Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Narozeniny

    To mě taky.=o(
  • Narozeniny

    Ahoj všimli jste si,že většinou lidi a zvířata umírají buď to po narozeninách 2 měsíce nebo pár dní nebo naopak před narozeninama.Je mi líto,že umřel.
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*
  • přání

    Milý Vladimíre
    Už zase skáču přes kaluže.Dnes máš
    narozeniny takže všechno nejlepší
    a co nejdříve brzké uzdravení.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • skvělej

    Mě se už kdysi moc líbil jako petr máchal v pohádce s čerty nejsou žerty a v současnosti ho považuji za jednoho z našich nejlepších herců, vždycky ho hrozně ráda vidím, ať už na obrazovce či na filmovém plátně.
  • Re: Re: Dobrý den...

    ..přispěvateli...taková reakce - di do háje..je to pan herec, tak se nediv, že je z něj kdekdo vedle..
    spolužačka (obdivující ho už celou tu dobu co ho znám:-)))
  • zbojníci

    Mě se taky moc líbil v té povídce o trestanci Salvádorovi v tom seriálu Slavné historky zbojnické, no a samozřejmě S čerty nejsou žerty - to je klasika, tam byl Vladimír za takového českého Fanfána tulipána.
  • přání

    Rovněž se připojuji, i když poněkud opožděně s přáním k narozeninám- hlavně hodně síly a zdraví.
  • Re: Dobrý den...

    a dáš mu poznat nepoznané,co? *15*
  • vše nejlepší

    všechno nejlepší a hodně zdraví k narozeninám *14* *3*
  • nádhera

    Milý Vladimíre, jste opravdu skvělý herec, ale to, co jste předvedl ve filmu Forrest Gump, to bylo něco úžasného. Tím jste dabing pozvedl asi na tu nejvyšší úroveň. Díky, byl to pro mě nádherný zážitek. *14*
  • pan herec

    Moc Vám fandím celá léta a nevím proč se pořád do vás obouvají jak vypadáte,jak asi vypadá nebo bude vypadat autor článků v padesáti ?, asi hůř než vy a proto tak blábolí, jste vždy upravený a pěkně oblečený a vždy podáváte úžasný výkon, přeji hodně zdraví. *14*
  • S čerty nejsou žerty

    Nejlepší byl jako Petr Máchal v pohádce: S čerty nejsou žerty *3*
  • kontakt

    prosím, nevíte někdo někdo nějaký mail na pana Dlouhého předem moc díky
  • Hodně štěstí!

    Přála bych panu Dlouhému do budoucna hodně štěstí a pevnou vůli, každý z nás se kvůli něčemu trápí, s něčím v sobě potýká, ale jen malé hrstce vyvolených na tomhle světě je dán dar oslovit svým uměním druhé, potěšit je, učinit se pro ně nezapomenutelnými. Vy, pane Vladimíre, tenhle dar máte. Držím Vám palce a přeji do dalších dnů hodně štěstí, zdraví a lásky. Máme Vás rádi.
  • film Věrni zůstaneme

    Chtěla jsem se jenom zeptat:Dívá se Vladimír Dlouhý na tyto stránky? Potřebuji se ho zeptat na nějaké fotky z filmu Věrni zůstaneme(1988).Natáčení pod režisérem Andrejem Maljukovem.
  • jste skvělej!!!!

    Velmi dobře si pamatuji, když jsem poprvé viděla film už zase skáču přes kaluže, který mi dodnes připadá prostě nádherný a malá mirek dlouhý tam byl prostě skvělý, já sama jsem byla tenkrát velmi nemocná a pamatuju si, jak mě moc dojala odvaha toho malého chlapce bojovat s těžkou obrnou a mě samé ten odvahu také dodal, myslím, že to je nejhezčí poselství nějakého filmu- když dokáže pohladit, povzbudit- díky pane dlouhý, tenkrát jste mě dal svým hereckým uměním hodně síly.
  • good boy

    fakt supa herec ae twuj brach taky ste oba good boy *14* *14*
  • Re: Šifra Mistra Leonarda

    A co teprve Forrest Gump i tam byl naprostá jednička. Popravdě si jiný hlas než jeho nedovedu k Tomu Hanksovi představit. *4*
  • Sarti

    Nazdar Vladimíre, dlouho jsme se neviděli, napiš prosím kontakt na tuto e-mailovou adresu .Kia ze Sarti a Pardubic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit