Přejít na výpis diskuzí

Vladimír Menšík

OSOBNOST 31.12.2006 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší herec

    Nejlepší herec,dnes už takové nenajdete,jako Jozef Kroner
  • Velikán

    Vladimír Menšík patrí k velikánom českého herectva.V rokoch keď žal najväčšiu slávu za svoje postavy či už v divadle alebo filme ja som sa len narodil.Ničto však neuberá na mojom obdive k nemu ako k človeku,hercovy.Je škoda že talenty typu Menšík,Kopecký,Hrušinský,Kemr,Sovák sa síce objavujú ale tak silný "ročník" tu už dlho nebol.Pánovy Menšíkovy patrí hold za všetko čo dokázal v časoch pohody aj v časoch keď sa trápil so svojou chorobou.S úctou...Richard z Bratislavy
  • nejlepší herec

    Anketa....Nejlepší herec....dala všem zadostiučinění,že byl Vladimír Menšík ...Pan herec.Takových lidí by bylo stále potřeba.Byl svým člověčenstvím,tak nakažlivý,že všichni v jeho okruhu se cítili šťastnými.Rádi na něho často vzpomínáme.Díru po něm zatím nikdo nezaplnil a k lítosti nás všech,jen tak dlouho nikdo nezaplní.t.
  • Dobrý den, slyšela jsem, že si pan Menšík zahrál i divadelní hře Sluha dvou pánů, snažila jsem se to najít, ale bez výsledku, je to pravda, nebo jen fáma. Předem děkuji
    • Ano hrál a jmenuje se to Scapinovo šibalství
  • Z vyprávění své matky vím, že Láďa Menšík žil do svých 6 let Řícmanicích a poněvadž se narodili ve stejném roce, taky spolu rostli. Byla jeho sestřenicí a rostli spolu Menšíkovic gruntě. Je škoda, že se o Řícmanicích téměř žádný dokument nezmiňuje. Dům, kde žil, by si určitě zasloužil jeho pamětní desku.
  • Vladímír Menšík patřil mezi mé nejoblíbenější herce.Byl to člověk na kterého se nikdy nezapomene.Neobyčejný a přitom tak lidský.Prostě sluníčko.Vidět ho byla záruka pohody a krásného hereckého kumštu.Ráda vzpomínám!!!
  • Vladimír Menšík je můj King. Je to studna, která nemá dno
    • Byl a bude to i když už nežije jeden z největších bavičů a nosičů dobré nálady......:-(
  • Milionovy V.Mensik

    Vladimir Mensik je nenahraditelny a nejlepsi herec, co kdy u nas byl. Moc miluji filmy s nim. Skoda jen,ze jsem se s nim nikdy osobne nesetkala.
  • Vladimír Menšík byl, je a asi ještě dlouho budeto nejkrásnější co může člověk na TV vidět. Mám moc rád p.Menšíka, Sováka, Cupáka, Kopeckýho, Kemra, Hrušínského, Bláhu, Brodského a spoustu spoustu dalších...... Je po nich prázdno, smutno a veliká, nezacelená mezera. *4*
  • bavič herec

    měl talent lidi rosesmat abavit lidi byt vic takovych lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit