vám očividně nesedí).

        Místo toho oslavujete alkoholika, který ve jménu míru zlikvidoval náš zbrojní průmysl (který byl pro nás hodně významný) aby o pár let později v alkoholovém opojení juchal nad tím, jak ve jménu míru bezbraným srbským civilistům padají na hlavy bomby.

        Vaše logika je vážně obdivuhodná. Hlavně si dál slepě věřte tomu co ráno napsali (dostali z Německa nařízeno napsat) v Mladé frontě a hlavně nad ničím nepřemýšlejte, protože na to fakt nemáte.
        A teď si jděte uctívat vyžranýho Duku kterej by si pro korunu nechal koleno vrtat a hitlerjugenda Ratzingera. Pápá...
        • Jak vidím, tak pochopit jednoduchý text dá tvému mozku velice zabrat. Běž si radši přiložit do pece. Tvůj mozek je naprosto vypláchnutý těmi neskutečnými bolševickými totalitními kecy. Takže se v tom top dál, nikoho ty tvoje komunistický výplachy mozků nezajímají. Anebo konečně odtáhni do těch kom. zemí, protože tam se budeš moct vyřádit. Takoví lidi jako ty, jsou tu naprosto zbyteční. Neumíš nic jiného, než ponižovat druhé lidi a nedokážeš přijmout fakt, že Česko je svobodná, demokratická země. Tak už konečně zmiz, mě tady chybět nebudeš.
  • To, že embryo není schopné samostatně žít ještě neznamená, že nic necítí. Nevím, jestli jsi vážně tak blbej nebo jestli to na mě jen hraješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit