Přejít na výpis diskuzí

Vanessa Paradis

OSOBNOST 23.10.2010 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    For Maya

    Maya: S tím životoisem dík za reklamu *1* *1* *1* *1*
  • lizzie.sands

    Re: novej životopis

    povedl se *3*
  • Re: Zchlad se

    ty mě nech bejt laskavě...jestli se ti to nelíbí co sem k ní napsala tak si toho nevšímej a nerej do toho ty káčo!!! *1* *16*
  • wendy92

    Zchlad se

    jo, když se ti nelíbí tak se neser na její stránky, tato diskuse je jen pro fanoušky *14* *16* *8* *16* *16* *16* vanessa toho dokázala víc než ty kdy v životě dokážeš, pokud budeš jen butzerovat ostatní. at mezi zubama máš mezeru nebo ne *14*
  • wendy92

    novej životopis

    je změnenej a prodlouženej životopis, kdo má rád vanessu at se mrkne..
  • wendy92

    ano

    ano, její zpěv je nejoriginálnější co znám, jakmile ji někdo někde uslyší tak ji okamžitě pozná protože je prostě originální. je to osobnost, u nás ji sice moc neznáme protože u nás nekoncertuje ale Francie po ní šílí.. *4* *5* *14*
  • wendy92

    :-*

    Vanessa Paradis... naprosto ji miluju..:)) *4*
  • wendy92

    tour

    Ahoj, nechci dělat reklamu ale přidala jsem k Vanesse nějaký videjka z jejího dokonalého Divinidylle Tour tak se kdyžtak mrkněte- doporučuju:o) (časem přidám další) *4*
  • wendy92

    Neví někdo

    jak můžu změnit filmografii?? Teda jestli to nějak jde..
  • Re: Re: Joe le taxi a jiné

    ne,ne,ne,je to skvělá píseń
  • wendy92

    Re: Joe le taxi a jiné

    zpívá to rozmezleně, to jsem ještě neslyšela, ale ona tu písničku zpívala když jí bylo 14let!! to ještě nebyla zas taková profesionálka, taky tu písen moc nemusím ale poslechni si Emmenez-moi, to je jedna z jejích nej písní..
  • Joe le taxi a jiné

    Na tu její písničku Joe le taxi mám alergií. Vždycky když to slyším, se dívím, že se neosypu. Zpívá to rozmazleně a namyšleně se u toho kroutí. *9* *9* *9*
  • wendy92

    Vann

    mi přijde originální a s Johnnym Deppem tvoří podle mě nej nej pár (nejen hollywoodu).
  • wendy92

    Re: zpev..

    to co jsi napsal tak to je věc názoru, někomu připadá její zpěv nevýraznej ale každopádně ten její hlas je originální a poslechni si písničku Emmenez-moi a pak mi řekni jestli si furt myslíš, že má jednoduchý písničky. věř nebo ne ale má i těžký (vím o čem mluvím, taky chodím na zpěv) a to hlavně v tom, že tam má mnoho vysokejch tonu, protože vann má vysokej hlas a tak vyzpívá i to, co mnoho zpěvaček ne. tím mi přijde orogonální, tím svým vysokým hlasem.
  • Re: skvělá Vanessa!

    tak to je ta co zpívá-žuli taxi
  • zpev..

    myslim ze na svete je dost zpevacek ktere jsou mnohem lepsi nez ona....a navic ke zpevu se dostala prez svou rodinu protoze jinak by nemela sanci...a celkove mi jeji zpev pripada hrozne nevyraznej...a falesnej...asi proto ty jednoduchy pisnicky na tezsi pisnicky zkratka nema.. *5* *5* *5* *13*
  • MATRIX

    MATRIX pls nereknes mi kde beres ty jejiá new fotky? mooc prosim!!!!!!rekni odkud je mas *1*
  • pro metrix

    metrix!.......... pls kde beres ty jeji new fotky nenapises mi sme nejaky odkaz??
    *1*
  • super holka

    ta holka proste nema chybu zadny hvezdny manyry at si nektery slecinky sebevedomi rikaj co chtej ale ta holka je fakt dobra:) je hezka a nema proste chybu jen tak dal!!!!!!!! si borec:) *14* *3* *14*
  • skvělá Vanessa!

    Mně se teda její zpěv velmi líbí, obvzlášť písničky Le tourbillon de la vie, Joe le taxi, Sunday Mondays, Natural High, Commando, Be My Baby...
    A herečka je taky dobrá, líbil se mi film Une chance sur deux, kde hrála s Belmondem a Delonem. A je moc hezká a hodná. prostě fajn holka:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit