Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Krytizování

    Nevěřím, že to psala!! ať se necpe mezi hvězdy, když ani netuší, že slovo kritika a kritizování se píše s měkkým i!! nauč se to ale jinak nic ve zlým, bye bye *15* 5angels nemusím
  • Re: Můj názor je:

    ahoj ja jsem martina nodari s italie,a mislim ze mas pravdu niki!! ja ti dam muj facebook:heslo je benasara, jmeno je martina nodari,narozena sem 28 brezna.si nejjjj!!
  • Re: Krytizování

    ahoj, ja jsem martina nodari s italie a te mam moc rada, sem tvuj fanousek!!!!!
  • vendy

    je nejlepši ze všech *14* *14* *14* *14* a je to andílek *4*
  • Re: Re: Vendy je nej..

    tak ja na jej mieste urobim to iste *1*
  • nikolinkakorandova

    Re: vendy

    děkuju ja sem totiž u nikči ja vendy
  • Re: Můj názor je:

    stary 5angels si to u hodne lidi podelali tim jak piomlouvali novy holky.mysleli si ,ze na ne nikdo nema a dneska uz jsou novy 5angels lepsi nez dc
  • devilishsmile

    nwm

    5angels nesleduju neposlouchám proste nic o nich nevím a nemám je ráda..ale nejvíce z nic se mmi líbi právě venda..(vzhledove)..je velice sympatická
  • Můj názor je:

    Nwm jk wám...le mně příde, že na některých videích býva Vendy tková...proste ODSTRČENÁ..,že se s ní mmoc holky nebaví atk....le někdy u těch videí..je mi jí prostě líto *9*
    Le jink ji mám moc ráda...celý 5angels...a moc jim fandím..a ti co ji uráží..tk buď závidí...nebo....nebo je to prostě jejich názor...
    A ještě...nechápu lidi....co měli rádi starý angelsky...a teď říkají že DIAMOND Cats sou blbky...atd...to prostě nedává smysl....jinak se mějte moc krásně...vy...všichni kdo si to přečtete *4*
  • pusycat

    Re: ??????

    Niki Mertlová?
  • pusycat

    Re: Krytizování

    To psala Vendy!
    U mě doma
  • pusycat

    Krytizování

    Ahoj...Já vim že mě některý nemáte rádi ale aspon mě nekrytizujte!!Prosím
    Docela mi to vadí! Děkuju
    A těm co mě mají rádi mooc děkuju ♥ Mam vás ráda *4*
  • Re: Re: Re: Re: .xxXXXxx.

    moje telefoni cislo je 606889367 natalie telefoni cislo je 775917809 a leony nezname
    tak zatim pppaaaappppaaaa
  • Re: Re: Re: .xxXXXxx.

    nikola je docela dobra miska taky a i angee.tereza je hnus enom nechapu proc vybrali zrovna je pro ne me a natalku aleonku umime krasne zpiva a i tancit jo vlastne my mame svoji skupinu diamond girls sklada se ze tri clenek adeli sekerkova,natalie minarikove a leony vesele......
    *4* *4* *4* *1* *1* *1*
  • Re: Re: .xxXXXxx.

    vendy sejmenuje vaclava ale tancit umi spivat taky umi vsechno
    je proste super
    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vendy

    Vendy je dokonalá holka, stejně jako všechny holky z 5angel *14*
  • Vendy♥

    Vendy se mnou chodí do školy! Je sice v 6.tříde a já v 8.tride ale ona je fakt skvela!! *1* dá se s ní bavit o všem! Je strasne fajn!! Ty co rikaj ze je trapna jen ZÁVIDĚJ *7* *7* *1*
  • 5angels

    5angels sou nejjj nejj holciny co znam byl jsem na jejich konzerte byly uzasny!!! *3* *3* *4* *4* *1*
  • Re: Vendy je super

    přesně tak, Vendy znám taky náky ten pátek a je to skvela kamoska a nezaslouzi si takové lži
  • ??????

    muzu se zeptat jak se jmenuje holka jmenem Niki *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit