Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Moravče, celou dobu kampaně před 2. kolem volby jsem čekala, jak se způsob, kterým je vedena kampaň pro pana Schwarzenberga, projeví na výsledku. Např. moje emailová schránka byla denně zahlcena maily od neznámých lidí tj. spamy, abych proboha volila pana KS, téměř na každém kandelábru visel plakát pana KS, nebylo možno uniknout, o internetových médiích nemluvě. Měla jsem dojem, že jde o hysterii, fanatismus. Pan Zeman nebyl můj kandidát, nebyl jím ani pan Schwarzenberg, mám však za to, že pan Zeman měl pravdu v tom, když v interview s Vámi uvedl, že způsob kampaně pro pana KS panu KS opravdu velmi uškodila. Mám prosbu: prosím, cvičte se v objektivitě. I Vy jste dával celou tu dobu přímo i nepřímo najevo, jak pana MZ nesnášíte. Jako občan máte samozřejmě právo projevit svůj názor, jako moderátor veřejnoprávní televize MUSÍTE být objektivní a skřípění zubů na Vás NESMÍ být znát. Srdečně Kateřina Trojanová
  • Pane Moravec, Byl by jsem rád, jestli někdy budete v,,otázkách" mluvit o navýšení min.mzdy, tak to řekněte celé. Min.mzda je navržena na 8500kč,Hrubého. Ono to úplně jinak vyzní. Ještě je mnoho lidí, kteří si myslí, že je to čistý plat. Děkuji. Jarda
  • imunita by neměla byt na nic proč myslime že lidi co tam sedi my ich platime poslouhame měli by mit svědomi duši srdce a harakter to by se nam žilo
  • Vážený pane redaktore. Pokud pozvete do vašeho nedělního pořadu pana Schwanzeberga, pozvěte tam i prosim Vás i překladatele. Jinak musím přepnout kanál, abych si nepokazil neděli. Není možné naslouchat s tak velkou ostražitostí co pan říká. Děkuji
  • Vas postoj k panu Babisovi je viditelne nepratelsky!Nelibi se vam,jeho pravdive informace???Je kriticky ,ale kdoo neprofituje z nejake levarny, mu musi dat za pravdu !!!Do ktere skupiny patrite vy?????Mel byste se verejne vyjadrit!!!!
  • mediální manipulace

    Vážený pane redaktore,

    již jednou jsem Vás kritizoval za mediální manipulaci. To když o problematice izraelského útoku na Gazu diskutovali A. Vondra a zástupce izraelské vlády. Názor palestinské strany v pořadu nezazněl. Podobný přístup se ukázal i ve včerejších "Otázkách". K diskuzi o vztahu mezi Ruskem a USA jste pozval jen Zbigniewa Brzezynského, známého svou až chorobnou nenávistí k Rusku. Sám jste mu sekundoval svými rusofóbními poznámkami. Např. jste tvrdil, že "Rusko odmítlo dodávat plyn do Evropy přes Ukrajinu".
    V diskuzi o rusko-amerických vztazích názor ruské strany vůbec nezazněl. Šlo o čítankový případ mediální manipulace. Z ČT se bohužel stala propagandistická televizní stanice. Mediální manipulace není o nic menší, než byla za komunismu. Pouze se otočily znaménka. ČT by se měla učit objektivitě u televizí jako je Al Jazeera a Russia Today.
  • kiris

    rozhovor párečku !!!

    http://www.impuls.cz/clanek/jiri-po spisil-poslanec-ods/223855 *15*
  • heyrockenrol

    JE

    http://www.iniciativa.cz/www/index. php/?page=clanek&id=870
  • oopss

    Moravec..

    ..nyní zažívá horké chvilky !! S příteli !! *15*
  • co je komu do toho

    Vážený Václave, dovoluji si Vám popřát vše nejlepší v novém roce (ale asi ze všeho nejvíc Vám přeji, aby přestal lid obecný pátrat, kde schováváte svou přítelkyni).
    O OVM , speciálech atd napíšu toto - přehlídka inteligence a hrůzy, v podání našich pol. reprezentantů, až tedy na jednoho, kterému, nikomu to nevnucuju, taky fandím, a to ministru dopravy V.B.
    Přesto se pravidelně dívám, a děkuji Vám, ře to za nás vydržíte!!! Já bych totiž položila otázku, a když by jakoby nechápal, tak bych mu jednu " flákla" protože zdržuje a ať odpovídá, na co se ptám. A propo, taky se ptám, ta podoba vedoucího magazínu MF Dnes, je čistě náhodná? V tomto případě můžete i neodpovědět, protože , jak jsem řelka na začátku, co je komu do toho! No, ale zajímá mě to - ta podoba, ta podoba!
    Vašim rodičům blahopřání za takové kluky - jsem si odpověděla. Moc zdraví Helena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší