Přejít na výpis diskuzí

Val Kilmer

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trosku nam pribral...

    doufam ze verne fanynky nezklamu tim, kdyz reknu, ze posledni dobou pribral, sam si pripada jak medved ale pry si to uziva...tak si uzivejte s nim *3*
  • Val

    Krasavec
  • Kdo tady píše, že má krásnou postavu?

    Koukni na:
    http://www.thesuperficial.com/ images/2006/08/val-kilmer-fat.jpg
    Nebo raději na str.17 v časop. Šťastný Jim č.33. Já mám 110 kg a jsem lehčí. jj

    *3*
  • HNUSAK SVETA

    TA JEHO HUBA MI PRIPOMINA PRDEL NAKY DRZKY TREBA ARNOLDA...BOZE A JAK HRAL V SVATYYM JA MUSELA MIT U XISCHTU KYBLKIK PTZ BYCH TO NESTIHLA PORAD CHODIT NA ZACHOD A ZVRACET...FŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮJ HNUS SVETAAAAAAAAAAAAAAAAAA *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: HNUSAK SVETA

      debile je to chlap a asi na rozdil od tebe , tak se podivej na svuj ksicht a az potom posuzuj. *16*
  • hnusak

    strasne sexy....proste me desne rajcuje..hlavne ten jeho oblicej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • krasavec

    to je uplně nejhezčí chlap na světě *14* *14* *14* *14*
  • Val Kilmer je parádní a sexy chlap. Moc se mi líbí a vím, že nejsem jediná. Má prostě charizma a dokáže zaujmout... Navíc mi přijde, že je takovej jinek než ostatní hollywoodský hvězdy, jako třeba Brad Pitt nebo Tom Cruise. Není jako oni vyumělkovanej, působí tak přirozeně. A ta jeho krásná vypracovaná postava. Je rozhodně zajímavej!!!Ať žije "SVATÝ" Valík! *4*
  • svatý

    Val je opravdu sexy mužský a ty jeho oči a rty to je něco,takový mužský bý měli chodit u nás a ne ty naši opičáci!!!!!! *14* *14* *14* *4* *4*
  • svatý

    Val je prostě nádherný a hrozně sexy,kdyby byli všichni chlapi takový to by bylo na co koukat a ne na ty naše opičáky!!!!!!! *14* *4*
  • BROUCEK

    VAL KILMER JE TAK STRAŠNĚ SEXI CHLAP,MILUJU TY JEHO SMYSLNÝ RTY. *14* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit