Přejít na výpis diskuzí

Václav Postránecký

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S. Oni všichni dabéri v tomto seriálu podali perfektní výkony ... Helga-Skalická,Zounar-Gruber,Klapka-Von´Klinkenhoffen,Jagelka - Herr Flick ... no to byla báseň ...Já to tvrdím vždy,že český dabing je světový ...
  • p.Postránecký,taky všechno nej .... nezapomenu na Váš dabing vždy vyplašenýho Reného z kavárny ,,René" který to hrál na obě strany :-)) Perfektně ste to vystihl ... Paráda,perfektní dabérský výkon ...,
  • Vše nejlepší k včerejším narozeninám hodně zdravý a štěstí
  • katycats
    To je můj kámoš :D
  • vše nej:)!!!
  • Dobrý večer, přeji Vám všechno nejlepší k vašim dnešním kulatinám, 70tinám! Hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a úspěchů! *3* *5* *4*
    • Taky se přidávám ke gratulaci Renému Artua...snad už ti Britové (letci) konečně zmizí....:-))
  • Vážený pane Postránecký,taky obdivuji Vaše herecké a dabérské umění...nejvíc jste se mi líbil v dabingu Reného Artua v Haló,haló...to je nezapomenutelné,jak jste dokázal nadabovat hlas ,,vždy vystrašeného"Reného...prostě zážitek u všech 84 dílů..díky :-DD
  • Vážený Pane,

    velmi obdivuji Vaše umění. K napsání tohoto příspěvku mě inspirovalo Vaše ztvárnění postavy Hugha Montegue v seriálu Duch D.... Normana Mailera, který vysílala stanice Vltava v poslední době. Skvělé. Přeji vše dobré.
    Bohumil Řáda
    Pelhřimov
  • Vážený Pane Václave,zdravím Vás srdečně ,byly doby v Lešenech kdy jsme si tykali-Hi- chtěl bych se něco malinko zeptat právě na vaše návštěvy u dědy Hybše - bylo-li byto to možné.Jinak přeji vše dobré!
    hlavatyv@seznam.cz Vašek
  • Přejeme panu Postráneckému ke dnešním narozeninám hodně zdraví, štěstí, pohody v práci i osobním životě!!! Pořád vzpomínáme na naše setkání s mistrem v Lešanech minulý měsíc.... *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit