Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl fakt nej je prostě nenahraditelnej. *4* *14* *3* *15* *1* *2*
  • nej herec klanim se vam pane mensiku
  • Najlepsi cesky herec.

  • byl nej *3* *4*
  • tohle byl muj hrdina byl super je nejlepsi nejlepsi herec byl to borec
  • Vladimir Mensik

    Zdravim vsetkych fanusikov Vladimira Mensika,neviete mi prosim vas povedat nazov filmu kde hral(myslim ze bol cierno-bieli) a cely film isiel dozadu??? vdaka za pomoc
    • nejspíše myslíte film Happy end,http://www.csfd.cz/film/5999-happy-end/.
      S pozdravem Lucka
  • Pan Menšík byl jedním z nejlepších herců, které jsme měli, patří do té nejlepší herecké elity. Jeho humor je nenahraditelný.
  • Chtěl bych všem kteří měli rádi a mají rádi Menšíka zdělit,že Vladimír Menšík od narození/v Ivančicích/žil ovšem do svých 6 let v Řícmanicích u Brna směr Bílovice nad Svitavou.Totiž rod Menšíkůú jakož i jeho otec/ je právě z Řícmanic a do dnes tam žije jeho rodina.Je divné,že to mnoho lidí vůbec neví a jen ho spojují s Ivančicemi,ale Lada nikdy na Řícmanice nezapoměl,jezdil tam na chatu kam později jezdili i jeho děti.Ani hody v Řícmanicích nebyly bez něho.Byl to můj kamarád jako nás všech Řícmaňáků.
    • Víme,že Menšík žil v Řícmanicích....Sám o tom často vyprávěl.....
    • Dobrý den,také mě někdy překvapuje jak na Řícmanice se v jeho dokumentech apod. zapomíná,nicméně každý fanoušek a z naší rodiny dědeček,jeho otec také oba Aloisové:D původně z Řícmanic ,maminka,já která jsem se ocitla i u Ládové sestry jako malá a spousty jiných,které Menšíkovi navštěvovali,my ti nejvěrnější,to víme a to je podstatné.S pozdravem,Lucie.
  • Pan Menšík je jeden z největších umělců naší doby, jeho humor a talent nemůže nikdo nahradit..
  • Pro mne byl je a bude Pan Memšík ten nejnejnejlepší člověk na světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit