Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Moravec.
    I přesto,že většinu diskusí nezvládáte a hlavně,,politici" si s Vámi dělají co chtějí/vezměte si příklad s paní Drtinové/nechával jste mě klidným.Po poslední debatě,kdy jste šel podat ruku jako prvnímu účastníkovi diskuse,obtloustlému rudému alkoholickému tuneláři z vysočiny a paní Fischerovou jste nechal až naposled,je mi Vás líto.Jak říkal pan Šimek:,,Křupan není ten ,kdo žije na venkově,ale ten,kdo se tak chová."
    Hezký den z Klatov přeje Jan Benda
  • Dobrý den,
    chtěl bych vyjádřit nejen svůj názor na orezidentskou volbu. Jistě
    uznáte,že kandidát Schvancenberg je velmi kontraverzní osobnost.
    Již jsme se s přáteli rozhodli jestliže by tento kandidát zvítězil,
    tak začneme usilovat o vypsání referenda o odtržení Moravy a Slezka od
    zrádných čechů. Pro moravu by bylo nejlepší řešení navrácení majetku
    rodu Lichensteinům a tito by jistě Moravu spravovali nejlépe.Rád bych
    vás požádal jestli by jste v některém pořadu toto neuvedl. Jsem váš
    dlouholetý příznivec a zůčastnil se několika debat tak věřím, že mě
    vyhovíte .S pozdravem Franta
  • habitus

    víme..

    http://news.facebookvice.cz/exkluzi vne-gay-vaclav-moravec-vime-s-kym-m a-sex.phtml *14* *14*
  • Otyrsen
    Vážený pane moderátore,
    Rád bych Vám vyjádřil své uznání za úsilí, které věnujete tvorbě svého programu - je veliké a výsledky jsou přesvědčivé. Mrzi mne však, když své mluvené příspěvky na obrazovce podepisujete pro efektnější nástup. Vy takové efekty přece nepotřebujete, je to proti povaze Vašeho m l u v e n é h o pořadu. Děláte tím z vážné záležitosti pouhou podívanou, nechce se mi říci show.
    A mám ještě jednu připomínku. Váš pořad mi víc připadá jako výslech jednotlivých účastníků, rozhodně není diskusní. Vy totiž nenecháváte účastníky spolu diskutovat, ale - ó hrůzo - přerušujete je a skáčete jim do řeči. Chápu slovo "moderátor" spíš jako "přizpůsobitel, nebo usměrovač", než jako "cenzor, či přerušovač". Nezlobte se pro to na mne, myslím to v dobrém. V jiných národních televizích by takové chování moderátora neobstálo, ale o to nejde. Necháte-li účastníky mezi sebou diskutovat na správně položenou otázku, bude pro diváka Váš pořad daleko zajímavější.
    Přeji Vám v tom hodně zdaru. Váš pořad si to zaslouží.
    29.dubna 2012
    • tenhle pořad se dávno zvrhl v exhibici Václava Moravce ! Už ten název !
  • Pane Moravče,mám pár poznámek k OVM :

    - Hosté se neoslovují křestními jmény,nejste v Anglii,kde žáci oslovují učitelku Mary nebo Jane.U nás je to nevhodné ba neslušné.Proto správné oslovení např.pana profesora Petra Moose je "pane profesore,nebo pane Moosi,v žádném případě však Petře Moosi/nebo to Vaše - říká Petr Moos/.Podobně pro pana předsedu Jana Velebu je slušné oslovení "pane předsedo,nebo pane Velebo,nikoli Jane Velebo / nebo - říká Jan Veleba/.
    Vaši hosté jsou totiž většinou významné osobnosti našeho veřejného života a s Vámi,i když redaktorem známým takříkajíc hrušky nepásli.Takže trochu více té slušnosti když už ne pokory by Vám neuškodilo.Ostatně pokud hosté oslovují Vás - jak jste si zajisté všiml - tedy pane redaktore,pane Moravče,nikoli Václave Moravče.
    - Váš pořad je zahlcen rozbory,grafy,koláči,výhledy a průzkumy,které necháváte vyrábět a sáhodlouze je zasvěceně komentujete tak,že je to z Vaší strany až exhibicionizmus . Ze všech přítomných jste to právě Vy,jenž danému problému rozumí nejvíce a odborníky / v roli statistů /,které jste do pořadu pozval,vyzvete,aby pouze odpověděli jasně - ano,nebo ne/vaše obligátní rčení - Jasná odpověď/.Z Vašeho pořadu se postupně stává Onemanshow,a proto přestal být pro mnohé diváky zajímavý - je vhodný spíše jako cvičení pro studenty - adepty na nové politology,analytiky,sociology,moderátory,komentátory,makroekonomy a podobné nepotřebné profese.Pozvaní hosté pak jen zírají,jak jste úžasný a diváci otráveně vypínají televizory.
    - Je škoda,že vedle těch Kotlů a Partií je i OVM veden konfrontačně a účastníci jsou spíše zavilí protivníci - včetně Vás - nikoli vážení partneři.Jeden číhá na druhého,aby ho přistihl při lži a mohl si připsat
    případně nějaké politické body.Je pravda,že i takto se dá diskuze vést a mnozí si pochvalují,jak ten či onen byl přistižen.S nějakou kulturou to má ovšem málo společného,nehledě k tomu,že diváci se tak podstatné a zajímavé informace nedozví.Vyžaduje to určitou úroveň pozvaných hostů,ale také a to především moderátora pořadu.Pořadu nepřispívá necitlivé odebírání slova,skákání do řeči,vytahování papírů s důkazy,
    co dotyčný před rokem prohlásil a dnes říká něco jiného - to je potom ten Kotel.Redaktor je potom prokurátorem a pozvaný činovník obžalovaným
  • Je mi jedno jaké má p. Moravec politické názory ale jako moderátor veřejnoprávní televize by měl zachovávat nestrannost,kterou v jeho pořadech postrádám.
  • glinis

    nová image !!

    Václav se pěkně vybarvil ! A to nejen názory ale i vlasy ! ZROVNA DNESKA JE V OTÁZKÁCH OBARVENÝ NA ČERNO ! *15*
  • Souhlasím !!!!
  • Íčko

    Jak jste mohl pozvat do Vašich otázek p. Langra?
  • OTÁZKY MORAVCE

    Zdravím Václave, držím Ti pevné nervy s touto politickou lůzou, která nám dnes vládne.Chtělo by to trochu více přitvrdit,když se pořád ohání ústavou Čr.Přeci tvrdil Nečas, že nebudou zvyšovat poplatky, ve zdravotnictví.Tak jim to tam dej na talíř, ať neoblbují náš národ.Máš prostřednictvým televize možnost, zeptat se co lidi trápí atd.Mne může naštvat že nikdy neodpoví na to co se jich zeptáš.Prostě žvásty kterým vůbec normální a mnohdy i študovaní nerozumí.Jen se do nich pusť ať ten pořad dvouhodinový stojí zato!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit