Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi ko*oti ne? :D bez něj by tu nebyla demokracie ale byli by jsme pod nadvladou rusu...njn... 12ti letý děti se tu vyjadřujou :D držte pi*u když nic nevíte...
  • jako on je blbý Václav havel co to je za chlapa?aspon´ že chcíp.Když konečně zemřel tak mu do hrobky můžu říct aspon´ že si chcíp magore
  • Václav Havel magor
  • mě je 12let a já osobně vím že je to ulhaný zpičený zloděj nechápu že oni ho dali jako prezidenta co nám přinesl řekně te mi to zdražil domi,byty někteří lidi si stěžují že jsou blbý ti kdo na baráky dal takovou cenu a měli by si stěžovat na Václava Havla zatím je pořád nejlepší prezident Václav Klaus
    • Klaus a nejlepší prezident??? Dovol, abych se zasmála.... *1* *1* *1* Havla zná a vzpomíná na něj celý svět, kolik lidí si vzpomene na Klause??? *15* *15*
  • Václav Havel je pytomeček co nám přinesl jen samou smůlu a ti co říkají že je nej prezident nebo že je třeba úžasný tak si myslím že taky asi půjdou do vězení jako on a jak pustil zločince z vězení už vlastně kdo to tam napsal tak už vím že jsou uplně blb jako on/a proto budu dělat že mně to nezajímá *7* jo a z toho hn´upa dělám toto *10* *16* a pak se mu pěkně vysměju *15*
  • on je náhodou velký lhář a už prý byl ve vězení náhodou je blbý ,a je starej dědek mám na něj takovíhle názor S I B L B V Á C L A V E a je mi jedno že si zemřel *12*
  • On pro nás udelal hodně takže roč mu nadáváte??Vy debilové jestli vy ho nemáte rádi to neznamená že ho nemají rádi ostatní! *16*
  • Vaclav Havel to mozna myslel dobre ale bohuzel zklamal na plne care,myslim si ze ho zajimalo jen aby dostal zpatky majetky v restitucich,zachutnala mu moc a funkce prezidenta,hlavne to nebyl politik a na funkci prezidenta nemel.Jako dramatik mozna usel ale jinak ho beru jako politickou loutku,hlavne me zklamal ze sel na ruku komunistum.Jinak at odpociva v pokoji,nikomu se prece nepreje smrt.
  • CO NÁM DAL
    Lež a nenávist,svobodu kapitálu a lidem co ho mají,bezdomovce ,propuštěné vrahy amnestií,děti co vraždí rodiče,a sebevrahy z nouze jeho vize svobody,hlavně zákon vlků,POKUD MNĚ NESŽEREŠ SEŽERU JÁ TEBE,POD ROUŠKOU IMUNITY CELÝ DISENT VRACÍ NÁKLADY NA ROZVRÁCENÍ STÁTU ROZKRÁDÁNÍM SPOLEČNÉHO MAJETKU STÁTU SVÝM MODRÝM ZAOCEÁNSKÝM DÁRCŮM.
    CO NÁM VZAL.Důstojnost občana a ČLOVĚKA.A možnost říci JÁ blbec zahodim klíče a dám lopatu na práci do rukou jestřábům jako oni Šloufovi.

    dobrá hra bisko
    • Kolikrát sem tenhle slint ještě budeš kopírovat????!!!!
  • ne omlouvam se
    *8* to psala segra

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit