Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Wendy.. Rád bych Tě osobně poznal.. Jsi strašně fajn a tak krásná.. Nečekám že odepíšeš.. Jen bych Tě chtěl potěšit.. Jsi opravdu nádherná.. Měj se hezky..😘

  • fajn holka *1*
  • Vendy škoda že jsi odešla
  • Láska ty si bola to čo som nikdy nemal a k žiadnej inej necítil a nikdy ani nebudem moc ťa milujem *14* Prečo práve ty bože prečo ? :( :( veľmi mi chýbaš my Angel :* Dúfam že sa tam na nás z hora budeš stále pozerať. For Ever in my heart ! :(((((((((
  • Ahoj,ano vede se mi,a moc děkuji :)
    Mužeš si mě přidat na fb :)
  • Ahoj všem moc děkuji,jsem strašně moc ráda že si na mě spomenete i potom co jsem odešla ze skupiny<3
    Jo můžu vás poprosit zlatíčka aby jste mi napsali ňáký dobré bubble tea :))
    Moc děkuji xxVendyxx
  • Ahoj věřím , že se ti stále vede a všechno nejlepší k narozeninám :)
  • ahoj wendy všechno nejlepší *4*
  • Ahoj wendy všechno nejlepší k narozeninám
  • Angee je nejlepší! a pak Tereza :)
  • si supr mužu se ti zeptat vemetemě do skupyny 5angels ????????????????????????????????????. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Hej wendy za to memůže že se menuje Václava Vošmíková prostě rodiče ji takové dali přímení zdědila ale to jméno je vážně divné ale nic proti;-) mám tě moc ráda ale Míšu:-) ještě víc škoda že odešla mále jsem se rozbrečela:-(
  • Myska 776 kolik je tobe let a mas fb jak se na nem jmenujes pridala
    bych si te
  • nic proti ale když už 5A nesnášim tak.... Václava Vošmiková?? :'DD a to je joke?? :DDD s timhle jménem bych se radši zakousla do stromu a dělala že sem suchá větev :'DD ...ale nic proti :)
    :'D!!
  • Pro mě je nejlepší Verča protože je hezká a hodná.
    A kdo se líbí tobě ??? ¨
    Kolik ti je let ???
    Jak se menuješ celim jménem ???
    Já Míša...
    Tak mi odepiš PROSÍM dikky *4* *4* *4*
    Tak příště AHoj
  • Ahoj Wendy promiň ale ta OFINA TI NESLUŠÍ...
    Promiň...
  • ahoj wendy jsi nejlepší z 5angels ahoj *3* *3* *3* *3*
  • která je pro vás nejlepší Veronika,Nikola,Wendy,Tereza a nebo Angee jestly chcete hlasujte jenom pište jmena kdo je provás nejlepší i krásou a le i povahou *3*
  • měla jsem vždycky ráda jenom wendy ale pak angee ale ted jsem zjistila ze wendy se jmenuje václava a wendy nevím jestly to je to sími
    *13* *1* *14* *3* *15*
  • ji je 17? :D vypada na 13 :D *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit