Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Všechno nejlepší k narozeninám Vannie

    Vanesso přeji Ti všecičko nejlepší!!! Hodně štěstí, zdraví, úspěchů, lásky, zdravé děti a ať jste všichni šťastní *4*
  • ykany

    VŠE NEJ!
  • wendy92

    Il y a

    Johnny Depp zrežíroval Vanesse další klip il y a. *4*
  • wendy92

    Re: Dotaz

    Tak nic, nevadí..zkusila jsem to *1*
  • wendy92

    Dotaz

    Chci se zeptat, je tady nějakej opravdu velkej fanoušek Vanessy Paradis??
  • wendy92

    Re: Il y a

    Tady si ji můžeš stáhnout.:)
    http://thebeecharmer. wordpress.com/2009/08/31/nouveau-si ngle-de-vanessa-paradis-il-y-a/
  • agnes1111

    Il y a

    Nemáte někdo písničku Il y a?
  • wendy92

    Re: Scháním

    Já jsem si ho stáhla, stejně jako spoustu jejích písní..dá se to dtáhnout, jen musíš chvíli hledat..
  • Scháním

    ahoj nemáte někdo náhodou písničku Be my baby od Van? Kdyby jo tak mi jí prosím pošlete na email tereza.hanakova@email.cz.Už dlouho jí hledám a nikde jí nemůžu najít,nebo kdyby někdo věděl nějakej odkaz kde by se dala stáhnout tak mi ho taky prosím pošlete,díky moc a mějte se famfárově *1*
  • mangomadness

    je uzasna

    Ja si myslim,ze je skvela.Ma takovy svy kouzlo,neni jako ty naprosto stejny americky herecky a zpevacky...Takovych uz je malo...
  • Total Origoš

    Vanessa Paradis je přesně to, čemu se říká originál. Je jiná, zvláštní, originální, úžasná. *4*
  • Máte pravud:)

    jj, ona i johnny depp jsou oba strašně charizmatické osoby, jsem zvědavá co vyroste z jejich dětí *14*
  • Re: Re: hezkyyyyyyy

    tak to mas uplnou pravdu *4*
  • wendy92

    Re: hezkyyyyyyy

    j, ona tu moc známá není ale je strašně originální a skvělá zpěvačka a herečka. Prostě s Johnnym super pár *4* *14*
  • hezkyyyyyyy

    ma tu hezky fotky *4* a pisnicky ma taky hezky sice ji moc neznam ale je dobry jsem takovej jeji zacatecni fanousek *3* *4*
  • veronika16

    Re: Re: Zchlad se

    hmmm ale evidentne te to zajima natolik abys otevrela jeji stranku a pridala prispevek...to je zajimyvy na cloveka kerej ji uplne nesnasi a nesnasi jeji zpev...vis oni dokonce existujou takovy diskuze pro antifanousky tak tam si urcite budes chrochtat jak prase soude podle tvyho zpusobu vyjadrovani...a nez se do me pustis opet velkyma pismenama tak nerikam ze nemuzes vyjadrit svuj nazor ale zijem pokud vim v civilizovanym svete takze by bylo vhodny se podle toho vyjadrovat...ale jestli to neumis tak bez vopravdu na antiforum tam jiste jako prase zapadnes... *3*
  • wendy92

    For Makkis

    Hele Makkis, uklidni se, diskuze je na to aby sem lidi psali - dobře, klidně jestli se jim líbí nebo ne. Může napsat-nelíbí se mi jak zpívá, ani se mi nelíbí jak vypadá. Ok. Ale nebude ji taky urážet a sprostě na ni nadávat, že je to blbá kráva s hnusnýma zubama a podobný urážky, když ji vůbec nezná. TOHLE MI PŘIJDE OPRAVDU DOST DOST UBOHÝ. A co se týče jejího rozsahu tak opravdu má v písních strašně vysoký tony kterej jen tak někdo nezazpívá... *7* *3* *4*
  • wendy92

    Re: Re: Zchlad se

    právě naopak, vanessa má rozsah jak prase , má hrozně vysokej hlas a ty některý vysoký party fakt každej nezazpívá... *3*
  • Re: Zchlad se

    TY DEBILE...!!!!DISKUZE JE O TOM ŽE KAŽDÝ MŮŽE ŘÍCT SVŮJ NÁZOR!!! A TO, ŽE SE TO TOBĚ NELÍBÍ JE JENOM TVŮJ PROBLÉM.
    STEJNĚ...NA SVĚTĚ, AT UŽ Z AMERIKY NEBO JENOM U NÁS V EVROPĚ..VZEŠLO TOLIK HERCŮ,HEREČEK,ZPĚVÁKŮ A ZPĚVAČEK,A VANESSA S POROVNÁNÍM S NIMI JE OPRAVDU NA MIZERNÉ ÚROVNI...AŽ NECHÁPŮ JAK SE VŮBEC MOHLA CHYTNOUT.JEJÍ PÍSNIČKY,KTERÉ NEMAJÍ ŽÁDNÝ ROZSAH A KTERÉ PODLE MÉHO NÁZORU ZAZPÍVÁ KAŽDÝ,..A CELKOVĚ MÁ DOST NEVÝRAZNÝ HLAS NA TO ABY MOHLA BÝT OPRAVDU DOBRÁ ZPĚVAČKA....

    *9* *5* *9*
  • wendy92

    be my baby

    ehm...spravte někdo tu mp3 be my baby at to jse stáhnout....plís..... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit