Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    musím též ocenit večerní rozhovor s presidentem Milošem Zemanem, velice mne potěšilo,že jste mu byl opravdu výborným soupeřem(řečnicky). Byl jsem volič K.S., ale Miloše Zemana si vážím, i přesto že mám jiné názory. Jen by mne zajímalo,jak je možné že nově zvolený president přijde na rozhovor do veřejnoprávní televize viditelně opilý, zakopne na schodech, znevažuje ochrannou službu placenou poplatníky i když měl u sebe ochranku svou? Nejde mi o to že byl viditelně opilý ze všech záběrů a rozhovorů, které poskytl, to je jeho věc, pokud chce takhle vystupovat. Co mne zaráží že veřejnoprávní televize a ni rádia, která jeho uklouznutí donekonečna rozebírají nemají tolik slušnosti k ochranné službě ani zaměstnancům televize,aby toto zdůraznili! A hlavně VY jste se na to v rozhovoru nezeptal! Jen by mne zajímalo jestli stále podléháme cenzuře i ve Vašem pořadu, nebo v celé televizi? Myslel jsem že máme být informováni o všem, né jen o tom co Vy uznáte za vhodné!!! Jinak osobně Vám fandím přeji mnoho úspěchů, určitě jste rád že po 10 letech budete mít v diskuzích také presidenta Č.R. A Zemanovi přeji též mnoho štěstí. Václav H.
  • heyrockenrol

    MÁ PROBLÉM

    http://narmyslenka.cz/view.php?naze vclanku=vaclav-moravec-ma-problem&c isloclanku=2010060021
  • Vážený pane Moravec,
    obdivuji Vaše vedení diskuzí na různá témata a dovedu si jen mlhavě představit jak složitá je příprava pořadů tohoto typu. Dovoluji si hodnotit nedělní "Otázky" (23. 3, byly z Vaší strany zvládnuté velmi dobře.
    Jen 2 poznámky. První: proč nepadla zmínka O Bílé knize o obraně, kterou schválila vláda 18. května 2011? Tam je jasné hodnocení stavu armády a čeho je třeba v budoucnu pro obranu země dosáhnout. Ministr obrany Stropnický ji nezná? V diskuzi vystupoval jako "objevitel" nových postupů a metod. Nezačíná přece na zelené louce, nebo knihu nečetl? nebo už neplatí?
    Druhá: proč se na obrazovce za Vámi neustále objevovala odpalovací zařízení 9K79 Točka, max. dostřel 70 km, zřejmě ukrajinské armády a doufám, že jen s konvenčními hlavicemi, bez jaderných. Naše armáda tento komplet před několika roky zlikvidovala.
    S pozdravem Tomáš Kmječ
  • přání

    Vážený pane Moravec
    Přání všechno nejlepší v životě hlavně
    dobré zdraví,štěstí a dobrou pohodu.
    Jste fakt moc sympatický moderátor.
    Co se týče politiky " Otázky pro
    Václava Moravce " to si nemůžu
    prostě ujít.ČT24 a ČT1.Mějte se!
    *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      také se připojuji *3*
      • Re: Re: přání

        když už tak Moravče a néé Moravec !!!!! *8* *15*
  • no,jo,

    Vacláv Moravec a jeho otázky
  • Dobrý den pane Moravče, mám na Vás prosbu, chtěla bych, aby p. Zeman ve čtvrtek jednoznačně opověděl na otázku, zda je možné, že se Klaus stane jeho poradcem, pokud se stane prezidentem. Jasnou a jednoznačnou odpovědí ano/ne. Moc děkuji. Jetmarová R.
  • NAROZENINY

    Vše nejlepší,hodně štěstí zdraví,mnoho úspěchů v osobním i veřejném životě a pevné nervy před našimi státotvůrci.Nedejse!Přeje Laďa.L.Tvůj příznivec.
  • vážený pane Václave Moravče, ve vašem pořadu stále hovoří jen ti co jsou z našich daní živeni - a to dobře živeni. Stále se hovoří jen o nás bez nás.Už jste se někdy zeptal nějakého hospodského , který zápolí s povinnými platbami, jak se daří živnostníkům. Klesla by úroveň vašeho pořadu, kdyby se mezi tou vrchností objevil ten kdo je živí? Jediné co se povedlo panu Babišovi a Sobotkovi je rozeštvat lidi mezi sebou. Proč si mám nechat nadávat do zlodějů živnostníků. Se živnostní končím a když si řeknete, že den daňové svobody je v polovině roku a k tomu další skryté poplatky pak mě stačí si bez ŽL udělat čtvrtinu zakázek a jsem zase na svých penězích - bez kontrol, bez účenictví, bez stresu atd.
    Pan babiš pořádá honičku na chudáky a nechá běžet firmy v daňových rájích , trafikanty, neskutečné množství úředníků, falešné fakturanty, no prostě všechny kujony a darmožrouty. Co kdybyste si nechal spočítat kolik platí živnostník povinných odvodů a kolik tedy např. musí denně opravit praček, televizí, bot, nebo vyčistit obleků aby si vyděla denně na byt a stravu???Uměl si to někdo už spočítat. Protože ceny by stanoveny ze zhora, aby měli platy jako v německu a nám stanovili podle toho daně. Zkuste vyjít z produktivity práce živnostníka!!!!jinak vám přeju hodně pevné nervy. zdravím Rudolf
  • *14* *14* *14* Vaclav je moc chytry moderator dramaturk,chodí vskusně oblekaný.Jeho sexualní orience jeho soukromá a fandím mu ,že oní řekl. *14* *14* *14* Blahopřeji k příteli honě štestni a společných let ,at se vyplní všechna přání.

    *14* *14* *14*
    • Chytrý, to on je. Hlavně ví, koho si pozvat do pořadu, aby nevyvolal nějaké fiasko. Prostě takový prorežimní tuctový moderátor, držící se hesla: Čí chleba jíš, toho píseň zpívej. Nebo chcete mi říci, že se vám líbí to, že si zve neustále ty samé "experty" jakými jsou, Kalousek, Zaorálek, sem tam někdo z lumpů v EU, Stropnický atd. To vám asi vyhovuje. A kde jsou lidé s opačným názorem? Ti se asi dnes nenosí. Kdepak, dnes je v kurzu kdo chválí USA a haní Rusko a Putina, prostě taková vymývačka hlav po česku. No hlavně že jste spokojená s jeho oblékáním a blahopřejete mu k jeho příteli. Paráda....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit