Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • berounek

    Vendy je super

    Ty, co tady Vendy nadávají fakt nechápu! Vždyť jí ani neznáte. Znám Vendy od jejího narození, tzn. 12 let a nikdy nebyla a ani není namyšlená barbína! Je to úžasná holčina!
  • berounek

    Re: venda znam

    Znám Vendulku 12 let, tedy od jejího narození, a nedám na ní dopustit a myslím, že je pořád suprová *4*
  • venda znam

    nechapu co z vendy děláte chodila se mnou 5 let do třídy v radotíně .znam ji a myslim že kdyby nebyla ve 5angels říkali by jste že neni takova jakou si myslite. *5*
  • lucy_m

    DEJTE HLAS 5ANGELS!

    http://diamondcats--jsou-nej.blog.c z/0911/diamond-cats-vs-5angels dejte hlas 5angels a nenechejte Diamond Cats vyhrát!!!
  • Re: Vendy je nej..

    jj to jo ale vadí mi že zakrejvá svoje pravé jméno václava
  • Vendy je nej..

    ...náhodou co jsem koukal se Vendy tanečně hodí nejvíc k jejich zpívaným písničkám.Žádný hopsání a kromě toho je i hezká *14* *3*
  • vendy

    vendulku miluju *14* *8* *14* *14*
  • vošmiková

    vendulka zpívá falešně ale mě se to moc líbí *3* *7* *14*
  • njn

    Jste trapný jak závidíte...
  • Venda :)

    Náhodou Vendy je mooc fajn a někdy trochu praštěná xD. Vím to protože s ní chodím do třídy a jsme kamarádky. A to že jí nadáváte a ani jí neznáte je ubohost, protože tancovat umí a bárbie teda rozhodně neni!!!!!!!
  • zuzik600

    5angels - vendy

    newim co všichni máte mě připadá docela v poho....!! *1* *1* chtěla bych vidět vás samozřejmě kiki niki a týnka jsou lepší ale říkám dejte ji šanci!!!!!!!!! *14* *14*
  • Blbci

    Co na ni všichni nadáváte?Ona je skvělá a hezká!Jsem zvědavá na vás!
  • Blbě!

    Na jedné fotce ve fotkách je Míša!!!To není Vendy!! *13*
  • taicq

    Re: .xxXXXxx.

    jo to teda je..kromě Nikoly je jediná Vendy super *1* a jinak víte vy někdo že ta druhá fotka co je nahraná u Vendy neni Vendy ale Míša?
  • .xxXXXxx.

    .....Vendy je nejky z 5angels *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit