Přejít na výpis diskuzí

Václav Vydra

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Vydro,

    jsem stejný ročník jako Vy, pražanda, ale včera jsem Vás na divadle viděla prvně naživo. Musím konstatovat, že jste úžasný herec, který působ´í velmi mile a přesvědčivě. Prostě jsem byla Vaším výkonem zcela nadšena. Přeji hodně dobrých rolí a všeho dobrého v životě. S podravem Bernáthová L. *3*
  • S koňmi trochu jinak - Severní putování

    Milý pane Vydro,
    na úvod bych chtěla říci, že jste skvělý herec a ještě lepší jezdec na koni. Když si koupím časopis Koně a hříbata, nejdříve si přečtu Vaší rubriku S koňmi trochu jinak. V čísle 8/2009 bylo Severní putování. Váše putování se mi moc líbí.. jednou bych chtěla být v ježdění tak dobrá, jako jste Vy. Jak dlouho jezdíte? Je mi hodně líto Vaší kamarádky Báry. Ale nakonec, že jste jinak Vy, vyši přátelé i koníci dojeli v pořádku do cíle a zpět *4* . Na závěr bych Vám chtěla povědět, že se mi líbí, jak jezdíte své koníky bez uzdy.. Přeji hodně dobrých úspěchů jak v herectví, tak v ježdění. Vaše obdivovatelka Sabina.
  • držím palečky-oběma

    Dlouho jsem nesnášela p.Bouškovou-asi kvůli roli v Ženě za pultem.Ale je to velmi milá paní a držela jsem ji od začátku palce i v "Duetech".A panu Vydrovi držím pěsti.Dívala jsem se na ranní diskusi v TV a nechápu,jak někdo může přirovnávat podkovy k botám.Koně jsou normální zvířata jako každé jiné a mají právo na určitou svobodu.Nebo začneme zítra přibíjet železo do kopýtek prasat? Konečně někdo není jen "milovník" koňů,ale člověk,který je má opravdu rád.A Janičku pozdravuji,už ji mám ráda."I za pultem".Cauky,Ejlina. *3*
  • narozeniny

    Pane Václave vše nej nej k vašim 53 narozeninám at se vám dobže jezdí Míša z Krkonoš *4* *8*
  • vašek a koně

    Pane Vašku jste nejlepší herec a jezdec na koni vaše fanynka Míša z Mladých Buků *8* *3*
  • vercaburkhard

    Všechno nej Vašku:D

    Všechno nej Venco k tvým 53. narozkám *14*
  • Narozeniny

    Pane Václave Vydro,přeji vám všechno nejlepší k vaším dnešním narozeninám,hodně štěstí,zdravíčka,lásky a bezvadnýcj rolí. *4*
  • Dotaz

    Dobrý den pane Vydro.
    Jsem zaměstnaná jako jednatelka na Okresním mysliveckém spolku v Jičíně, jestli si vzpomínáte - na naši střelnici pod Zebínem jste jezdíval na Velikonoční cenu?
    Chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné objednat si vaše taneční vystoupení na X. okresní reprezentační myslivecký ples ve Valdicích na rok 2008. Máme jubilejní a chtěli bychom ho něčím ozvláštnit a přitáhnout lidi. Také mne zajímá cena. Děkuji za odpověď K.R.
  • koně

    čatla jsem jeho knihu je to super kniha a nazvala jsem pana václava vydru českým montym robertsem :-) jeho styl chovu koně je perfektní. a je to taky dobrý herec a suprově tančil v stardance a taky se mi líbí jeho koníci krásní a že jezdí na ohlávce. OBDIVUJU HO!!!! *3* *4* *4*
    • Re: koně

      Děkuju.Jsem rád,že se vám líbila má kniha.Doufám,že třeba v něčem koním pomůže.Krásný den.Vašek Vydra
  • Vynikající herec

    Pane Vydra.
    Celý životVás obdivuji jako herce a je mi přez 60let.proto jsem se těšila i na Katku, kde hrajete.Zklamal jste mě, že jste se propůjčil k tak stupidní roli, jakou zde hrajete.Takový blbec snad ani nemůže existovat.Celý seriál je o ničem, vyplňován nějakými bezdomovci, jejich roli jsem nepochopila jinak, než bezduché vyplňování a natahování času.Nechte se prosím proto v seriálu raději umřít a zkončete s tím.Je to skutečně pod Vaši úroveň.Jinak v osobním životě Vám a Vaší manželce přeji mnoho štěstí a hlavně rolí, které si zasloužíte.
    S pozdravem Soňa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit