Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj Vendy jsi úžasná
  • Mam nejradši Míšu, ale moje sestra by se semnou hádala do nekonečna, že Vendy je nejjjjjjjjjjjj a nakonec jsem s ní souhlasila.Tak že nejj je VENDY a MÍŠA.
  • Jsou nejjj na světě.Neznam lepší skupinu než jsou ony. *14* *3*
  • ale z 5angels mám nejraději vendy,míšu a terku. no a trochu angee. ale nikča je taky dobrá ale nemusím jí. ale když spívají tak jsou báječné víc než to. *3* *14* *14*
  • ahoj všichni proč je někdo krytyzujete jsou hodný a simpatický. poslouchám je a spívají fakt úžasně a sou lepší než ty třeba lulinka a anonym. oni si zapamatují hodně písniček např: 10 nebo víc. a to je dobrý 5angels jsou úžasný *14*
  • Ahoj všichni. Ne že bych 5angels nejak extra poslouchala to ne ale jejich zpev neni spatnej. nechapu proc jim tady nadavate a uz vubec nechapu proc nadavaze a kritizujete prave Vendy. Je opravdu sympaticka, rozhodne sympatictejsi nez ty ostatni holky. A zpiva hezky. Myslim si, ze jestli se nekomu nelibi tak by si to mel nechat pro sebe! *16* *11*
    Jasny?! *7* *3*
  • jsi úžasná holka:________)
  • Děkuji za ty krásný diskuze a ty co se mě a kamarádek zastaváte tak jste děkuji vaše Vendy *14*
  • proč jim nadáváte? Když ony jsou alespoň schopné se naučit i 10-ti stránkové texty písní, věnovat se tanci a chodí přitom do školy a vy jen sedíte doma na zadku a pořádně nezvládáte školu a jste věčně přilepeni na monitorech notebooků nebo obrazovkách televizorů. A když vás to přestane bavit nedokážete si najít lepší zábavu než se pouštět do holek co se alespoň snaží něco dokázat
  • sohlasím s tebou Pavel máš pravdu. *10* *10* *10* záviděj ji *10* *10* *10* *10* *6* *6* *6* *9* *9* *13* *13* *16* *12* *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší