Přejít na výpis diskuzí

Václav Havel

OSOBNOST 16.10.2010 
1412 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkozil Vánoce *16*
  • konečně všichni sklapněte já mám z tohoto upně no nic at´ radši konečně sklapne pajulina ta ta ta ,na václava mam takovíhle krásný názor:debil *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • tady to nikoho nezajímá *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Kdyby něco,tak Václav Havel,nebyl žádnej spratek!!!
    Nebejt jeho,ještě bysme žili v komunizmu,s těma podělanejma spratkama,který si pořád mysleli,že sou nejlepší a byli sme tu jako ve velkym vězení,to byste chtěli!?Trochu se nad tím zamyslete jak byl statečnej!Mohli mu něco udělat!Ryskoval pro ostatní lidi v Evropě život!Tak těch hloupejch keců nechte,měli by sme ho brát jako osvoboditele,a ne za nakyho grazla nebo jeste něco horšího! *16*
    Chovate se jako ty největší *12* !!!!
    • konečně rozumný názor, bez něj bysme byli zabředlý v těžkým totalismu,jenže ti blbci si to pořád nějak nedokážou uvědomit. Pro mě je Havel hrdina a vy si na něj házejte špínu dál. Jestli je vám líto,že tady nevládnou komunisti,tak laskavě táhněte do nějaký komunistický země a tam se svobodně projevujte. Až se dostanete do lochu a jestli to přežijete, tak jsem hroooozně zvědavá na vaše dojmy. Jste blbci!!
  • Měll se tam o hodně líp než ostatní dovolovali mu telefonovat i třeba 10x za den posílalimu dopisi všechny mu doručili v jeden den ostatní dopisi si museli vzít každí den po 3 . Jo a mimochodem ty namyšlenej Pajo ja jsem se oněm dozvěděla hodně diki němu mame zakon že při každem porodě dostavají cygani porodné a my jenom na jedno dítě jo *3*
    • odkdy pak Havel tvořil zákony ????????
    • no jasně, on se tam určitě měl jako v ráji. *3* Tak proč tam teda dobrovolně nezůstal? To spíš dnešní grázlové se mají ve vězení dobře,mají televize atd atd.
    • to samý jako vzkaz pro Zlatku - radši zapluj zpátky do školních lavic a nauč se českou gramatiku a pravopis, než začneš někomu nadávat. *8*
  • debyl napsal sem to s y protže je zakázané slovo tak jako bi tam bilo měké i
  • na něj mám takovíhle názor:debil
  • já mám 10 let a rád čtu ated´ sem v novináh zahlédla bylo to asi když sem měl 9 let že něco ukradl,propustil ty nejhorší a nejsilnější vězen´ce a jak vydím tak vi ho všichni litujete nechápu já už bych ho zavřela hned do toho vězení klidně bych ho zamkla do sklepa naskládala dřevo aby neskopl dvěře pak by sem koupila cihli a naskládala je bych tam je to PARCHANT PARCHANT PARCHANT.ale já ho hodně lituju mám ho ráda takhle *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • a radši si dávej bacha, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá- praví jedno moudré české přísloví. To hovořím i k vám ostatním, kdo Havla tak nenávidíte a přáli jste mu to nehorší. Přej a bude ti přáno....
    • děvenko, než sem něco napíšeš, tak se laskavě nauč český pravopis. Ten tvůj slint je jedna hrubka vedle druhý. *12*
  • už je mi přes 30 let a vím o toho více než ostatní a je mi jedno jestli mi dá někdo bod dolů prostě václav havel nebudu to psát velkým písmenem protože je to zloděj a asi se ještě nikdo nedíval a nečetl noviny protože pro václava havla by sem zemřela jak o něm ještě všichni říkají že je chudáček a myslíte že je při tomhle chudáček tak propustil zločince,václav havel ještě k tomu lže no a tak aby na to nikdo nepřišel,no tak na něho můžu říct jen dvě slova:magoristický spratek.na něho bych dělala tohle *11* *16* škoda že tady není smajlík s rozzuřeným bličejem
  • Jo je to tak Havel byl daleko lepsi prezident nez Klaus,to je jasny ty dva neni mozny srovnavat protoze Klaus je hajzl vsech hajzlu.Ale s tim ze nemohl potrestat komunisty s tim nesouhlasim.Ze nechtel byt jako oni a nechtel nikoho trestat?Muj otec byl taky ve vezeni za komunistu za pokus o emigraci v roce 1969.Byl rehabilitovan prave Havlem a dostal financni kompenzaci,diky Havlovi.Ale bohuzel si pamatuje a zna vsechny prisluhovace byvaleho rezimu a ty nejvetsi hajzlove se dneska maji opet dobre stejne jako driv prave proto ze jim nikdo nic neudelal a nebyli odsouzeni za svoje ciny,aspon ti nejhorsi meli dostat tresty,Stepana nepocitam to bylo malo.Tak si v klidu ziji vetsinou jsou to stejne duchodci.Kazdej znas na to ma jinej nazor tak si tu nenadavejte a vedte inteligentni plnohodnotnou diskuzi.
    • souhlasím s Váma Martine (nebo s tebou),on je mohl potrestat, to je pravda, ale neudělal to, čas už zpátky nevrátíme, asi to tak mělo být. Tenkrát si všichni komunisti určitě zasloužili trest,ale Havla docela obdivuju za to,že neklesl na jejich úroveň a nenechal je pověsit,protože měl charakter a jak už jsem tady psala, pokud si ta verbeš i dnes žije na vysoký noze a krade dál,tak věřím,že se osud zasadí o to,aby je trest neminul. Já ještě věřím ve spravedlnost.
  • tady ani nejde o to, že nás Klaus drží od eura, ale o to, že je proradnej, pan Havel měl větší důvěru od svých poddaných, Klaus nemá žádnou, nikdo mu nevěří a ani se nedivím, on by byl schopný tenhle stát upsat ďáblu pro svoje zisky. Kdo by mu taky mohl věřit? Klaus se všema zametá,lidi ho nezajímají a politikům dovolí všechno, na očích mu je vidět, že ho nic nezajímá....to je opravdu prezident za všechny prachy. Když je podle ostatních pan Havel tak špatnej, tak proč má na celém světě tolik obdivovatelů? Tolik význ.státníků přijelo na jeho pohřeb, na Klausův by přijela sotva čtvrtina....Tak mi to někdo logicky vysvětlete, proč má pan Havel pořád tak velikou oblibu???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit