Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Javorský

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *16*
    • Martine, česky se řekne "vryla" a ne "vrila", a taky "neobyčejný" a ne "neobičejný"
  • Morvai Javorský

    Dotaz: Marek Morvai Javorský, který hrál v Pelíškách syna paní Holubové, je jeho synem? nebo ne?
    • Re: Morvai Javorský

      Pokud vím, má pan Javorský malého syna.
  • narozeniny

    Milý Vláďo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • sisinkasev

    Poste Restante

    Heej,on dobře král toho Kercla v Poste Restante! :D Zralý pořad *1*
  • Traband

    Mě se líbí, že hrál občas s mojí oblíbenou skupinou Traband a také v jejich klipu.
  • Poste restante

    Zase taková trochu nadpřirozená role, opět bezdomovec jako v seriálu Škola na výsluní. Bude on hrát v televizi taky něco jiného? Ale moc mu to tam sluší, jako vždycky. Seriál není moc zajímavý, ale kvůli panu Javorskému se na něj dívám.
  • Most

    Fantastický výkon ve skvělém krátkém filmu Most, u nás skoro neznámý film.
  • Výtečný člověk

    Sice jsem pana Javorského poznala hlavně ze seriálu Chlapci a chlapi, na kterém jsem vyrůstala, ale poznala jsem ho i v jiných rolích a velmi si ho cením. Ale v pravdě mě nejvíc "zasáhl" jako Osud v Krysaři. Má nádherný hlas. Přeji Vám pane Javorský v životě jen to nejlepší a hodně skvělých rolí.
  • Velmi dobrý herec

    Těším se na každý nový film, nebo roli v seriálu. Je to opravdu vynikající herec, kterému se dají postavy věřit ať hraje klaďáka nebo záporáka.
  • tři králové

    Nezapomenutelná byla jeho role štábního kapitána Václava Morávka v seriálu Tři králové...
    • Re: tři králové

      jj tam byl moc dobrej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit