Přejít na výpis diskuzí

Vašek Jelínek

OSOBNOST 19.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • e-t

    evule

    ahoj vašiku jsi vážně super a taky moc krásna pisnička nahá super jen tak dál * *3* *3*
  • Kontakt

    Ahojky pokud by jste někdo měl nějaký kontakt na Vaška tak mi ho prosím zašlete na mail. Dopředu Vám moc děkuji *3*
  • deniel

    FOR EVER

    Ahojík Vašku jsem ráda že přemejšlíte o návratu jste super *14*
  • text pro vaška

    Ahoj Vašku nevim jestli si na mě pamatuješ bydlim taky na Meziboří a když sem byla malá dal jsi mi plyšáka berušku chtěla bychse stebou seznámit tady Míša Bucková kdyštak mi napiš na email muj email je misa.buc@seznam.cz a jestli chceš muj telefon tak je to 728101304 a pořák koukam na vydeoklipy kde ste zpívali ahoj Míša
    • Re: text pro vaška

      *3* Ahoj poslala bys mi prosim meila na Vaška DIK MOC
  • taylor

    lunetic

    Vašku moc se mi líbí vaše písně,jo a jste nej nej nej lepší *14* *8* *14* *3*
  • foto s podpisem

    Čau lidi,máte někdo kontakt na Vaška?Měl bych zájem o jeho fotku s podpisem ale nevím kam se obrátit.Jeho internet.stránky už dávno nefungují.Díky moc!! *4*
    • Re: foto s podpisem

      Ahoj Jirko tady míša z Vaškem sem kamarádila zrovna ted sem mu psala jestli máš zájem o fotku můžu ti jí poskytnout
      • Re: Re: foto s podpisem

        Ahojky Míšo chtěla bych vědět jesti budou mít kluci někdy koncert přímo v Olmiku a nebo poblíž Olmiku.Moc tě prosím jestli bys mi neposlala nějakou fotku Vaška. Děkuji moc a jestli s Vaškem budeš mluvit tak ho moooc a moooc pozdravuj, ještě než budu končit tak bych ještě chtěla vědětjestli bych někde sehnala Vaškovo Cdečko prosím odepiš předem děkuji.Lenka
  • Vendík

    Vendík je uplně mooc sladkej!! :)) Nejkrásnější!Koncert byl nádhernej!! :)) Bylo to moje největší přání,aby se mi vrátily!! Neskutečně je miluju a vždycky jsem je milovala!!!!! :-* Nejůžasnější skupina na světě!! A moc se těším na další koncerty!!! :)) Milujuu milujuu milujuu moooc!!!
  • e-t

    lunetic

    miluji vas kluci hlavně vaška to je prostě sluničko *14* *14* *14*
  • vasek jelinek

    Vasek je neskutecnej zpevak,ten jeho hlas me srazi na kolena....navic jsem ho ted videla mel nejakej rozhovor a to je chlapik,fakt kocour,vtipnej milej a moc mu to sluselo
  • jaruskar.

    Comeback

    Diky za koncert fakt bomba!!!!!!!!!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit