Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepsi herec

    Tento nezapomenutelny CLOVEK a herec s laskou k lidem zustal v nasich srdcich,,Byl to velikan ktery rozdaval usmev a pomahal.Stastni to take velikani kteri si mohli zahrat po jeho boku jako byli napr:Zazvorkova,Hornicek,Sovak,Brab ec,Janzurova,Abrham,Vinklar,Kopecky ,Brodsky a take v mladoucky v te dobe Hanzlik a plno dalsich kteri se uz dnes nerodi...Tyto lide hrali s laskou k herectvi a proto to umeli oproti tem dnesnim kteri hrajou s laskou k penezum a proto to tak vypada..Radi vzpominame
  • VLADIMÍR

    VLADIMÍR MENŠÍK UŽ TADY NENÍ.TROCHU HO ZASTOUPIL p.DONUTIL ALE NENÍ TO ONO.HODNĚ MĚ MRZÍ ŽE UŽ NEMÁM MOŽNOST POTKAT TAK SKVĚLÉHO HERCE.A NEMŮŽU HO POŽÁDAT O FOTO S PODPISEM.KDYŽ SE NA NĚHO DÍVÁM V TELEVIZI TAK ZAPOMENU NA VŠECHNY STAROSTI.TEN KDO MĚL TO ŠTĚSTÍ POTKAT p.MENŠÍKA TAK MĚL OPRAVDU ŠTĚSTÍ S VELKÝM Š. *4* MAJKA
    • Re: VLADIMÍR

      Prosim Vas beru to jako preklep toho Donutila,,Tak za prve Vladimir mensik si myslim ze uz se nahradit neda a za druhe to co vsichni vime je ze tento CLOVEK pomahal lidem a navic na ulici je bral jako svoje vrstevniky nepohrdal nad nima oproti..............BYl to Velikan
      S pozdravem Stefan
      • Souhlasím se stefosem,porovnávat Ládinka s panem Donutilem je absolutní pitomost.Tenhle herec,je arogantní,zlý ve skutečnosti a velmi mě jako fanynku Ládě uráží,že ho srovnáváte s hercem,který rozdával všem radost,nikdy nebyl namyšlený,nikdy se nechoval arogantně,vždy se snažil pobavit i člověka at to byl kdokoliv kdo byl na dně a to podle Vás dělá pan Donutil?musím Vás zklamat,i pro mě je strašné těžké,že už Láda není,ale není a nebude na herce bohužel jako byl on.S pozdravem Lucka
  • Role

    Koukam, ze autor si vzal seznam roli a z nej vyplac tuto charakteristiku, protoze jinak by nepouzil jako charakteristickou roli pro detske publikum roli z filmu Darbujan a Pandrhola, protoze tady hraji s Hrubym asi 15 vterinovou epizodku opilcu. Jinak ve filmu nevystupuje.
  • Menšík

    Bohužel se takovej "HEREC" jen tak nenarodí....Menšík byl prostě BOREC......Čest jeho památce..
  • Vzpomínka

    Vladimír Menšík byl velký herec,ale i velký člověk.Skromnějšího velikána své doby neznám.Jeho chování u nás, na jeho chalupě v Žandově bylo toho důkazem.Tu pomohl jednomu,tu druhému.Nezištně a jeho humoru v té době, nám hodně blízkému. Nikomu neutekl,že nemá čas.S každým se zastavil a pokecal.K nám chodil do rodiny,tak vím co píšu.Hodně a s láskou na něho vzpomínáme.t.
    • Re: Vzpomínka

      Plně s tebou souhlasím. Nidky jsem se s ním nesetkal, ale prostě řečeno je to osobnost, "jejíchž vzpomínkové nahrávky" budou navždy v srdcích těch, kteří ho mají rádi...
      • Re: Re: Vzpomínka

        Plně s tebou souhlasím,setkával jsem se s ním občasně v Praze, co mi vyprávěl bylo úžasně zábavné,některé příhody co mi říkal jsem pak četl v jeho knížkách.
  • BEZVA CHLAP

    Pokaždé když v telce jde nějaký film či pořad s Vladimírem Menšíkem, tak si vzpomenu i na ten nejsmutnější okamžik, kdy nás tento herec navždy opustil. Byl jsem tehdá na vojně a jako šofér jsem cestoval z Prahy do Žiliny. A někde u Vyškova mě v rádiu zastihlo ono hlášení o úmrtí. A vím, že mě bylo po celý zbytek dne smutno. Budu si to asi pamatovat navždy. I taková může být vzpomínka na tohoto člověka.
  • Mistr

    PÁN MENŠÍK BYL ČLOVĚK!
  • Jo pan Mensik

    byla to velka osobnost, nenahraditelny komik a vzacny clovek. Bohuzel jsem ho nikdy osobne nepotkala, ale trilogii "Bourliveho, Zraleho a Mladeho vina" si poustim dodneska. Jsou to moje nejoblibenejsi filmy. Tam prave vedle p.Sovaka, Kopeckeho, Janzurove a pod. pan Mensik ukazuje lasku nejen k cloveku, ale taky k prirode. Taky mam moc rada jeho vrstevniky, kteri uz bohuzel nejsou mezi nami jako pani Stella Zazvorkova,Werich, Sovak, Kopecky, Hornicek, Brodsky, Hrusinsky a tak bych mohla jmenovat dal, proste stara garda, to byli lide, kteri hrali srdcem a ne touhou po penezich a ti uz se nerodi... *4*
    • Re: Jo pan Mensik

      Velice pekne receno,,Tyto herci a predevsim LIDE byli pro nas vzor v te dobe....Jaky ale vzor jsou jsou ti dnesni herci ke malde generaci.Pak se divime ze to jde s nami z kopce..Myslim si ze doba hraje svoji velkou ulohu tento nebo onen dopad..Tak jako se dnes uz nenarodi.Mozart nebo Janacek,tak se uz dnes nemuze narodit velikan jako byl Vladimir Mensik a plno jeho vrstevniku
      s pozdravem Stefan
  • věk

    Upravte datum narození.V obsahu máte r.1929 (což by mělo být správně,alespoň podle Wikipedie 9.10.1929) a na začátku máte r.1924.
    Bylo známé,že datum narození se rozchází cca o 1rok,nikdo přesně nevěděl kdy se tento mistr českého filmu narodil,ale 5let je přeci jenom mnoho,určitě mu nebylo víc než 60let když zemřel.
    Skvělý herec!
    • Re: věk

      Věk odpovídá správnému datu narození a to 9.10.1929.Aby mohl dříve dostat titul Národní umělec, tak ho udělali staršího a i on sám z toho měl legraci !!! Na tento dotaz odpovídal: Když to nevadí jim, tak mě už vůbec ne.
      • Re: Re: věk

        Nevím kdo setavoval tyto stránky ? Ale když pan Menčík zemřel v 1988 , tak nemohl natočit film v 1989 ! *13*
  • Výročí

    29.5.2008 to bude 20let od úmrtí Vladimíra Menšíka.Vzpomínáme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit