Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Dlouhý

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já píši vám...

    Já píši vám, co mohu více...? Co ještě mohu dodati? Teď vím, že máte právo sice mne pohrdáním trestati. Však ještě věřím, nešťastnice na pokušení a zázraky...s hlavou v oblacích se ztrácím v čase a sním... Znám Vaše jméno,tvář i hlas,vlastně Vás vůbec neznám. Promiňte.
  • Pozdrav

    Vážený pane Vladimíre, jsem staromilec(staromilka?), ale nyní jsem se po létech strávených na mateřské dovolené propracovala i k této komunikační technologii (neb mě k tomu nutí pracovní povinnosti a chvála Bohu za ně...) a jsem ráda, že jsem Vás tady objevila. Obdivuji Vás a Vaše herecké umění, obdivuji Vás, když sečete trávu blízko břehu Berounky, když jedete na kole... Napsala jsem Ježíškovi o lístek na vaše představení, rodina tvrdí, že Ježíšek nezůstane hluchý a snad nadělí, tak dříve než budu obdivovat vaše lidské kvality -samozřejmě z uctivé vydálenosti, abych nenarušila Vaše soukromí- na Berounce, snad Vás konečně uvidím i v divadle. Pozdrav od naší drobotiny, která ráda zpívá "Narodilo se štěně..." Posílá Šárka E.
  • Dobrý den...

    Ahoj.... jelikož jsem Vaši fanynkou už spoustu let, rozhodla jsem se i já přispět pár slovy o tom jak Vás obdivuji. Jste pro mě neskonale přitažlivý muž, který má v sobě velké charizma, vyzařující jak v hereckých, tak i v dabingových rolích. Nevynechala jsem snad jediný film, ve kterém jste hrál. Přeji Vám hodně zdráví a úspěhů v práci. Budu ráda za jakoukoliv odpověď. Děkuji. Dana Damašková.
  • Šifra Mistra Leonarda

    Pane Vladimíre, jste nejen jeden z našich nejlepších herců, ale také z dabérů. Váš hlas, to je skutečný dar! Nejsem bohužel duše romantická, ale konečná fáze Šifry Mistra Leonarda mne dojme zaručeně vždycky. Výborná hudba spojená s Vaším hlasem, to je nepřekonatelné! Skláním se před Vámi! Přeji Vám v životě hodně štěstí!
  • váš tatínek

    Moc se omlouvám za tento způsob,ale mám dotaz. elefon na tatínka je již dlouho mimo provoz. Posílala jsem textovku i volala. Je v pořádku. Děkuji za zprávu Mirku
  • krkonoše

    ahoj mirku když jsem pracovala na horách v krkonoších tak jsi tam slavil silvestra ,ale nevim který to byl rok.Byli jsme za tebou i v Praze v divadle a seděli jsme spolu v divadelním klubu a byl jsi fajn moc ráda na tebe vzpomínám tehdy jsi měl před premiérou tak jsi neměl moc čas se snáma bavit budu ráda když mi napíšeš na email díky moc a zdravím i tvého bratra.Ahoj věrka *14*
  • Re: Mám ráda tvýho bratra MIchala

    :-D Petra má fakt smysl pro humor
  • pan herec Vladimír Dlouhý

    Přeji Vám i bratrovi Michalovi krásné vánoce. Předvánoční představení Chvála bláznoství bylo úžasné. Fakt herecký koncert. S bratrem se na jevišti skvěle doplňujete. Představení jsem navštívila s malým Vojtou a ještě jednou moc děkuji za nádherný zážitek. Štastný Nový rok 2007. Věra
  • Veselé vánoce pane Dlouhý, nedávno jsem byla na předstvení "Chvála bláznovství" a musím se přiznat, že Vás už dlouho obdivuji, ale až teď jste pro mě PAN herec. Přeji Vám krásné a pohodové Vánoce a šťastný nový rok. Nikola
  • spolužáci

    Míro ozvi se !!! Když tak pošli mobil
  • Pane Dlouhý, musím Vám říci že jste pro mne vždy byl nejpoctivější český herec, především proto, že každý člověk i ten nejméně důvěřivý by vám na jevišti uvěřil každou polohu charakteru které hrajete. Vážím si Vás již od té doby, kdy jsem v televizi viděla poprvé film Už zase skáču přes kaluže, kde jste mne již tenkrát navnadil na sledování vašich kulturních počinů. Děkuji za příjemný zážitek.
  • Nejlepší herec

    Dobrý den, jsem velká fanynka Vladimíra Dlouhého. Jeho herecký um opravdu moc obdivuji. Pokud je nějaká možnost vidět např. v divadle tohoto herce, prosím o radu. Moc o to stojím. Děkuji
  • Dobrý den, byla jsem nedávno na "Chvála bláznovství" a musím říct, že jste opravdu skvělý herec. Dlouho už jsem se tak nezasmála. Líbí se mi, jak jste proměnlivý (dokáže zahrát výborně jak komickou roli, tak i dramatickou). Mám Vás moc ráda už od dětství (hrozně se mi líbíte v pohádce "S čerty nejsou žerty"). Přeju Vám mnoho úspěchů jak v profesním, tak i osobním životě. Vaše obdivovatelka Vendula.
  • Hezký den .. až po odeslání jsem zjistila, že má zpráva může být čtena přímo Vámi .. přeji Vám hodně zdraví a úspěchů, hodně síly a naděje .. hodně lásky .. opravdu si Vás velice vážím a před Vámi samými i vašimi hereckými výkony se hluboce skláním .. přála bych Vám i vaši vysněnou roli Oidipa, ale život to občas rozhodne za nás .. Pokud by Vám to nevadilo, napište mi, kdy a kde hrajete .. už dlouho jsem na Vás nezašla, a to mě mrzí .. S úctou a pozdravem Monika
  • Hezký den přeji! Chtěla bych se jenom zeptat, kde momentálně hraje Vladimír Dlouhý? Tak ráda bych ho viděla hrát .. ale nemůžu se dopátrat, kde a v čem je obsazen? Nevíte někdo ..? Děkuji, mějte se krásně. Monika
  • chvála Vám a Vašemu bráchovi

    Poštěstilo se mi vidět Vás ve hře Chvála bláznovství a byl to zatím můj největší divadelní zážitek. Byli jste skvělí a to moc, moc. Díky Vám a Vašemu bráchovi,plánuji, že zajdu ještě jednou:-)přeji vše nej.
  • Mám ráda tvýho bratra MIchala

    Ahoj Vladimíre Si bezva herec znám tě s filmu skáčeš přes kaluže a v Arabele si byl super moc ses mě líbil mám tě ráda moc ale nejvíc miluju tvý ho bráchu Michala. Chtěla bych jeho podpis prosímtě a nevím kam si mám o něj napsat a od tebe bych chtěla taky. Moje Adresa je Petra Jelínková Dašická1189 Pardubice3 53003. Pozdravuj ho ode mě řekni mu že ho pozdravuje jeho fanynka Petra s Pardubic. Tak díky moc. Držte se jste super brachové a herci. Fanynka Petra s Pardubic
  • Jste nejlepší!
  • Osobně si myslím, že jste jedním z našich předních českých dabérů a herců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit