Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezamasatova

    vše nej nej vendy

    ahoj vendy přeju ti vše nej nej nej k tvím 14 narozeninam ať máš velkou oslavu a ať se ti daří na koncertech ahoj :)
  • Vendy je nej z 5angels!!!!

    Vendy je nej z 5Angels! *14* *14* *14* ...no ale vážně když se podíváte na všechny členky 5Angels,tak vidíte jen malé holky co se ještě ani nedostali do puberty(což už by některé měli podle toho kolik jim je)no prostě vidíte děti...ale Vendy je z nich rozhodně nejvyspělejší, nejrozumnější,nejkrásnější a také nejsympatičtější! *14* *14* *14* protože když se na 5Angels dívám,tak mi přijde,že jediná Vendy to všechno bere vážně a je ráda za to,kam se dostala... *4* *4* *4* ostatní z toho mají jen legraci... *1* *1* *1* a to není úplně v pořádku...no ale Vendy je na svůj věk taky hodně sexy! *14* *14* *14* sexy a sladká dohromady! *14* *14* *14* ona je opravdový *4* ...! a umí nejlíp tančit! *3* jo a neříkejte jí Venda,Vendula,Vendulka atd. ona je jen VENDY a jinak ne... *3* *3* *3*
  • je fakt sexy

    Vendy je fakt *4* a taky hodně sexy. je to moje spolužačka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vendy

    je nejlepši ze všech *14* *14* *14* *14* a je to andílek *4*
  • devilishsmile

    nwm

    5angels nesleduju neposlouchám proste nic o nich nevím a nemám je ráda..ale nejvíce z nic se mmi líbi právě venda..(vzhledove)..je velice sympatická
  • Můj názor je:

    Nwm jk wám...le mně příde, že na některých videích býva Vendy tková...proste ODSTRČENÁ..,že se s ní mmoc holky nebaví atk....le někdy u těch videí..je mi jí prostě líto *9*
    Le jink ji mám moc ráda...celý 5angels...a moc jim fandím..a ti co ji uráží..tk buď závidí...nebo....nebo je to prostě jejich názor...
    A ještě...nechápu lidi....co měli rádi starý angelsky...a teď říkají že DIAMOND Cats sou blbky...atd...to prostě nedává smysl....jinak se mějte moc krásně...vy...všichni kdo si to přečtete *4*
    • Re: Můj názor je:

      ahoj ja jsem martina nodari s italie,a mislim ze mas pravdu niki!! ja ti dam muj facebook:heslo je benasara, jmeno je martina nodari,narozena sem 28 brezna.si nejjjj!!
    • Re: Můj názor je:

      stary 5angels si to u hodne lidi podelali tim jak piomlouvali novy holky.mysleli si ,ze na ne nikdo nema a dneska uz jsou novy 5angels lepsi nez dc
  • pusycat

    Krytizování

    Ahoj...Já vim že mě některý nemáte rádi ale aspon mě nekrytizujte!!Prosím
    Docela mi to vadí! Děkuju
    A těm co mě mají rádi mooc děkuju ♥ Mam vás ráda *4*
    • Re: Krytizování

      vendysku jsi strasne krasna nejkrasnejsi na svete *3* *14*
    • Re: Krytizování

      ahoj, ja jsem martina nodari s italie a te mam moc rada, sem tvuj fanousek!!!!!
    • pusycat

      Re: Krytizování

      To psala Vendy!
      U mě doma
      • Re: Re: Krytizování

        To určitě, když "Vendy" to psala 13:34 a najednou ty hned o minutu pozdějš napíšeš, že to psala vendy. Nic proti, ale když chceš dělat, že to psala ona, tak alespoň trochu mysli typico! *1*
      • Re: Re: Krytizování

        Nevěřím, že to psala!! ať se necpe mezi hvězdy, když ani netuší, že slovo kritika a kritizování se píše s měkkým i!! nauč se to ale jinak nic ve zlým, bye bye *15* 5angels nemusím
  • vendy

    Vendy je dokonalá holka, stejně jako všechny holky z 5angel *14*
  • Vendy♥

    Vendy se mnou chodí do školy! Je sice v 6.tříde a já v 8.tride ale ona je fakt skvela!! *1* dá se s ní bavit o všem! Je strasne fajn!! Ty co rikaj ze je trapna jen ZÁVIDĚJ *7* *7* *1*
  • 5angels

    5angels sou nejjj nejj holciny co znam byl jsem na jejich konzerte byly uzasny!!! *3* *3* *4* *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit