Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výběr polit. stran

    Vážený pane Moravče, ve Vašich diskuzních pořadech se objevují zástupci stále stejných politických stran. Jsou Vám vnucování vrchností nebo se taky podílite na jejich výběru? Názory těchto mafiánů dobře známe a nemají nám co říct. Otevřete masmédia novým subjektům, je jich dost na výběr. Jinak se v tomto zatuchlém politickém rybníčku nic nezmění a Vy na te mizérii budete mít svůj podíl. A nevymlouvejte se na preference a průzkumy, sám musíte vědět ,jak se dělají.
  • kiris

    love !!!!!!!!

    Moderátor (Václav Moravec):
    Kdy vás, pane stínový ministře, napadlo, že vyhlásíte cenu Plyšový paragraf?

    Jiří Pospíšil, stínový ministr spravedlnosti ODS:
    No, já se přiznám, že to byla úvaha mých právních poradců poté, co 2,5 roku studujeme a pracujeme na kvalitě českého právního řádu a potýkáme se s návrhy vlády, s legislativními návrhy vlády, tak jsme došli k závěru, že bude vhodné upozornit na kvalitu, resp. nekvalitu českého právního řádu trošku recesivním způsobem, a proto jsme se rozhodli udělit cenu Plyšového paragrafu.

    Moderátor (Václav Moravec):
    Ano. Vy jste kvůli otázkám nechal tu cenu vyrobit, protože dojde tady v přímém přenosu k předání té ceny. Jak dlouho vám trvala výroba? A můžete tu cenu ukázat, jak tedy vypadá?

    Jiří Pospíšil, stínový ministr spravedlnosti ODS:
    Já jsem, pane redaktore, na váš pobud nechal vyrobit cenu Plyšového paragrafu. Je to takový to krásný červený paragraf. Má to být jakási výstraha pro tuto vládu. Má to být upozornění na to, že naše právo a náš legislativní proces se podle vašeho názoru dostává do krize, že nestíháme implementovat komunitární právo a že naše právo bohužel je nekvalitní a nepřehledné. Předpokládám, že o tom budeme diskutovat.
  • Názory lidí bez dalšího komentáře

    do dnešního dne jsem byl více než tolerantní k ČT a hlavně Moravcovi. To co ale předvádí dnes v rozhovoru s prezidentem je vrchol neslušnosti a ještě něčeho daleko horšího. Je to hulvát.


    Je z podivem,že příspěvek J.Parkmana má největší ohlas,až nyní. Totiž divím se,že ještě někdo v této době může být tolerantní k ČT+rozhlasu včetně Moravce a mnoha dalších! Tato media už dávno neslouží občanům (těm mají jen za úkol vnucovat názory vybrané kasty)! Je nejvyšší čas donutit nové poslance ke zrušení poplatků za ČT+rozhlas včetně té neschopné Rady pro tel.a rozhl.vysílání!!! Už vůbec se nedivím,když při každém převratu jsou vykopnuti i pracovníci medií.
    Novinky kritizují prezidenta republiky,ale ani slovem se nezmíní o tom,že Moravec se k hlavě státu chová,jako většina těchto pravičáckých nohsledů,jako vyslovený buran a křupan,být prezidentem,neposkytnu mu do budoucna ani milimetr prostoru k nějakým rozhovorům,jsou i jiní moderátoři,slušnější než b.b z BBC.
    Někdo, kdo je moderátorem ve veřejnoprávní televizi, by se měl umět chovat stejně ke každému s ním diskutujícímu hostovi, ať ho má rád nebo ne. A tato vlastnost panu Moravcovi zřejmně chybí, nebo, že by už mu sláva natolik stoupla do hlavy, že se nekontroluje?
  • occ

    Pane..

    ..Moravče v posledních dnech už to s těmi výroky trochu přeháníte !!!! *8* *8*
  • marmeladalada

    Prej je nestrannej...

    ...a přitom na facebooku uráží Ratha....
  • derrickbarry

    václav..

    je tady na fotkách s modelkou Evou Čerešňákovou..
  • Proč Vaše otázky pouze vyslovujete a nijak na jejích odpovědi nereagujete.
    Příklad otázky na vysoké daně v naši republice. Vždyť v Evropě jsou daně ještě vysší. Vy, jako moderátor jistých kvalit, by jste měl ihned reagovat. Při průměrném výdělku v ČR asi tak 700EUR je daňové zatížení určitě jedno z nejvysších. Vždyť tu máme spoustu produktů nejen za ceny světové, ale i dražší.
    Proč se nezeptáte, kolik výplat vrátí státní zaměstnanci ( ochranka politických spiček) za provedenou práci.
    Proč se chlubí ministři ( státní zaměstnanci ), že ze svých peněz darují část na charitu. Pokud se jedná o státní zaměstnance, tak všechny finanční prostředky jsou ze státní pokladny a ta se plní prostřednictví daní. Určitě by se našlo mnoho spoluobčanů, kteří by rádi darovali své finance za sebe a ne tímto zcela neakceptovatelným způsobem.
    Mohl bych pokračovat, ale už by to bylo dlouhé.
  • Dobrý den pane Moravče
    Včera jsem večer sledoval Vaši diskusi s vítězem prezidentských voleb,Milošem Zemanem.
    Pane Moravče,bylo až příliš vidět,že to nebyl Váš kandidát,měl byste být nestranným moderátorem.ČT1 je nakonec veřejnoprávní medium,které je placeno z našich daní a tak Vás prosím abyste se napříště choval korektně.Vy jste si včera pošramotil svou tvář,ale já jsem rád ,že pan Miloš Zeman,náš nový prezident byl tak uvolněný a nenechal se vašimi invektivami vyprovokovat. *3*
  • Pane Moravec, i když nejsem násilník, tak vy se mi jednou dostat do ruky....
    Jste arogantní pravicově zaměřený hulvát a já se těším, kdy už se svou hnusnou činností skončíte. Redaktor by měl být nezávislý a hlavně k presidentovi slušný.Presidentu Zemanovi vy, nesaháte ani po kotníky.
    Slíbil jsem si, že po tomto vystoupení s presidentem Zemanem, televizi s vašemi pořady okamžitě vypínám.
    • Absolutně souhlasím s tímto názorem, to co v poslední době předvádíte je pěknej hnus.Naposled jsem viděl pořad s p.ex.ministrem Žákem..
      Už se těsím na Váš konec v televizi.... *16*
  • Dobry den,poslouchal jsem v nedeli hovory o ridicskych prukazech,jak nastavit postihy novym ridicum,ale tak slozite vy novym mysli,co vypustili z ust,uz jsem nemohl poslouchat.Prece je lepsi nahlednout k nasim sousedum,nebo by měli dat prostor profesionalnim ridicum na jejich názor,coz se nedeje.Prece je jednodusi třeba dat novym ridicum moznost 4mensich prestupku a dvou zavaznych prestupku na dva roky,jinak pujdou znovu na prezkouseni.Urcite by si novy ridici davali velky pozor,aby neprekrocili a prisli o ridicsky prukaz.Uplne jednoduche a muzou to odklepnout uz zítra,ale oni na to potrebuji dva roky,nevim,nad cim badaji???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší