Přejít na výpis diskuzí

Val Kilmer

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tombstone

    Je to mocinky hezkej a SEXI chlap a tak dale ... fanousci a faninky vedi presn ci chci o nem rict
  • peknej chalan

    Nu je to moc moc moc peknej chlap a taky skvelej herec mam ho rada a strasne si mi libi jeho filmy
  • Willow.

    oprava: 1988
  • Willow

    Koukám že nemá ve filmografii film Willow z 1989. Krásný fantasy příběh kde Val hraje druhou hlavní, postavu Madmartigena.
    Všem doporučuju vzhedem k originálnosti díla.
  • Jůů

    Má luxusní rty *5* .....A jako "celek" taky dooost ujde *1* ....fešáák :P
  • ...

    má neuvěřitelně smyslný rty a nádherný oči =^.^=
  • top gun

    val se mi libi ve filmech top gun,batman a svaty kde je bozi,aole jinak ted uz tak sexy neni.jo holt lidi se meni
    • Re: top gun

      Nj... Jenže většina chlapů je nejhezci mezi 30-40... A má nádherný rty...první věc, které jsem si na něm všimla byly zrovna rty...Nej byl v Batman navždy, Svatý, a v Tombstone( škoda že na konci umřel)...
      Fankt nwm, co budu dělat, až umře, a neutěšujte mě, že neumře, každého to čeká, ale snad se dostane do toho nebezkého ráje a bude se na nás ze zhora dívat...I LOVE HE!!!
  • Felon - Zločinec

    Měly by se dodat fakta, například jeho Valova role ve Zločinci (Felon), je to skvělej film a má dobrou roli :)
  • Roman

    Ještě že mi holky říkaj že jsem mu podobnej. pak to jde vse lechce *3*
    • Re: Roman

      Mam kamaráda který je Kilmerovi dost podobnej,škoda že zde nemáš svou fotku abych to mohla posoudit. *4*
  • VAL

    V ROLI JIMA MORRISONA JE NEPŘEKONATELNÝ (A MOŽNÁ TROCHU NEDOCENĚNÝ)!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit