Přejít na výpis diskuzí

Václav Postránecký

OSOBNOST 31.12.2006 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • p.petulkaa33

    ...

    Všechno nejlepčí
  • Punťa

    Chybí zde film Punťa a čtyřlístek z roku 1955. *13*
  • A co Poslední z rodu Hamrů

    Zapomněli jste na televizní seriál Poslední z rodu Hamrů,kde také vystupoval pan Václav Postránecký
  • Paní Holopírková

    Vážený pane Postránecký,

    paní Holopírková žila v Lešanech č.p.76, zemřela před více než 10 lety.
    s pozdravem pošta Nelahozeves
  • nik011

    vsechno nej

    vsechno nej k narozkam!
  • přáníčko

    Pane Postanecký,přeji vše nejlepší k narozeninám . Majka *14*
  • Václav Postránecký

    Milý pane Václave
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru
    ve Vaší profesi. *4*
  • Walda

    Milý pane Postránecký,
    Váš proslov na Žofíně byl úžasný a přesně vystihoval to, jaký Walda byl, proč jsme ho tak milovali a proč nás jeho odchod tak opravdově bolí. Cítila jsem velkou úlevu a radost, že bylo řečeno to, co cítíme , ale neumíme, nebo nemáme možnost to sami vyjádřit -děkuji Vám.
  • Milý Václave,

    Milý Václave,
    diky za krásně rošťácky civilní rozloučení na dnešním Žofíně. Potěšilo,nejen mne,na srdíčku.
    Hodně zdraví a méně takovýchto příležitostí přeje od srdce
    a s poděkováním
    Jarda
  • DD

    Dobrý den pane Postránecký,
    už nevím v jakém pořadu mě zaujala Vaše zmínka o tom, že dosud neexistuje domov důchodců pro herce, neb mají specielní potřeby. Jaké ? V čem spočívá výjmečnost takového zařízení, aby se tam cítil i herec dobře ? Mám statek, který chci postupně přebudovat pro zdravotně postižené bez ohledu na věk či jen zdravotní potíže, protože jako bývalý personál LDN Vojkov jsem viděla věci, kterých bych se nerada dožila i na své osobě = ráda bych se starala dle svých představ o důstojném stáří o jiné a sama s léty přešla z personálu plynule do klienta, o něhož bude postaráno. Uvítala bych Vaši osobní návštěvu s připomínkami, za jakých podmínek by se dal podobný projekt realizovat.
    Děkuji za odpověď Blanka Jelínková *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit