Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Moravče,
    Stydím se, že naším prezidentem je buran a psychopat. Jste jeden z mála, kdo se mu dokáže postavit. Děkuji Vám za to. Věra Kučerová
    • Odkud jsi spadla na hlavu.
    • Vážená paní Věro,

      já se stydím za burany a psychopaty co píšou Vám podobné vzkazky do každé diskuze. Všichni tady káži vodu a sami... no přeperte si to sama.

      A ne, pan Moravec rozhodně není nezaujatý. Tak na mne působil naposledy někdy před deseti lety. A dnes? Jen jeden z krásné ukázky oné slavné "novinářské nezávislosti"! Tím, že někomu neslušně skáču do řečí a hrubě si vynucuji pauzu pro své tupé a "opět nezaujaté" dotazy, neznamená, že jsem frajer a umím se mu postavit. A hádejte kdo je v tomto tím buranem? Jste k smíchu!

      Běžte se oba bodnout, přeji hezký večer...
  • Pane Moravče,
    možná by bylo pro voliče docela inspirativní, když byste nám v nějakém sestřihu představil nejdůležitější činnosti prezidenta republiky tak jak ji neznáme. Samozřejmě nějak tušíme, ale udělat takový vzorek, aby si lidi mohli dosadit eventuálního kandidáta, jak by se asi s tou či onou činností vypořádal. Klást věnce by asi uměl každý, ale ukázat to co patří k opravdové třeba i neviditelné práci budoucího prezidenta.
    Zatím jsme viděli a slyšeli sliby, bonmoty, nebo napsané vize.
    Ale co třeba prezident jako vrchní velitel, a partner jiných světových prezidentů, politiků, a zdroj nového pohledu na život lidí v ČR atd
    JV
  • Pane Moravče,Vy jako nezávislý redaktor dáváte velice zřetelně najevo,jak nesnášíte p prezidenta Miloše Zemana. Je to velice neprofesionální.Vaši hosté mohou dát najevo svou nelibost. Vy ne a přesto to děláte. Je mi z Vás zle.
  • Pan Václav Moravec mě dnes v pořadu Trumfy Miroslava Donutila velice zklamal ! A to "vtipnou" historkou o posledním natáčení Otázek s Davidem Rathem,které proběhlo den před Rathovým zatčením ! Ona to totiž ani nebyla vtipná historka,spíš jenom dal otevřeně najevo nenávist,kterou k Davidovi Rathovi vždy pociťoval !
    Nepřipadá mi vhodné,aby rádoby seriozní moderátor urážel,byť v zábavném
    pořadu politika a proto,žádám odvolání Moravce z funkce moderátora !!
  • Vážený pane Moravče, mám rád Váš pořad "Otázky ..". Teď, když Vás pan přezident přirovnal k domovnici, nemrzí Vás, že jste se ho v otázkách těsně po volbách nezeptal na Lánskou schůzku. Nejspíše by ji popřel. No a dnes by bylo jasné, jakého to máme prezidenta. Škoda.
    Míla
  • Pozdravuji pana Moravce,jste moc fajn.Preji Vam,at se Vam vse v zivote ok dari...Nemam kde psat volne diskuzi,uz nelze psat anonymne,lide maji cim dal min prostoru k vyjadreni se a ja nemam chut se zviditelnovat v teto hlidane dobe...Panaci mysli jen jak se vymeni u koryt plne penezi a lide voli porad stejne na sebe bic,ze volby jsou zbytecne,vse zustane zas pri starem,bude
    i hur.Koupila jsem pytel brambor v marketu a musela vse vyhodit,hned to hnije,sehnat jedle brambory je fuska...Zlata doba driv,kdy se zilo zdrave a hlidala se kvalita,jidlo i chutnalo...Nyni z jidla plne jedu v nich,sizenin, jsou same nemoci a lide vic umiraji...,nemaji zdravou vyzivu,nici si funkci v tele...Je to hnus co se nyni deje,same klamy,zlodejny...
  • V dnešních otázkách Václava Moravce / 1.1.2013 / jsem byl zklamán tím, jak i do tohoto pořadu pronikl nešvar českých politiků si vzájemně skákat do řeči a to jak ze strany Václava Moravce tak i Petra Nečase. O to více vynikla slušnost a věcnost odpovědí Premiéra Roberta Fica.Pane Moravče, fandím Vám, i když dnes jste propásl příležitost se chovat slušněji ke svému hostu. Pan Petr Nečas nepřekvapil, nebyl nikdy lepší.
    Hezký nový rok.
    Jaroslav Malina
  • Dobrý den,
    sleduji pozorně debaty prezidentských kandidátů, ale stále mi chybí odpověď od obou na elementární otázku:
    PROČ SE CHTĚJÍ STÁT PREZIDENTEM?
  • Poznámka k výsledku voleb

    Dobrý večer
    sledoval jsem samozřejmě průběh voleb a následné projevy poltiků.Výsledk bych nepřeceňoval.Dá se souhlasit s názorem, že volby byly referendem o vládě.Jejich výsledk bych hledal již při vzniku této vlády.Patové volby a následné sestavování vlády,samotný vznik vlády a její ustavení prezidentem , navzdory silným výrokům, že vládu založenou na přeběhlících nepodpoří, prosazení důvěry vládě na základě dvou zkorumpovaných poslenců , výroky o noci dlouhých nožů, Est komm der Tag a další, výroky jako kduýbychom řekli voličům pravdu co chceme dělat tak by nás nikdo nevolil , to všechno se sčítalo.Přes křehkou stabilitu vlády, vzniklou podvodem a bez mandátu voličů , vystupování předsedy Topolánka,ministrů Langera , NEčase , Julínka a dalších ,muselo nutně nejen zklamat, ale i otrávit. Slyšel jsem vyjádření poradce ČSOB , který ač ekonom , řekl větu , která je více než pravda a kterou se ODS měla řídit od počátku, když bylo jasné,že vyhrát volby ( 2006 ) neznamenalo drtivé vítězství ale nerozhodný výsledek , když bylo jasné,že polovina národa je jiného názoru ,tenkrát si vedení ODS mělo uvědomit , že jediná správná politika je věcí dohody , rozumné dohody, protože tento stát není majetkem jedné strany.
  • neni dobrej

    obdivuji sice jeho vyslovnost a vystiznost.Ovsem jeho politicke zamereni,je hodne napadne.A to si myslim,ze je z jeho strany,vuci divakovi nedustojne.Divaka nezajima to,ze po ukoncenem poradu jeho otazek si s Topolankem potika,a vyslechne instrukce ODS.Divak chce videt regulerni diskuzi,byt s vetsim casovim rozsahem,coz CT jaksi neumoznuje.Ale kdyz to vedeni CT nevadi,tak co ja jako chlebodarce ,tedy poplatnik CT zmuzu.Nic.Bohuzel.Porad tedy v jeho otazkach bude vladnout monopol ODS.Bohuzel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit