Přejít na výpis diskuzí

Václav Moravec

OSOBNOST 17.10.2010 
159 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jsem se ptala jestli je ČT soukromá ,nebo veřejnoprávní,měla jsem dostat odpověď do 30 dnů,nedostala jsem odpověď,mám dojem že je pana Kalouska,je tam minimálně každý den,ale proč naši republiku nejvíce zadlužil,možná si potřeboval předplatit televizi
  • neustálým skákáním do rozhovoru se více nezviditelníte. Zajímalo by mne kdo Vás za to moderování platí. Určitě to není strana ČSSD
  • Pane redaktore, rád jsem se díval na Vaše pořady, do doby, než jsem zjistil, že nezajistíte nikoho pro svůj pořad, kromě Kalouska, který nyní s radostí Vám přispěje do každého pořadu a hodí se ke všemu. O Vašich znalostech nemám pochyb, nicméně reakce na Kalouskovi lži, nesmysly a kritiky všeho, jsou slabé, až přátelské.
    Udržte svůj pořad atraktivní a nevybírejte do pořadu, rádoby chytré, Kalousky a jemu podobnou IV. kategorii politiků.
  • Moravče, ty tupé a hloupé zvířátko.
    V posledních otázkách ses vybarvil, ty patolízale ODS-ácké zločinecké žumpy. Měls za to, jak pana Šlachtu rozcupuješ a nachýtáš ho na hruškách, jenže tady jsi trochu narazil..., ty trapný filozofe.
    Jsi ohraný jako gramofonová deska. Měl by ses už uklidit z té "divadelní" scény.
    Ale jak tě již všichni znají, po volbách překabátíš a budeš lízat zadky jiným..., ty "náš" slavný moderátore!!!
  • Je mi Vás líto pane Moravče.Jsem přesvědčen,že kdyby třeba Číňané byly hegemonem světa,tak budete mít šikmé oči.Proč nepozvete do diskuze třeba Prof.Ing.Petera Staňka? Nebo třeba Prof.PhDr.Otakara Krejčího, CSc.Třeba bychom se dozvěděli pravdu o tom,jak to s tou Ukrajinou opravdu je.Víte jak vidí naši veřejnoprávní televizi Němci? Jako zadnici strýčka Sama, do které jsme zavrtaní spolu s paní kancléřkou. Tohle foto již běhá po internetu.Jakou to asi vytváří image naší země?
    • Vřele s Vámi"čímane" musím souhlasit. Před chvílí jsem shlédl na ČT 24 diskuzi o propadu ruského rublu. To co předvedl jistý analytik Vladimír Votápek to už je super vymývání mozků. Ta neskutečná hysterie vůči Rusku ty lži o spravedlivém západu v čele s USA a za vše může Putin. Buďto ti lidé jsou neskutečně tupí a hloupí tzv. užiteční idioti, ale spíše si myslím že tím něco sledují. Snad si ani nejsou schopni uvědomit, že jsou to právě oni, co nás ženou stále více do válečného konfliktu. Bohužel, jidášové byli, jsou a určitě stále budou. To přirovnání se zadnicí strýčka Sama se mi moc líbilo.
  • wauworld

    VÁCLAV MORAVEC S...

    ...MANŽELKOU ZDE :http://www.profimedia.cz/image/det ail/0092257079
  • pane Moravec protoze se nemuzu zeptat lidi kteri jsou zodpovedni za moralni a materialni stav teto zeme tak diky vam snad uspeji. ottazka c.1 p.Klaus,Zeman,Dlouhy,Necas.Myslite ze po rozdani a rozebrani republiky byvalym nacistyckym statum ktere jste za pekny peniz umoznily nebudete potrestani a jako obzvlastni trest a c.1 by bylo zabaveni majetku? c.2 proc umiraly nasi predkove kdyz je sem vpusteno na tuto zemi prilys narodnosti kteri odvazi penize a zde je neutrati? pojdme udelat prokazani majetku tam se melo zacit v 89.vzdyt nemel nikdo nic proto se spatne zilo ne?A mluvit konecne pravdu o nasich politycich, Masaryk honza z hospod ,nebyt Stefanika tak se s nim nikdo nebavi. Havel nackovsky protekcni floutek co si prisel pro majetek cekal az se dockal,ted toho plne vyuziva ta co oni bezely vtipy jako ma dve povolani neherecka a spatna herecka.Klaus zlodej z velke pryvatizace a ted jeho kamarad Zeman zahlazovac stop.Vazne si myslite ze narod za penize zapomene? a jeslize ano prichystejte mi vystehovaci lejstra kam koliv tady se totis uz pomalu neda zit a verte ze jsem nekradl a ted toho lituji a sec vlastenec asi nevydrzim zaprodanost techto nasich politiku. a kam jste a cim jste zacpaly hubu pavkovy kde je? to bylo natlaku kvuli vrtulym a fotovoltaiku jste rozkradly vy,vy a nikdo jiny nez vy soudruzi nebo se mylym. dekuji za sprostredkovani.
  • Při debatě budete nezávislý a nestranný,nebo jako poslední dobou budete nadržovat Kalouskovi a Sobotkovi,proč se jich nezeptáte třeba na OKD,na tisíce bytů darovaných Bakalovi,mimo jiné.
    děkuji Procházková Helena
  • Zbabělý „chlapík“ se zduřelým egem

    Naproti tomu ho Václav Moravec častokrát nenechal dokončit větu, skákal mu do řeči a jednou ministrovi dokonce vypnuli mikrofon, aby nemohl pokračovat a přepnuli zpět do studia.
    „Když jsem nastoupil a řekl jsem, co budu dělat, tleskali mi, protože deset až patnáct let předtím se na školství nepohnul ani lístek. Ve chvíli, kdy to dělám, začíná kritika. Že nemám odborné okolí? V mém týmu je Rudolf Haněk z Cambridge, bývalý rektor Univerzity Karlovy pan profesor Wilhelm, pan Frolík, který tu před chvílí byl, je můj poradce,“ snažil se v času, který mu byl k vyjádření poskytnut hájit ministr školství. Hosté ve studiu včetně moderátora však reagovali tak, jakoby ho vůbec neslyšeli.

    Takový postup při moderování diskuse se značně nelíbí mediálnímu odborníkovi Zdeňku Šarapatkovi. Ten v komentáři pro ParlamentníListy.cz průběh pořadu ohodnotil a označil Moravce například za muže se zduřelým egem.
    „Už sedm let mě styl takové moderace fascinuje! Zduřelé ego v kombinaci s jistou dávkou zbabělosti tohohle "chlapíka" jsou něčím, co na českém mediálním dvorku předčí i ty největší novinářské ‚jájíny‘,“ komentuje Šarapatka bez servítků Moravcův výkon.
  • Václav Moravec si vybírá aktuální témata, která hýbou společností, ale
    uvádí je floskulí:"A o jakých tématech se po dnešních Otázkách začne
    mluvit?", jako by ta témata do společnosti vnášel on. Připadá mi to
    poněkud dementní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší