Přejít na výpis diskuzí

Václava Vošmiková

OSOBNOST 11.8.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj vendýýý vše nejlepší hodně zdravíčka a božího požehnáníčka a at se vám s 5angels vede mocinky si nejjj aj s míšů *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vendy si nejlepší i nejhezčí ze skupiny mám tě mooooooooooc rád *14*
  • ahoj moc vás mám všechny ráda díky že mi tu píšete *14* *14* *14*
  • muj bracha s ní chodí do třídy
  • Ahoj Vendy jsi nejlepší členka ze skupiny i s Míšou vy jste nejlepší mám vás ráda i samozžejmně Niky Terka a ANGEE MÁM ráda ale vás nejvíc *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *9*
  • JO SI NNNNEEEJJJ *1* *1* *1* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *5* *5* *5*
  • cauky uz sem tu zas a jak se mas hlavne ty?? *3* *2* *15* *4*
  • vendy je dobrá zpěvačka a když jsem byla na jejich kozertě tak to bylo príma mám ráda 5angels a kdo je pomlouvá tak je to hnusný, neříkám aby se vám líbili ale nemusí te je přímo tady pomlouvat*16*. *4* *4* *4* *14* *3* *3* *1*
  • ahoj hodne lidi rika ze jsem uplne stejna jako ty a tak bych te chtela pozdravit a poslat pozdrav z Bučovic u slavkova u brna jsem vase faninka a mam vas moc rada ale nejradsi mam tebe i kvuli te nasi podobe. ahoj tereza
  • ahoj vendy já a moje kámoška jsme faninky od 5 angels a mohlabys přijet do střiteže u českeho těšina *4* prosím.ahoj tvoje faninka klára
  • ahoj vendy já a moje kámoška jsme faninky od 5 angels a mohlabys přijet do střiteže u řeakeho těšina *4* prosím.ahoj tvoje faninka klára
  • Prosím kdo je zaregistrovaný na facebooku tak dejte to se mi líbí http://www.facebook.com/pages/Vend%C3%BDsek-Vo%C5%A1mikov%C3%A1-V%C3%A1clava-Vo%C5%A1mikov%C3%A1-Je-NEJ/221520237943130 děkuji mooc *14* *14* *14*
  • *4* *1* *14* miluju vendy
  • ahoj vendy jsi úžasná už se těším až tady v pardubicích budete mít konzert *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *3* *3* *3* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *15* *15* *4* *4* *4* *5* *5* *5*
  • ahoj Vendy jsi úžasná
  • Mam nejradši Míšu, ale moje sestra by se semnou hádala do nekonečna, že Vendy je nejjjjjjjjjjjj a nakonec jsem s ní souhlasila.Tak že nejj je VENDY a MÍŠA.
  • Jsou nejjj na světě.Neznam lepší skupinu než jsou ony. *14* *3*
  • ale z 5angels mám nejraději vendy,míšu a terku. no a trochu angee. ale nikča je taky dobrá ale nemusím jí. ale když spívají tak jsou báječné víc než to. *3* *14* *14*
  • ahoj všichni proč je někdo krytyzujete jsou hodný a simpatický. poslouchám je a spívají fakt úžasně a sou lepší než ty třeba lulinka a anonym. oni si zapamatují hodně písniček např: 10 nebo víc. a to je dobrý 5angels jsou úžasný *14*
  • Ahoj všichni. Ne že bych 5angels nejak extra poslouchala to ne ale jejich zpev neni spatnej. nechapu proc jim tady nadavate a uz vubec nechapu proc nadavaze a kritizujete prave Vendy. Je opravdu sympaticka, rozhodne sympatictejsi nez ty ostatni holky. A zpiva hezky. Myslim si, ze jestli se nekomu nelibi tak by si to mel nechat pro sebe! *16* *11*
    Jasny?! *7* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit