Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak ten tvůj blábol s potratama mě dostal. Samozřejmě vím, že tam jsou upřednostňování mužští potomci kvůli blbejm, zaostalejm tradicím. Díky úžasné totalitní vládě, která s tím ještě nedokázala nic udělat, se polovina dnešních mladých kluků nebude moct nikdy oženit, protože téměř všechny holky vyvraždili. A kdopak za to může??? Jestli si myslíš, že potrat není vražda a že embryo nic necítí, tak se běž zeptat do nemocnice a přečti si základní informace, blbečku a hodně rychle změníš názor, h*vado blbý. *16*
    Ano, máš pravdu, že antikoncepce je podle církve hřích, jenže v totalitní Číně ty imbecile na tohle stejně nikdo nehledí. Ty seš normálně takový pako, že je mi z tebe na blití, ty komunistický hnusný *12*
  • Kdo je Velký bratr mi je totálně ukradený. Kdybys nebyl arogantní magor, tak mi to řekneš. *3* Za druhý tu knížku mám shodou okolností doma,ale nečetla jsem jí. A ostatní tvoje bláboly mě nezajímají.
  • Považuj si náboženství, za co chceš!!!! Církev většinou nic hmatatelného nedělá,ona slouží na duchovní úrovni, jestli chápeš. Ano, někdo to hlásá a neřídí se tím, někdo to hlásá a řídí se tím. Tak laskavě neházej všechny do jednoho pytle. Když sám tvrdíš, že komunisti byli taky dobří a špatní, tak v církvi jsou taky dobří a špatní. A ještě jedna věc - křesťanství hlásí toleranci k ostatnímu náboženství, proč by tady jinak byli muslimové trpěni? To islám nařizuje zabít každého, kdo je jiného vyznání. Křesťani jsou v muslimských zemích krutě pronásledováni a vražděni. Takže jestli se chceš bouřit proti náboženství, tak protestuj proti islámu ok?? *16*
    • Komunisti odsvěcovali a bourali kostely, třeba v Kutné Hoře z něj udělali továrnu na tabák... A církev dává nějakou DUCHOVNÍ hodnotu, jenomže to, že by měl člověk myslet nebo nějak rozvíjet duchovní svět, je pro komunistu nepřijatelné.
      • moje řeč.
    • To je můj člověk *1* *3*
  • Takže doktůrku, já pro dnešek končím, vážně nemám čas a chuť trávit tady celý den přiblblou diskuzí s tebou a čtením tvých neskutečně trapných a otravných komentářů. Takže si krásně žij třeba celý život vzpomínkami na totalitní doby, choď zalévat kytičky na hrob panu Husákovi a kdoví co ještě. A nezapomeň, že díky panu Havlovi jsou hranice otevřené, takže kdyby se ti tu nelíbilo, klidně odcestuj do Vietnamu, Číny atd a navštiv místa, která jsem ti doporučila. Vsadím boty, že se do 5 dnů vrátíš a budeš velmi, ale velmi rád, že jsi zpět v ČR. Takže good night honey. Bohužel nevím, jak se to řekne rusky. *1* *1* *1*
    • No, je pravda že jsem taky celkem nerad zabil půl dne dovolené diskuzí s někým tak prostoduchým, kdo vidí jen černou nebo bílou. Na druhou stranu je to i poučné.
      Hranice by byly otevřené i bez Havla, protože jak už jsem psal na Listopa '89 neměl žádný vliv a bez něj by to i dopadlo líp.

      Je ale vidět že když je někdo zabedněnej, je jakýkoli argument marný. Kdybych 100x napsal že nejsem komunista, ty si budeš mlet scou.
      Když 100x napíšu že Čínu nesrovnávám s ČSSR ani ČR, tak mě tam pošleš. Fakt marnej případ.
      • Promiň, ještě na okamžik jsem se sem vrátila, protože jsem byla zvědavá na další tvoje slinty....nedalo mi to. *15* Pokud by byly hranice otevřené i bez Havla, tak nechápu, proč byly do roku 89 zavřené. To přece Havel nebyl u moci ne? Proč jsme s rodičema jeli do Bulharska až v létě 1990? Sorry, myslím si, že jsi komunista, protože se tak prostě prezentuješ. Co jinýho si myslet? A já nejsem prostoduchá, mám to v hlavě dost dobře srovnaný, to ty máš tendenci shazovat mě kvůli tomu, že mám jiný názor než ty. Takže bye bye, pardóoon, zdravstvuj *15* *15*
        • Už jsem ti důrazně napsal, že Havel neměl na lisotpad '89 žádný vliv, protože v době kdy poprvé žvatlal z baklónu už byly demonstrace 5 dní v plném proudu - režim by padl s Havlem i bez Havla.
          Kdyby se nestal prezidentem Havel, stal by se jím někdo jiný a ty hranice by se otevřely úplně stejně jako v Polsku, Maďarsku, Německu, Rumunsku, atd., kde to šlo i bez Havla, i když tobě se to možná zdá neuvěřitelný.
          Proč jste jeli do Bulharska až v roce 1990 vážně netuším - to se zeptej rodičů a rovnou jim řekni ať tě za tu tvou prostoduchost cvičně proplesknou. Ono totiž Bulharsko bylo v tz. Východním bloku a stejně jako do Polska, Maďarska nebo Ruska se tam dalo jezdit bez vážnějších problémů i před rokem '89.
          • No téééda, ty si asi myslíš, že jsi spolknul všechnu moudrost světa.....hmmmm, jak strašně poučné. *1* *1* *1* Myslet si to můžeš chlapče. *15* Koukám, že do tebe stačí malinko šťouchnout a jsi jak sršeň. *1* Docela zábava. *15* *15* *15*
  • A-dovolte mi ještě malou připomínku- jak se tady mluvilo o tý dostupnosti kvalitních potravin, kolik lidí si mohlo dovolit třeba pravou svíčkovou? Aha?
    • Jistěže jste si nemohli v sámošce za rohem koupit kaviár. Mnoho potravin bylo nedostupných jak finančně nebo proto že prostě nebyly.
      Ale nemusel člověk řešit dilema, když v masně koupil špekáčk, jestli je vážně z masa. Potraviny nebyly přecpané éčky a konzervanty. Dobře si pamatuju jak ještě na začátku 90tých let, když si člověk koupil jogurt, tak se do týdne začal kazit. Dnes? Je to rok zpět co jsme v práci z energeticko/finančních důvodů likvidovali jednu téměř nepoužívanou ledničku, která ale byla stále v zásuvce a uvnitř jsme našli rok prošlý jogurt. Otevřeli jsme ho...
      ...a nic mu nebylo - a pochopitelně podle reklamy je bez konzervantů a s žívými kulturami. Kdo tomu věří ať tam běží *1*
      Ale já opravdu nevím co za "dobroty" do dnešních otravin cpou.
      • Samozřejmě, člověk nemusel řešit, co všechno bylo ve špekáčku, protože pro jistotu nebyl vůbec. Nikdy v životě jsem neviděla jogurt, který by vydržel rok. Když si koupím jogurt a nestačím ho zdělat do data trvanlivosti, vždycky se zkazí. Jak jste poznali, že ten jogurt je i po roce OK? To jste ho museli ochutnat ne? Já bych teda rok starý jogurt nikdy neochutnala, rovnou by letěl do koše. To by asi neudělal žádný člověk při smyslech. Takže tomuhle teda nevěřím..
        • Špekáčky nebyly vůbec?!?!?!
          Oh, to je nová informace. Aneb jak lze snadno a rychle pokroutit "pravdu" k obrazu svému. Vždycky se říkalo že nebyly jen vložky, toaleťák a banány a pomeranče.
          Bohužel ty budeš za chvíli tvrdit že u nás panoval 40 let hladomor a toho kdo řekne něco jiného budeš nazývat komunistou. Protože ty máš vždy pravdu!
          • bůček nebyl taky ..... a nekecej, že byl.
            • BLÁZNŮM SE NEMÁ ODPOROVAT:

              Ano milá PHOEBE, máš naprostou pravdu, bůček taky nebyl. A nebyly ani rohlíky, chléb, mouka, mléko, jogurty, sýry, vepřové, kuřecí, hovězí ani žádné jiné maso, vejce, brambory, voda, čočka, fazole, okurky, rajčata, kedlubny, pivo, víno, atd. Prostě nic! Od 25. února 1948 až do 17. listopadu 1989 u nás nikdo nevložil do úst ani sousto. je vlastně zázrak že jsme to přežili.

              Ty jseš tak tupá až to tříská dveřma. A nebo máš za 20 let tak vymytej mozek?

              Raději běž a skoč do zdi. A VEM TO DO ROHU AŤ TO MÁŠ STEREO!!!
  • Já si myslím, že tahle diskuse nemá smysl, Phoebe má svůj názor, Dr. taky, a když budem pokračovat, nikam to nepovede. Mně osobně přijde komunismus, Marx, Lenin a podobně jako hnus, který patří leda na smetiště dějin. A myslím, že není vhodný mluvit o potratech (i když ke to jistě důležitý téma) v diskusi u tohoto skvělého umělce, politika a člověka. *6*
    • Ale jinak souhlasím s Michalem...při těhle slovech se mi dělá špatně. *11* *11* *11*
    • Zastáváš tedy názor, že co komunista to hajzl a svině?
      Potom tedy chudák Dubček *10*
      • Neříkám, že všichni byli sv*ně, je fakt, že Dubček zle dopadl, ale 90% byla pěkně hnusná skupina lidí. A samí intelektuálové, Gottwald, Indra, Kapek, Jakeš...
      • Ano, já tenhle názor zastávám. Takže jsem asi chudinka paní Dubčeková. *1* *1* *1* *1*
        • sorry, tohle neplatí. Já jsem si to blbě přečetla. *4*
  • Ještě jenom k té církvi. Ano, je pravda, že v dřívějších dobách se církev starala jen o svoji moc a o majetek, což bylo špatné. Máš pravdu, že Ježíš Kristus hlásal střídmost a skromnost a šlo mu o lidi a církev si to vysvětlovala jinak. Když se podíváš na současnou dobu, tak kde se toto děje nyní??? Ano, občas se to sice děje, ale ne v takovém měřítku, jako před 500 lety. Přece jenom nejsme barbaři, kteří by lidi upalovali jako kacíře a čarodějnice. Sorry, ale tohle se děje nejvíc v totalitních zemích a muslimských zemích, kde nedokážou zkousnout jiné náboženství. Když se podívám na éru komunistů, tak škodili, kde mohli pod rouškou keců, jak je strašně dobře. Oni nestáli o to, aby lidi věděli pravdu, jim šlo o to, aby si lidi nějak naklonili a aby je lidi volili a poslouchali je. Tohle snad musí chápat a vidět i ten největší přiblblík na světě.
    • Ale církev taky škodila kde mohla a to proč tomu tak není, je dáno tím že ztratila svůj vliv.
      Ty máš potřebu obviňovat komunisty ze zla které páchali. A já na to říkám že církev není o nic lepší, jen ztratila svůj vliv stejně jako komunisti. Když ve volbách vyhrajou komunisti bude to stejné ohrožení jako kdyby se posílila moc církve - dojde ke změnám. Ale tak jako když se zvýší moc církve nebudou se upalovat heretici, tak stejně tak když se zvýší moc komunistů nezačnou se zavírat političtí vězni.
      Prostě je nepodstatné jestli zlo bylo pácháno před 500 nebo 40 lety. Zlo je zlo - neměnná konstanta. Zatímco ale já jsem schopný připustit že církev udělala i dobré věci - péče o sirotky, nemocné, tak ty nejseš schopná připustit, že i komunisti udělali něco dobrého.
      Uvědom si třeba že do roku 1917 v carském Rusku byla cca 60% negramotnost a lékařskou péči si mohli dovolit jen boháči. Podle tebe tedy to, že komunisti po 1. světové válce v Rusku zavedli povinnou školní docházku a bezplatné zdravotnictví bylo špatně? Protože komunisti podle tebe byli, jsou a budou jen svıně a nikdy pro lidi neudělali nic dobrého a jen se sažili zalíbit!

      Zkus o tom popřemýšlet *3*
      • Možná že komunisti někdy udělali něco dobrého, ale bylo to prachmizerné procento. Církev se chovala špatně i dobře, s tím souhlasím. Ale rozhodně není pravda, že církev v dnešní době ztrácí svůj vliv. Znám lidi, kteří žijou podle křesťanských hodnot a jsou to dobří lidé. I já se tak snažím žít....desatero mám v úctě. Samozřejmě, že ho někdy nedodržím, ale to nedokáže žádný člověk. A právě tohle mi pomohlo poznat, že komunisti jenom lhali, mají ruce potřísněné krví nevinných lidí. Rozhodně mi je milejší církev, kde bylo 30% špatných lidí a 70% dobrých lidí než komunisti, kde bylo 99,9% špatných lidí a 0,1% těch o něco málo lepších.
        • Vidím že si církev hodně idealizuješ. Když máváš těmi procenty - to máš na mysli všechny věřící/členy KSČM, nebo jen biskupy a faráře/funkcionáře KSČM?
          Měla bys například vědět že za 2. světové války bylo největší procento udavačů z řad věřících. Z GeStaPa to vzali přes kostel, kde dostali rozhřešní a domů došli s pocitem že nikdy nic špatného neudělali.
          Možná by bylo dobře kdyby to prachmizerné procento dobrých věcí které udělali komunisti zmizelo. Aby sis musela platit doktora, studium a buď bys dělala do smrti nebo by tě živily tvoje děti a nebo bys šla žebrat, protože důchody neexistovaly (a teď raději nebudeme rozebírat kam se podělo 40 miliard z penzijního fondu které tam ještě v 90tých letech byly - nebo přesněji který politik je rozkradl).

          A teď by mě zajímalo co dobrého pro nás udělala církev?
          • Já mám na mysli všechny věřící bez ohledu na to, jakou stranu volí. Prosím tě a neříkej mi,že komouši se zasloužili o něco dobrýho, to prachmizerné procento jsem myslela s nadsázkou.
            A co dobrého pro nás udělala církev..Tak církev hlásá desatero, lásku k bližnímu, toleranci k ostatním náboženstvím....To jsou pojmy, za které věřící v totalitních státech většinou zaplatí životem víš???? *16* Takže tady přestaň blábolit, jak se máme špatně, když ti nikdo (když odrecituješ desatero) nepokládá hlavu na špalek a nikdo tě tady nemučí.
            • Církev hlásá desatero, lásku k bližnímu, toleranci k ostatním náboženstvím??? Ano, toto církev hlásá, ale sama se tím neřídí.
              Já myslel co hmatatelného dobrého pro nás udělala církev?

              Já osobně náboženství považuji za poruchu myšlení, která lidem zabraňuje používat vlastní rozum.
        • tím, že nedodržím desatero ale neznamená, že někoho zabiju nebo že něco ukradnu.
  • Takovýmu blbečkovi a inteligentovi jako jsi ty, se rozhodně nebudu svěřovat, koho volím. Do toho ti nic není. A máš smůlu, to co já říkám, je holá pravda a nadávej mi kvůli tomu, jak chceš. Spíš z těch tvých slintů se mi obrací žaludek. Prosím tě a nezastírej tady, že nevolíš komunnisty. Podle toho co píšeš, seš komouš jak vyšitej, tak prosím tě nezapírej.
    • Óóó, rozpoznat z pár odstavců co je člověk zač a koho volí? Neuvěřitelné! Jistě, ty máš svou "pravdu" a fakta tě nezajímají. Řekl bych že jseš i poněkud nervově labilní.
      Tvým hlavním problémem ale je, že slepě věříš tomu co ti předhodí média. Jenže média řídí ti, kdo právě vládnou.
      Kdyby's před 40 lety četla Rudé právo, tak by's za pravdu vydávala to co by tam psali.
      Kdyby's žila v 30tých letech v Německu, tak bys do kina chodila na film Žid Süss 5x týdně a všemu ve filmu bys věřila.
      Dnes když noviny napíšou že Havel byl hrdina tak věříš i tomu.
      ALE POUZE VĚŘÍŠ TOMU, ČEMU CHTĚJÍ ADYS VĚŘILA
      Já na rozdíl od tebe hledám informace z nezávislých zdrojů, prohledávám internet a hlavně mám svůj vlastní rozum a dokážu si udělat vlastní úsudek - nemám potřebu slepě papouškovat to co ráno psali v Mladé frontě.
      Věř si čemu chceš - já jsem zde dnes napsal jen holá, dohledatelná a prokazatelná fakta. Já jsem po pravdě napsal že jsem komunisty nikdy nevolil a ty jsi mě označila za lháře a estébáka a sama nenapíšeš koho volíš. Že by špatné svědomí? Rovněž jsem nikdy nenapsal, že za komunistů bylo vše OK, pouze jsem napsal, že takové věci jako političtí vězni a politické procesy byly i v tehdejších "demokratických" USA a jiných zemích - jsou to dohledatelná a pravdivá fakta o kterých ovšem současná vládnoucí garnitura a tisk neinformuje a proto jsou to pro tebe lži. Štvou mě totiž lidi, kteří bez znalosti nezávislých faktů napíšou komunisti byly ti nejhorší a vše bylo špatně, zato dnes je to nejlepší a máme se dobře. Víš, on svět ani politika nejsou černobílé - na jedné straně jen dobro a na druhé je zlo. Existuje i spousta věcí mezi tím, aneb všechno zlé je pro něco dobré. Já nepopírám že politické změny v roce '89 byly nutné, ale byly provedeny nešťastně: komunisti z KSČM přeběhli do jiných stran, Havel pro ně byl zárukou beztrestnosti, jinak by ho k moci nikdy nepustili. Kdyby to u nás po roce '89 vzali do ruk odborníci a lidé kteří to s republikou mysleli dobře, mohli jsme se dnes mít báječně. Bohužel moci se chopila banda vychcánků, lhářů, zlodějů a tunelářů k nimž patřil i Havel ať se ti to líbí nebo ne. Jeho vliv na sametovou revoluci byl prakticky nulový. Demonstrace už běžely pátým dnem když Havel poprvé promluvil k lidem - ty změny ke kterým došlo by proběhli i bez něj a mám za to že by to bylo jen ku prospěchu věci.
      Myslíš že jsem komunista a estébák - to by mě ale vadilo kdybych nemohl poslouchat západní, hlavně britský metal a rock, který poslouchám. Asi bych si jako nick nedal jméno jednoho z hrdinů amerických filmů o Krotitelích duchů. Myslíš si že dnešní komunisti představují riziko? Pro zloděje možná. A jestli myslíš že předtsvují riziko i pro tebe, tak jseš asi hodně zmanipulovaná. Myslíš že Tomio Oakmura je taky komunista a estébák? Potom doporučuji jeden z dílů jeho videoblogu kde říká: "Nebojím se komunistů, ale fanatiků." A já se s tímto názorem ztotožňuji. Dokud nebudeš schopná toto akceptovat, nemá diskuze s tebo cenu.
      Takže si věř čemu chceš. Jestli máš pocit že jsem ti tady celej den lhal, je to tvoje volba. Nepopírám že se v lecčems můžu mýlit, ale většina toho co jsem napsal jsou fakta a cíleně jsem ti nelhal. Nzadr...
      • Nikdy jsem neřekla, že dnešní vláda je OK, ale dnešní zem je na rozdíl od dob komunistů svobodná. A hlavně nechápu, proč mě osočuješ, že všechny moje názory papouškuju podle jiných....tohle jsou moje svobodný názory, nejsi jediný, kdo vyhledává nezávislé zdroje. Nebo myslíš, že jsi bůh, co ví všechno a ostatní okolo něj jsou blbci? Takoví lidi jsou nejhorší....Ty si taky věř, čemu chceš, ano myslím si,že jsi komunista, protože neděláš nic jinýho, než že je jen obhajuješ. To by si myslel každý, že jsi kdo by si to přečetl. Ale to je tvoje věc....on čas ukáže,kde je skutečná pravda....neboj. Zdárec.
        • A úplně stejně bych si já mohl myslet že jseš v hloubi duše skrytá inkvizitorka která by si ráda zmučila pár heretiků, protože tady obhajuješ církev...
          • To není pravda, nikdy bych nikoho nemučila. Ano, jsem na straně církve, protože tam je v dnešní době víc dobrých lidí než špatných, komunisti bývají většinou jen špatní.
  • To jsem tušila, že nebudeš doktor...ti jsou totiž většinou inteligentní a mají představu o současném světě.
  • Pane Stanzi, prosím vás, udělejte si chvíli čas a podívejte se třeba na stránku UNICEFU a vyžádejte si informace o lidech a dětech, které žijí v zemích, o kterých tady pořád píšu. Zdá se, že mi nevěříte. Od lidí, kteří pro tyto oblasti pracují, to možná přijmete lépe než ode mě. Nechápu, jak někdo může být tak zaslepený...
    • A já pořád nechápu jak někdo může být natvrdlý tak jako vy. Já vám to neberu a vím že v Číně nebo ve Vietnamu zaměstnávají děti, ale vy mě to pořád vnucujete.
      Já se bavím o situaci u nás před rokem '89, jako příklad dám ekonomiku Číny jako podnět k tomu kde jsme mohli být, kdyby po roce '89 nepřišli k moci zloději a od vás se dozvím o nucených potratech a o tom že jsem blbej estébák.
      V Číně museli pracovat děti i před 80 lety za vlády Kuomintangu, dřív než tam moc převzali komunisti. Kuomintang je konzervativní strana stejně jako britská Konzervativní strana. Kdybych tedy paušalizoval vaším stylem (komunisti u nás = komunisti v Číně), tak bych mohl napsat "Jak v Británii někdo může volit Konzervativce, když v roce 1920 v Číně nutili pracovat děti."

      Prostě pokud bude pokračovat situace, že já vám položím jednoduchou otázku a vy mě odpovíte něco co s mojí otázkou nesouvisí, tak naše diskuse nemá valného smyslu. Říká se tomu "Já o koze a ty o voze."
      • Ekonomika není všechno, ale to ti asi ještě nedošlo viď? Tak radši počkáme do zítřka, třeba to bude lepší. *1* *1* *1* *1* A jestli mě stále podezříváš, že to o čínských mučírnách není pravda, tak tě mohu ujistit, že tyhle informace mám z ověřených zdrojů. Ono stačí se o tyto věci zajímat a ne jen nadávat každému, kdo se o tom zmíní, že si to vymyslel. Pořád tady plácáš, jak jsi velice dobře informovaný a já tě mohu ujistit, že víš takových slabých 20% o tom, co se děje v dnešních kom. státech. Takže nejsi informovaný vůbec. Kdybys byl, tak bys to věděl. A neargumentuj tady pořád nějakou přiblblou ekonomikou, když to není to nejpodstatnější na světě. Čína třeba má dobrou ekonomiku, protože si tam soudruzi udělali z lidí roboty, kteří pracují téměř nonstop v katastrofálních podmínkách. Takže můžeš být rád za svoji pec. To je totiž jenom slabý odvar. A nezačínej zase mluvit o ekonomice, protože lidská práva a úcta k životu jsou důležitější. Tohle jsou pojmy, které Čína neakceptuje a i kdyby měla nejlepší ekonomiku v celým vesmíru, tak to pro mě zůstane jenom hnusná totalitní země, kde nemají úctu k ničemu lidskému.
        • Když to chceš pořád brát takhle, tak přeji příjemnou cestu na Guantanámo nebo některou bývalou mučírnu CIA v Polsku *1* Já totiž neobhajuju komunisty, ale jen píšu že USA nejsou o nic lepší, ale USA ti kupodivu nevadí a považuješ je za svůj vzor.
          Jistě, můžeš argumentovat že na Guantanámu jsou jen teroristi. A o tom kdo je terorista (protistátní živel) rozhodne CIA (StB).
          Tak vidíš jak je to na tom světě jednoduché.
          A ještě jedna drobnost - Velký bratr se dívá - taky jeden z výdobytků demokracie a svobody. A můžeš si být jistá, že to co zde píšu je kontrolováno jen proto, že to neodpovídá tomu co bych měl psát.
          • Tak z tohohle tvýho slintu nejsem ani trochu moudrá. Za prvý nevím, kdo je Velký bratr. Za druhý neříkám, že USA je můj vzor. Ale USA je mi 100x milejší než přiblblá Čína, kde neznají lidské hodnoty.
            • Z mého slintu??? Nevíš kdo je Velký bratr??? Tak to je tvoje smůla.
              Po pravdě - předpokládal jsem že debatuji s někým kdo má trochu větší rozhled. Doporučuji tedy román:

              George Orwell - 1984

              Pokud spatříš jistou podobu se současností, je tato podoba zcela reálná.
              Je totiž realitou, že v dnešní době jsou v USA lidi pod větší kontrolou než u nás za komunistů - kamery, odposlechy, rámy na letištích, atd. Stačí lidi postrašit teroristy a lidi se klidně nechají i očipovat. Ve skutečnosti 75% terorismu je zinscenováno vládou USA za jediným účelem - mít záminku pro víc kamer, odposlechů, kontrolních rámů a tím pro větší kontrolu nad lidmi.
              Jde jen o metodu:
              V Číně blokují určité stránky na internetu a vyslíchají v mučírnách za protistátní činnost.
              V USA se můžeš připojit na jakoukoli stránku, ale pokud se připojíš na CIA/FBI vytipovanou stránku, nebo zadáš ve vyhledávačí vytipovaný dotaz, je tvoje IP adresa zaznamenána. Když se potom člověk moc často dívá na takové vytipované stránky a ptá se na nevhodné dotazy (např. o pravdě o 11. září) dostane se na seznam podezřelých, začne se o něj zajímat FBI, která ho následně může na základě protiteroristických zákonů zatknout a jako na teroristu se na člověka nevztahují žádná práva a skončí kde? V mučírně. A o tom kdo je terorista rozhodne stát (tedy FBI). V Číně na to jdou přímo, v USA oklikou, ale efekt je stejný. A toto se pomalu začíná prosazovat i u nás.
        • Ano, a copak se v Číně dělo v roce 89 na náměstí míru? Hm?
          • A co se dělo v USA s hnutím Okupujte Wall Street???
            Jen do nich zatím nestříleli ostrejma
      • Doktůrku, ty zas nechápeš, že já nechci řešit jenom ekonomiku, ale já se zaměřuju i na ostatní problémy,jako jsou lidská práva, chování komunistů k jejich odpůrcům atd. Tak se mi zdá, že natvrdlej jsi ty a ne já. Jak tak čtu, tak ty se snažíš jen za každou cenu shazovat Američany. Bohužel nevím, jestli děti v Číně musely pracovat i před nástupem komunistů,ale kdyby byli ti tví bratři komouši tak úžasní, tak by to okamžitě zatrhli a zajímali by se víc o obyčejné občany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit