Přejít na výpis diskuzí

Václav Postránecký

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • povzdech

    Dnes vecer jsem sledoval ct 1 Nezapomenutelne scenky. Hluboce mne zklamalo, ze pan Postranecky se nezmohl na nic jineho, nez ze vykrada sentence pana Hornicka. To, ze nema rad Svejka nekomentuju, mame kazdy svuj nazor...
  • Krokodýli a Bobule

    Vážený pane Postránecký,

    nedávno jsem viděla filmy Jak se krotí krokodýli a Bobule a s lítostí musím konstatovat, že Vaše dřívější schopnost lehce přesvědčit nás diváky o pravdivosti Vašich postav je absolutně a obávám se, že i nenávratně pryč.
    Na provedení Vašich rolí ve zmíněných filmech lze pochopit, co to je, když herec přehrává.Škoda, vždy byla radost se na Vás dívat, zřejmě se však toto období Vaší herecké kariéry stalo minulostí.
    S pozdravem
    Vlaďka Kučerová

    *9* *9*
    • Re: Krokodýli a Bobule

      Škoda že jsem se nevyučil zamečníkem.
      Mohl jsem býtprůměrný herec,,,,,
  • Hledám spolužáka

    Vážený pane Postranecký,

    nevím jak tuhle prosbu formulovat,aby se opravdu dostala až k vám.Byla jsem mým kamarádem,pražským vytvarníkem Martinem Ptáčkem požádana,ať na netu najdu jeho otce,dávno ztratil kontakt a jediným vodítkem mi daným bylo jméno-Milan Charvát a to,že chodil s Vámi na školu..je to možná naivní hledat takovým způsobem tak důležitou osobu.ale jiné vodítka nejsou.Jestli je nějaká šance,že si to přečtete a že víte o koho se jedná a kde se nyní pan Milan Charvát nachazí ozvěte se mi prosím na DarkCity@seznam.cz pomužete jednomu dnes už 46l muži najít jeho otce o kterím od 2l neslyšel.Děkuji a přeji Vám ve vaší herecké karieře ještě spoustu pěkných a hlavně dobrých rolí.

    Hana Růžičková,Sušice
  • Zážitek

    Vážený pane Postránecký.V pátek jsem viděla Vaše představení Moje teta,tvoje teta.Byl to neuvěřitelný zážitek a klaním se před Vámi,pro mě jste vynikající herec.Děkuji Vám za krásně ztrávené dvě hodiny a přeji více takových rolí a hlavně hodně zdraví.Doufám,že zase brzy přijedete.Všem doporučuji toto představení! Martina Hranice
  • radost

    ...viděl jsem 1/6 "Příkopy"...úžasné, velkolepé, skvělé, brilantní herecký výkon, jsem hrozně rád, že jste pokračovatelem "velkých" Burian, Werich, Marvan, Sovák, Menšík...
    Ve vašich filmech, inscenacích je srdíčko a úžasný výraz. Přeji mnoho dalších takovýchto rolí, které nás osloví a vejdou do dějin.
    Milan Nétek
    Šumperk
  • je to vážně tak?

    Moc zdravím a mám malý dotaz. Maminka mi občas vyprávěla, že jako mladá slečna, v době kdy spolu chodili s mým tatínkem Stáňou brali sebou jeho bratrance do lesa na houby nebo na borůvky. A jeden z nich jste prý byl Vy.Teď už se na to nemám koho zeptat, ale vzpomínám, že na Vilhemu (Vilémově u Humpolce) jsme mimo dědy Zacha měli i tetu Postráneckou a Bártovou. Ovšem je to už dávno... Nevybaví se Vám vzpomínka?
  • Seagal

    Když se na Vás dívám, jako bych viděla Stevena Seagala. *5*
    • Re: Seagal

      *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit