Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Javorský

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I male setkani, muz zanechat velkou vzpominku.

    Pana Javorskeho radu let obdivuji, souhlasim, ze je to nas nejlepsi herec,
    bohuzel jsem zatim nemela to stesti videt jeho divadelni predstaveni. Ale neni vsem dnum konec. Vsak pred par lety jsem sveho "oblibence" zahledla v davu lidi na festivalu Colours of Ostrava. Stala jsem u stanku a zdalky sledovala, kterak si pan Javorsky spokojene kraci roztancenou Ostravou. Navzdory vzdalenosti a te spouste lidi okolo zaregistroval muj pohled, usmal se a na dalku mi popral : "Dobry den" . Cela prekvapena jsem mu odpovedela a reknu Vam, tahle drobna prihoda me utvrdila v tom, ze je to nejen fantasticky herec, ale urcite i mily a sympaticky clovek. Preji mu hodne stesti! *4*
    • Re: I male setkani, muz zanechat velkou vzpominku.

      Pana Javorského znám od dětsví, je to skvělý herec a také skvělý člověk. Velmi si ho vážím!
  • Talentovaný herec

    Skvěle hrál i když záporáka taky v krásném seriálu Vlak dětství a naděje! *4*
  • Dodatek

    Zapomněli jste na televizní seriál z vojenského prostředí Chlapci a chlapi.
  • Moc filmů s Javorským jsem neviděla, ale moc se mi líbyl ve snímku Kousek nebe. Je fakt dobrej.
  • největší z perotu

    Vladimíra Javorského považuji za nejlepšího a nejkrásnějšího herce minulosti, současnosti a nejspíš i budoucnosti... Jeho nejlepší role byla samozřejmně J.G.Deburau ve tv filmu, serialu Největší z pierotů. Bohužel ho všichni znají jako "Kyslíka"... :-/ *8*
    • Re: největší z pierotu

      Největší z pierotů, tam jsem se do něj zamilovala, i když tenkrát jsem ještě nevěděla, kdo to je. Škoda, že ten seriál už nedávají. Mohli by ho zase někdy opakovat. Teď, když opakují každou blbost.
      I když na nový seriál Poste restatnte se také moc těším.
  • nevlastní brat

    Stále snažím dopátrat toho jak se jmenuje nevlastní bratr vladimíra.A chtela bych vědět jestli je to jméno Jan Javorský
  • Film

    A co takhle skvělý film Krajina s nábytkem, kde s tímto hercem hrála i tehdy nadějná herečka Kornová
    • Re: Film

      Máte pravdu, byl to jeden z jeho nejlepších filmů. I když panu Javorskému věřím každou roli, protože hraje velmi civilně a pesvědčivě *3* .
    • Re: Film

      KRAJINA S NÁBYTKEM!!! To je jeho nejlepší film!!!!!!!!!!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit